Bebek Odası Tasarım

Bebek Odası Tasarım Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Bebek Odası Tasarım ; Dekorasyon bir çok kişi için zevkli bir uğraş hele ki dekorasyonunu yaptığınız oda bebek odası ise o zaman durum bambaşka. Her köşeye ayrı bir ayrıntı yerleştirmek istersiniz. Duvarları rengarenk halıları farklı farklı desenlerle süslemek istersiniz. Tavanlara oyuncaklar asmak, bebek yatağına ayıcıklar koymak istersiniz. Bu oyunumuzda güzel bir bebek odası tasarlayabilmeniz için hazırlanmış. Mouse ile ekrandaki nesnelerden yararlanabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bebek Odası Tasarım Oyunu 3228 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6 Dekorasyon Oyunları

Bebek Odası Tasarım Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeni Bebek Alışverişi Yeni Bebek Alışverişi Dünyanın en tatlı canlıları olan bebekler geleceğimizin varisleridir. Doğumlarından büyümelerine kadar her anlarında özel hizmet isteyen bebekler şirinlikleriyle bizleri kendilerine hayran bırakmaktadırlar. Tabi ki onlarında yetişkin insanlar gibi ihtiyaçları vardır ve o ihtiyaçlarının bakıcıları tarafından alınması ve yapılması gerekmektedir. Bu eğlenceli oyunda da yeni doğan ve doğacak olan bebeklerin alışverişini yapmakta olan anne ve anne adaylarının alışverişlerini doğru bir şekilde yapmalarını sağlamalısınız. Mouse ile istenilen ürünleri kasaya getirmelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Yatak Odası Düzeni Yatak Odası Düzeni Dekorasyon oyunlarına bir yenisini daha siz değerli oyun severlerimiz için ekledik. Yatak Odası düzeni olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda hayalinizdeki odayı size sunulan imkanlar çerçevesinde en güzel şekilde zevkinize göre tasarlayacaksınız. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Yatak Odası Yatak Odası Yatak Odası olarak isimlendirdiğimiz oyunda sizi eğleceli dekorasyon çalışmaları bekliyor. Güzel bir yatak odası için gereken bütün ekipmanlar ekran üzerinde önünüze konumlandırılmış. Sizin yapmanız gereken zevkinize göre seçimler yapıp odayı en güzel şekide dekore etmek. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Winx Miusanın Odası Winx Miusanın Odası Oyunda winx kızlarından Muisa yeni taşındığı odayı düzenlemek istiyor. Altta bulunan butonları kullanarak ona yardım edebilirsiniz.

Winx Bebekleri Winx Bebekleri Winx kızlarından biri gece gideceği kulüp öncesinde ne giyeceğine karar veremiyor. Sağ altta bulunan butonları kullanarak Winx kızını giydirebilirsiniz.

Tatlı Bebek Beşikte Tatlı Bebek Beşikte Tatlı mı tatlı bebeğin elbiselerini giydirip onu şirin bir hale sokmanız gerekmektedir. Beşiğinin dekorunu da değiştirebilir çeşitli saç stilleri de ekleyebilirsiniz. Son olarak fotoğrafını çekip anı olarak saklamalısınız.Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Tatlı Bebek Banyoda Tatlı Bebek Banyoda Tatlı mı tatlı şirin mi şirin bebek bakıcısının kendisine temiz ve eğlenceli bir banyo yapmasını sabırsızlıkla bekliyor. Sandalyenin üzerinde küvetin dolmasını bekleyen bebek ardından bakıcısının onu küvete oturtmasıyla en eğlenceli dakikalarını geçirmeye başlıyor. Mouse yardımıyla ekrandaki nesnelerden yararlanarak bebeği yıkamak için türlü türlü sabunlar, rengarenk banyo köpükleri kullanabilirsiniz.Banyodan sonra bebeği kurulamayı unutmayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tatlı Bebek Bahçe Sefası Tatlı Bebek Bahçe Sefası Bakıcı oyunları kategorisine eklemiş olduğumuz tatlı bebek bahçe sefası isimli oyunda şirin mi şirin bir bebeği güneşli havada evin çim bahçesine çıkarmaktasınız. Tabi kendi bakımlarını yapamayan bebek eğlenceli dakikalar geçirebilmek için sizin yardımınıza ihtiyaç duyacak. Zor olduğu kadar eğlenceli bir görev üstlenmektesiniz. Bebeğin isteklerini geciktirmeden yerine getirmeye çalışın. Bebeğin istediği eşyaları mouse ile seçerek bebeğe vermelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tatlı Bebek Tatlı Bebek Annesi gelene kadar tatlı bebeği güzelce hazırlamalısınız. Dolapdan en güzel elbiseleri giydirin. Oyun mause ile oynanmaktadır. Haydi şimdi oyuna başlayın ve sevimli bebeği en şirin kıyafetlerle giydirin.