Çöp Adam Dövüşü

Çöp Adam Dövüşü Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Çöp Adam Dövüşü ; Kontrol ettiğimiz çöp adamımızla diğer çöp adamları dövün. A,S,D,F ile dövüşürken Yön tuşları ile de hareket edin.Birde SHİFT tuşu ile koşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çöp Adam Dövüşü Oyunu 2979 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 11 Dövüş Oyunları

Çöp Adam Dövüşü Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yumurta Adam Yumurta Adam Masanın üzerinde duran bu komik yumurtayı istediğin gibi süsleyerek yumurta adama benzetmek ister misin? Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yeşil Adam Yeşil Adam Hulk Oyun acildiginda SKIP diyerek oyuna basliyorsunuz daha sonra asagidaki START GAME tiklayarak oyuna basliyor ve mouse ile oynuyorsunuz. Mouse sol tik yaparak ziplayip dusmanlari yok edebilirsiniz.

Winx Kızlarının Dövüşü Winx Kızlarının Dövüşü Winx kızlarından bloom ile dövüşe başlayabilirsiniz. W, A, S tuşları ile rakibinize saldırabilirsiniz.

Uçan Adam Uçan Adam Ülkemizde özellikle Ürgüp-Göreme bölgesinde yaygın olan uçan balonlar o bölgeyi ziyaret eden turistlere unutulmaz anlar yaşatan turistik faaliyetlerden bir tanesidir. Onlarca balonun içerisindeki insanlarla gökyüzünde oluşturdukları manzara turistlere ayrıca görsel bir şölen yaşatmaktadır. Yerden kalkarak yüksek noktalara kadar ulaşan bu balonlara binmek tabiki de cesaret istemektedir. Oynayacak olduğunuz bu oyundaki yapmanız gereken iki eliyle uçan balonlara tutunan kovboy görünümlü adamın yükseklere çıkabilmesi için önündeki engelleri aşmasına yardım etmeli yönünü değiştirebilmesi için rüzgar sağlayarak hedef noktaya ulaşmasını sağlamalısınız. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tehlikeli Adam Tehlikeli Adam Kirli adam sokakta insanlara saldırmaya devam ediyor. Hareket tuşlarını kullanarak çevrenizdeki herkesi rahatsız etmelisiniz.

Talihsiz Adam Talihsiz Adam Komik oyunlar kategorisindeki bu eğlenceli oyunla neşeli dakikalar geçirebilirsiniz. Talihsiz adam top silahının namlusunda fırlatılmayı bekliyor. Sizde eğimi en doğru şekilde ayarlayarak talihsiz adamı en uzak mesafeye fırlatmaya çalışarak yüksek puanlar kazanmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

SüngerBob Kötü Adamlardan Kaçış SüngerBob Kötü Adamlardan Kaçış Sünger kahramanınız Süngerbob yeni bir oyunu daha siz oyunseverlerimizin zevkine sunuyoruz. Süngerbob Kötü adamlardan kaçış olarak isimlendirdiğimiz oyunda Süngerbob siyah elbiseli kötü kahramanlardan kaçarak onları bozguna uğratmaya çalışıyor. Aynı zamanda onlardan kurtulmak için kötü adamların üzerine baloncuk göndererek onları etkisiz hale getirmeye çalışıyor. Oyun bölümler halinde oluşturulmuş. Yön tuşları ile süngerbob u yönlendirebilir boşluk tuşu ile baloncuk gönderebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sokak Dövüşü Sokak Dövüşü Sağ alttaki düğme butonuna basın Yön: W A S D ATAK: J L ZIPLAMA: K Bütün rakiplerini yenerek ilerle, her bölümün sonunda bölümün bossu geliyor onuda yenerek level atla. Yerdeki hak ve puanları J tuşuna basarak al.

Sinirli Adam Sinirli Adam sinirli adam yine aksiyonlu hayatına devam ediyor.