Dövüş Oyunları

0/2

Dövüş Oyunları En yeni ve güzel kral dövüş, simektan oyunları, dövüş oyunu, amerikan güreşi oyunu, usta ninja dövüş oyunları, kavga oyunları, savaşçı dövüş oyunu, avatar arena dövüş oyunları, smack down oyunu, Street fighter oyunları, baskıncılar dövüş oyunu, gladyatör dövüş oyunları, OynaOyun.Net Adresinde Oynayabilirsiniz. Dövüşün kuralları vardır. Bunlar nelerdir kısaca anlatalım. 1-) Dövüşte onur olmalıdır. 2-) Dövüşte adalet olmalıdır. 3-) Dövüşte hiçbir taraf güçsüz olamaz. 4-) Dövüşte kimse üstün değildir. 5-) Dövüşte her 2 tarafında eşit silahı olmalıdır. 6-) Dövüşte biri büyük biri küçük olamaz. 7-) Dövüşte hep birisi kazanır. 8-) Dövüşte plan yoktur. 9-) Dövüşte her 2 tarafında kendini koruyabilmelidir. 10-) Dövüşte hile olmaz. 11-) Dövüşte hile olursa o dövüş olmaz. Editör Mesajı; Şiddetin her türlüsüne HAYIR! Unutmayın ki Flash oyun sitelerinde sizlerin hoş vakit geçirmeniz için oyunlar hazırlanıyor gerçek hayatınızda sizlerinde Şiddetin her türlüsüne HAYIR! demeniz gerekiyor.

Amerikan Güreşi Amerikan Güreşi Oyunun Yüklenmesi doldugunda Lets Wrestle tuşuna basıp güreşciyi seçip oyuna başlıyorsunuz oyun mause ile oynanıyor.

Boks Maçı Boks Maçı A ve S tuşları ile oynayacağınız güzel bir boks oyunu.

Sokak Dövüşü Sokak Dövüşü Sağ alttaki düğme butonuna basın Yön: W A S D ATAK: J L ZIPLAMA: K Bütün rakiplerini yenerek ilerle, her bölümün sonunda bölümün bossu geliyor onuda yenerek level atla. Yerdeki hak ve puanları J tuşuna basarak al.

Street Fighter Street Fighter Dünyaca ünlü street fighter oyununu oynayın. A ve S tuşlarına aynı anda bastıgınızda özel güc kullanabilirsiniz.

Dövüş Sanatı Dövüş Sanatı 2 Kişilik oynanan kavga oyunu. Oyun yüklendikden sonra PLAY CAPOEIRA FIGHTER 1 yazısına tıklayıp oyuna başlayın. 1. player w,a,s,d ile yönetir v ve g ile vuruşlarını yapar. 2. player yön tuşları ile oynayıp sağ taraftaki numaralardan 5 ve 2 yi kullanarak vuruşlarını yapar.

Usame Bin Ladini Döv Usame Bin Ladini Döv Yandaki şekillere basarak dövün:)

Tribün kavgası Tribün kavgası Yön tuşları Space(BOŞLUK) tuşları ile oynayabilirsin. Rakiplerini döverek ilerle. Rakiplerini köşeye sıkıştırmaya çalış, Boşluk ile vuruyorsun yön oklarını iyi kullan yukarı yön oku ile zıplıyarak vurabilirsin.

Cesur Postacı Cesur Postacı Oyun yüklendikden sonra START tıkla Sağ üstte SKIP INTRO tıkla GET STARTED tıkla A Yumruk D Tekme SPACE(Boşluk) Süper güç(Power dolu olunca) Sol ok: Blok Yukarı ok: Zıplama Aşağı ok: Eğilme Oyunda Amaç: Toplam 6 savaşı kazan ve yaşlı adama paketini ulaştır. Gittikce rakiplerin zorlaşıyor.

Dövüş Dövüş W ile üsten S ile altan A ile sol D ile sağdan vuruyorsunuz. space bar ile savunmayı yapacağınız güzel bir dövüş oyunu.

