Namaz

Namaz Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Namaz ; Ramazan ayının yaklaşmasıyla sevapların bollaştığı zaman dilimine de günden güne yaklaşmaktayız. Namaz dinimiz olan müslümanlıkta akl-ı bari yaşa gelmiş bütün müslümanlara farz kılınmıştır. Rabbimiz'e olan borcumuzu yerine getirirken aynı zamanda ruhen de huzura ulaşırız. Günde beş vakit olarak farz kılınmış namaz dinimizin direğidir. Sizler için eklemiş olduğumuz bu oyunda namazın kılınışı hakkında bir takım bilgiler edinmenize yardımcı olabilecektir. Mouse ile talimatları yerine getirin. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Namaz Oyunu 1295 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -5 Dini Oyunlar

Namaz Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Namaz Kılmayı Öğreniyorum Namaz Kılmayı Öğreniyorum Namaz hayatımızın her döneminde dinimizce akıl bari insanların yapması gereken bir ibadettir. Yaz tatilinin gelmesiyle camilerde Kur'an kurslarına başlamak için gün saymaktadır. Bu oyunda da namaz kılmanın temel gereksinimlerini teorik olarak öğrenebiliriz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Namaz Kılma Namaz Kılma Kahramanımız namazda yapılacak hareketlerin okunacak duaların şıklarını karıştırmış şıkların içinde sırası gelen hareketleri seçerek ona yardımcı olun.

Namaz Namaz Ramazan ayının yaklaşmasıyla sevapların bollaştığı zaman dilimine de günden güne yaklaşmaktayız. Namaz dinimiz olan müslümanlıkta akl-ı bari yaşa gelmiş bütün müslümanlara farz kılınmıştır. Rabbimiz'e olan borcumuzu yerine getirirken aynı zamanda ruhen de huzura ulaşırız. Günde beş vakit olarak farz kılınmış namaz dinimizin direğidir. Sizler için eklemiş olduğumuz bu oyunda namazın kılınışı hakkında bir takım bilgiler edinmenize yardımcı olabilecektir. Mouse ile talimatları yerine getirin. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.