Amerikan Dövüşü

Amerikan Dövüşü Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Amerikan Dövüşü ; Oyunumuzda W, A, S, D tuşları işe yönünüzü belirleyip B ,N ,M tuşları ile rakibinize saldırabilirsiniz. Bu düellonun galibi bakalım kim olacak?

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Amerikan Dövüşü Oyunu 1392 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Dövüş Oyunları

Amerikan Dövüşü Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Winx Kızlarının Dövüşü Winx Kızlarının Dövüşü Winx kızlarından bloom ile dövüşe başlayabilirsiniz. W, A, S tuşları ile rakibinize saldırabilirsiniz.

Taz Amerikan Futbol Taz Amerikan Futbol Oyun Yüklenmesi zaman alabilir yön tuşlarıyla ilerleyerek karşı rakip sporcularına yakalanmadan topu onların tarafa atmaya çalışmalısınız. Space tuşuyla zıplayabilirsiniz.

Sokak Dövüşü Sokak Dövüşü Sağ alttaki düğme butonuna basın Yön: W A S D ATAK: J L ZIPLAMA: K Bütün rakiplerini yenerek ilerle, her bölümün sonunda bölümün bossu geliyor onuda yenerek level atla. Yerdeki hak ve puanları J tuşuna basarak al.

Parmak Dövüşü Parmak Dövüşü Oyunun başında parmak seçeceksiniz. Daha sonra seçtiğiniz bu parmakla dövüşmeye bgaşlayacaksınız. Oldukça eğlenceli bir oyun.

New York Sokak Dövüşü New York Sokak Dövüşü New York sokaklarında çeteler ile dövüşün. Yön tuşlarını kullanıyosunuz ve Z ateş etme X dövüş C ise sol üst tarafta gösterilen canınızın altındaki mavi renkteki şerit dolduğunda C tuşuna bastığınızda özel hareketinizi yapar ve düşmanları yok edersiniz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kungfu Dövüşü Kungfu Dövüşü Oyun'da yön tuşları ile haraket edip A ve S ile vurabilirsiniz.

Kız Dövüşü Kız Dövüşü Oyun'da rakibinizi tokatlayarak bayıltmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde eğer rakibinizi dövebilirseniz yani bayıltabilirseniz ilerleyen bölümlerde daha akıllı ve daha güçlü bayanlar sizi beklemektedir. Oyun içerisinde rakibiniz ile karşılaştığınız zaman ekranın sağ alt kısmında bulunan Attach düğmesini kullanarak oyun içerisinde rakibinize tokat atabilirsiniz. Ayrıca rakibinizin size tokat atabilmesini sağlamak için ekranın sol alt kısmında bulunan düğmeye tıklamanız gerekmektedir. Ayrıca oyun içerisinde ilerlediğiniz bölümlerde başka rakipler ile kız kavgası yaparken yeni hareketler öğrenerek dövüşünüzü güçlendirebilirsiniz.

Güçlü Amerikan Arabaları Güçlü Amerikan Arabaları Muscle Car isimli oyunda güçlü amerikan arabalarıyla zorlu yarışlar yapmaktasınız. Açılan sayfada Continue diyerek oyun menüsüne girmelisiniz. Oyun menüsünde yarışa girmeden önce yarışacak olduğunuz yolu ve arabayı seçebilirsiniz. Yarışlarda yüksek puanlar kazanarak araba ve yolları açabilirsiniz. Sürücünüzle hatasız bir yarış çıkararak oyunun bitirmeye çalışın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Futbol Dövüşü Futbol Dövüşü Klavyemizin yön tuşları ile seçtiğimiz oyuncuyu hareket ettirin. A tuşu ile yumruk S tuşu ile özel hareket D tuşu ile tekme atabilirsiniz.