Çöp Adam Dövüşü Çöp Adam Dövüşü Kontrol ettiğimiz çöp adamımızla diğer çöp adamları dövün. A,S,D,F ile dövüşürken Yön tuşları ile de hareket edin.Birde SHİFT tuşu ile koşabilirsiniz.

iri Zenci Adam iri Zenci Adam Bugüne kadar oynadığınız dövüş oyunları arasında en güzeli bu olacağını düşünüyorum. İri ve zenci adamın paraya ihtiyacı vardır yolda ilerlerken resmi kıyafetleri kişilerin saldırısına uğrar bu saldırda hem onları pataklar hemde paralarını alır. Elbette sizin yardımınıza ihtiyacı var. Oyun yüklenmesi bittiğinde CLICK TO BEGIN daha sonra SPACE(BOŞLUK) butonu ardından BEGIN butonlarına basın. Oyun animasyonunu izlemek istemiyorsanız SKIP tuşuna basın ve oyuna başlayın. A zıplama tuşu, S yumruk atma tuşu, D tuşu özel güç tavsiyemiz çok zorda kalmadıkdan sonra özel gücü kullanmayın. Yön tuşları ilede ilerleyebilirsiniz.

Kavgacı Baba ve Oğlu Kavgacı Baba ve Oğlu Mor giyisili baba ve çocuk, oyun oynayan bütün çocuklarla kavga ediyor ve onları dövüyorlar hepsini dövmelisiniz ve oyunu kazanmalısınız.

Okul Çetesi Okul Çetesi İstediğiniz çeteyi seçin ve büyük okul bahçesinde kavgalara başlayın karşınıza çıkan diğer çete üyelerinin üstüne tıklayarak onları yenmelisiniz iyi eğlenceler...

Danny Phantom Danny Phantom Muhteşem çizgifilm kahramanları danny phantom ile süper bir oyun yeni maceralara atılmaya hazır olun yön tuşlarını kullanın ve enerjinize dikkat edin rakiibi dövün ve oyunu kazanın iyi eğlenceler...

inek Boksu inek Boksu a,s,d ile ineğinize yön verin o,k,m ile vuruşlarınızı yapın.

Smackdown Smackdown Güzel bir simektan oyunu. Klavye Yön Tuşları ile hareket ettiriyorsunuz. I tuşu ile yumruk O tuşu ile tekme atabiliyorsunuz. I ve O tuşlarına aynı anda basarak rakibinizi tutabiliyorsunuz. Rakibinizi tuttuktan sonra bu iki tuşa seri bir şekilde basıp onu kavramaya çalışacaksınız. Rakibinizi kavradıktan sonra bu iki tuştan herhangi birine basarak yere fırlatıyorsunuz. Rakibiniz sendeleyip yere düştüğünde P tuşu ile rakibinizin üstüne atlayıp onu yenebiliyorsunuz.

Şanssız Boksör Şanssız Boksör Karşınızdaki rakininize yön tuşlari ve a,z tuşları ile karşı koyun.

Samurayın Kılıcı Samurayın Kılıcı Yön tuşlari ile samurayı yönetin a,s,d ile düşmanları yok edin q ile çözünürlük ayarını ayarlayabilirsiniz

Kungfu Dövüşü Kungfu Dövüşü Oyun'da yön tuşları ile haraket edip A ve S ile vurabilirsiniz.

Matrix intikam Peşinde Matrix intikam Peşinde Oyun başladıkdan sonra Yön tuşları ile hareket edip, A tuşu ile yumruk atabilirsiniz. Matrix adamınla kat kat gezerek rakiplerini yok et Tekrar oynamak için Try Again tıkla.

Samuray Jack Samuray Jack Yön tuşları ile haraket edin space ile vururak ilerleyin.

Ninja Ninja W,A,S,D tuşları ile hareket edin ve J,K,L tuşları ilede hareket yapabilirisiniz.Çıkan tüm ninjaları öldürün.

Kahvaltı Savaşçısı Kahvaltı Savaşçısı Önce çorba, sonra kek, sonra hamburger, ve son olarak simite karşı dövüşün. Z ve X= Sol ve Sağ Alt Yumruk Z ve X + yukari ok = Sol ve Sağ Üst Yumruk Sağ ve Sol ok tuşları ile yumruklardan kaçın. Peş peşe güzel atak yaptığınız zaman özel içecek alıyorsunuz. Onu BOŞLUK tuşu ile kullanın ve SÜPER VURUŞ yapın.

Kaçak Mahkum Kaçak Mahkum Oyunda nöbetçiye görünmeden exit yazan yere girmelisiniz dikkat edin yakalanırsanız nöbetci jop ile fena dövüyor. :)

Süngerbob Boks Maçı Süngerbob Boks Maçı Süngerbob ile rakiplerini yen ve bir dahaki bölüme geç. S ve D tuşları ile oyunu oynayabilirsiniz.

Dövüşcü Bobo Dövüşcü Bobo Dövüşcü bobonun kamcısı ile karşındaki dövüçcüyü etkisiz hale getirmeye çalış.

