Genç Odası Tasarımı

Genç Odası Tasarımı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Genç Odası Tasarımı ; Her gencin hayallerinden biridir ailesiyle yaşarken güzel bir odaya sahip olmak ve içindekileri zevkine göre dekore etmek. Yatağından dolabına masasından kitaplığına ışığından duvarlara taktığı resim çerçevelerine kadar herşeyi kendimiz tasarlamak isteriz. Odanın rengine göre tasarıma yön verir sonrasına kullanım rahatlığına göre devamını getiririz. Eklemiş olduğumuz ve dekorasyon oyunları kategorisinde sınıflandırdığımız bu oyunda yapmanız gereken size tanınan seçeneklerle en güzel oda dekorasyonunu oluşturmak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Genç Odası Tasarımı Oyunu 919 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Dekorasyon Oyunları

Genç Odası Tasarımı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yatak Odası Düzeni Yatak Odası Düzeni Dekorasyon oyunlarına bir yenisini daha siz değerli oyun severlerimiz için ekledik. Yatak Odası düzeni olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda hayalinizdeki odayı size sunulan imkanlar çerçevesinde en güzel şekilde zevkinize göre tasarlayacaksınız. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Yatak Odası Yatak Odası Yatak Odası olarak isimlendirdiğimiz oyunda sizi eğleceli dekorasyon çalışmaları bekliyor. Güzel bir yatak odası için gereken bütün ekipmanlar ekran üzerinde önünüze konumlandırılmış. Sizin yapmanız gereken zevkinize göre seçimler yapıp odayı en güzel şekide dekore etmek. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Winx Miusanın Odası Winx Miusanın Odası Oyunda winx kızlarından Muisa yeni taşındığı odayı düzenlemek istiyor. Altta bulunan butonları kullanarak ona yardım edebilirsiniz.

Sue Odası Sue Odası Sue sabahleyin bir telaşla kalkar çok acele gitmesi gerekli ama kısıtlı zamanda onun evden cıkmadan hazırlanmasına yardım edermisiniz oncelikle altaki iknci kalbli yazıya tiklayin. Oyun başlasın. 99 saniye icinde sue yi giydirmeli ve evden cikmadan odasında dağınık olan esyalarinida bulmalisiniz. altaki oklara da tiklayip ev icinde gezin.

Soğuk Kış Modası Soğuk Kış Modası PLAY yazan yere tıklayın. Oyunda yapmanız gereken karlı havadaki kızı giydirmek ve bayan kış giysilerini öğrenmektir.Kış giysileri ile çok havalı tasarımlar elde edebilirsiniz. Mause(fare) ile mankenin üzerine giysileri denedikten sonra aklınıza fikir gelmiyorsa Done yazan kutuğun üstündeki kutucuğa tıklayabilirsiniz. Oradan farklı tasarımları gördükten sonra sol üst köşedeki X yazan yere basıp oyuna dönebilirsiniz. Oyunu tamamlamak için DONE yazan yere tıklayınız.

Röntgenci Röntgenci Kız arkadaşı olmayan röntgenci, çevresindeki güzel kızlara bakmaya başlar. Eğer kızlara yakalanırsanız güzel bir tokat yersiniz. Kızlara yakalanmadan Perv Meter 'i doldurmalısın. Skip ve Start butonlarına tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Paris Modası Paris Modası Süper Paris Moda´sına Hoşgeldiniz. Kızın kıyafetlerini sol taraftan seç, erkeğin kıyafetlerini sağ taraftan seç. Kızın kafasına tıklarsan saç modeli değişiyor.

Oyun Odasında Temizlik Zamanı Oyun Odasında Temizlik Zamanı Ufaklık odayı bu sefer fazla dağıtmış olmalı ki annesi odaya girdiğinde büyük bir şaşkınlığa uğruyor. Anlaşılan odayı temizleyebilmesi için fazlaca uğraş sarf etmek zorunda. Sizde anneye bu konunda anneye yardım etmelisiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Otel Odasından Kaçış Otel Odasından Kaçış Otel odasından kaçış oyununda deprem sallantısının ardından bulunmakta olduğunuz odadan bir an önce çıkmaya çalışmalısınız. Kaçış işleminizi gerçekleştirebilmeniz için mouse ile ekrandaki nesnelerden faydalanarak sonuca ulaşmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.