Karate Karate Yön tuşları ile karakterinzi yönetin space ile vuruşlarını gerçekleştirin ve rakibinizi alanın dışına çıkartmaya çalışın.

Jackie Chan Jackie Chan Oyun yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayınız. Yön tuşlari ve x,z tuşları ile oynaniyor.

Kungfucu Nineler Kungfucu Nineler Sürekli didişen nineler, kendilerine özgü geliştirdikleri kavga stilleri ile birbirlerine giriyorlar. Bu komik oyunu kaçırmayın. W: Yumruk,A: Tekme, S:Korunma, Boşluk Tuşu: Ölümcül Hareket, Yön Tuşları

Jake inferno Pinball Jake inferno Pinball Oyun'da Yön Tuşlarını kullan. Aşağı yön tuşuna basık tutarak topu fırlat. Sağ ve sol yön tuşları ile kolları hareket ettir.

Komik Hesaplaşma Komik Hesaplaşma SmackDown güçlü ve karizmatik sporcuların mücadele ettiği komik skeçlerle izleyenleri eğlendirmeyi başaran büyük bir gösteridir. Oyunda kendi karakterinizi yaratarak rakiplerinizle teker teker dövüşmelisiniz. Menüde bulunan 1 Player veya 2 Players yazılarına tıklayarak oyuna girebilir. Instructions yazısına tıklayarak hangi tuşlarla oynayacağınıza bakabilirsiniz. Yorulan rakibiniz yerdeyken P tuşuna basarak üzerine çıkıp, oyunu kazanabilirsiniz.

Tehlikeli Adam Tehlikeli Adam Kirli adam sokakta insanlara saldırmaya devam ediyor. Hareket tuşlarını kullanarak çevrenizdeki herkesi rahatsız etmelisiniz.

Deli Adam Deli Adam Mafya babası oldunuz oldunuz para toplamanız gerekiyor insanlar gecerken Mause yardımı ile insanlara ve cesitli cisimlere vurarak para toplamaya çalışın başarılı oldugunuzda başka bir bölüme geciyorsunuz. Diğer bölümlere geçtiğinizde silah'da yükseltebiliyorsunuz.

Ceza Evinde Kavga Ceza Evinde Kavga Oyunda boyut yüksek olduğundan yüklenirken lütfen sabırla bekleyin. Mahkumları çıkartıyorlar ve büyük bir kavga başlıyor. Kavgada A S tuşları ile kendinizi koruyabilir yön tuşları ilede hareket edebilirsiniz ve başarılı olduğunuzda diğer bir kategoriye geçebilirsiniz. Aslında bu oyun bir yöndende eğitici bir oyundur ceza evinde ne zorluklarla karşı karşı geleceğinizi gösterir o yüzden gerçek hayatımızda dikkatli olup ceza işlemeyin.

Ofiste Kavga Ofiste Kavga Oyun boyutu yüksek oldugundan internet hızınıza göre oyun yüklenmesi biraz zaman alabilir ama bu oyun beklemeye değer. Oyun yüklendikcen sonra START butonuna basıp başlayın. Oyunda amacınız super cocugumuz ofis baskini yapmaktadir, karsiniza ilk rakip olarak ofis temizlikcileri gelecektir bunlari yok edip diger bolumlere gecmeye calisacaksiniz. Oyunda yon icin W-S-A-D tuslarini kullanabilirsiniz ve vuruslar icin ise J yumruk tusu L savunma J L tusuna birlikte basarsaniz ozel gucunuzu kullanabilirsiniz. Ayni zamanda atilan ateslerden kurtulmak icin iki kere yukari tusuna basarak buyuk ziplamayi gerceklestirebilirsiniz.

Amerikan Güreşçileri Amerikan Güreşçileri Rakibiniz ile amerikan güreşi yaparak rakibinizi yenmeniz ve yeni rakipleriniz ile dövüşmeniz gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde klavyenizin herhangi bir tuşunu kullanmadığınızdan dolayı oyun içerisinde sadece komutlar vererek rakibinizi dövebilirsiniz. Oyun içerisinde ekranın alt kısmında 3 adet düğme bulunmaktadır ve rakibinizin üzerinde kullanmak istediğiniz pozisyonları 3 buton içerisinden seçtikten sonra rakibizin seçenek yapmasını bekleyerek rakibinizi dövebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde rakibiniz ile aynı pozisyonları kullanmamanız gerekmektedir. Aynı pozisyonları kullandığınız zaman çarpıştığınız için oyun içerisinde puan kaybediyorsunuz.

0/2