Tel Ali

Tel Ali Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Tel Ali ; TRT Çocuk ekranlarında yayınlanan bir animasyon serisi olan tel alinin oyunu şimdi sitemizde.. Oyunumuza giriş yapmak için PLAY yazısına tıklıyoruz. Oyunumuzda tel aliyi bayrağın yanına ulaştırmaya çalışıyoruz. Oyunumuz bir çok eğlenceli bölümden oluşuyor. İlk bölümler kolay ama git gide oyunun aşamaları zorlaşıyor ve karşınıza engeller çıkıyor. Çok dikkatli olup bitiş noktalarına ulaşın ve diğer değişik bölümlerdeki maceralarada tanık olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tel Ali Oyunu 5491 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 Çocuk Oyunları

Tel Ali Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Winx Club Stella Makyaj Winx Club Stella Makyaj Oyunumuzda, prensesimize makyaj yapmak için oyunun altında ki Stellanın gözlerinin bulunduğu resme tıklamanız yeterli. Ardından prensesimizi makyajına uygun kıyafetler ile giydirip güzel prensesimizi gideceği yere gönderelim.

üniversiteli kıza makyaj üniversiteli kıza makyaj Üniversiteli kızımızı en güzel manken yapmaya çalışıyoruz. Bu yüzden onu en güzel şekilde makyajını yapmanız gerekiyor.

Uludağ Otel İşletmesi Uludağ Otel İşletmesi Kış turizminin başkentlerinden bir tanesi olan Uludağ da kayak yapmanın keyfi kelimelerle anlatılmayacak kadar eğlenceli ve güzeldir. Kışın soğuk ve karlı havasının doğaya en güzel yansıyan yerlerinden bir tanesi olan Uludağ Bursa nın vazgeçilmeyen tatil beldesidir.Özellikle kış ayında turistlerin ilgi odağı olan Uludağ her yıl binlerce misafirini ağırlarken onlara en güzel imkanları sağlamak için büyük tesislere ihtiyaç duymaktadır. Misafir kitlesini ünlü simalarında oluşturduğu Uludağ da kayak yaparken onlarca tanıdık simaya rastlayabilirsiniz. Soğuk dağ ortamını eğlenceye dönüştüren otel aktiviteleri organizasyon sahiplerini büyük sorumluluklar yüklemektedir. Eklediğimiz oyunda bungalov evlerden oluşan bir oteli işleteceksiniz ve yapmanız gereken bu konuda misafirlerinize eksiksiz olarak hizmet ederek ihtiyaçlarını en kısa sürede gidermek olacak. Mouse ile oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Telefon Rehberi Telefon Rehberi Bakalım numaralarla olan bağlantınız ne kadar kuvvetli. Bakalım sevgilinizin numarasını hatırlayabilecek misiniz. Kendi telefonunuzun tasarımını oluşturacağınız oyunda daha sonra sevgilinize mesaj atabilecek daha sonra onu avatar resmi olarak kayıt edebilceksiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Teleferik Teleferik Oyun içerisinde teleferik üzerinde ilerlerken karşınıza diğer teleferikler ve kesik kablolar çıkmaktadır. Bu tür engelleri diğer teleferik tellerine geçerek oyun içerisinde kusursuz bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde karşınıza engeller çıktıktan sonra klavyenizin sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak diğer teleferik tellerine geçerek engelleri atlatabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde bölümü tamamladıktan sonra oyun içerisinde kazandığınız puanları skor tablosuna kaydedebilirsiniz.

Telaşlı Sünger Bob Telaşlı Sünger Bob Telaşlı sunger bob senden yardım bekliyor, ona yardım et ve yok edilmesi gereken nesneleri yok ederek kısa sürede oyunu bitir.

Tel Ali Tel Ali TRT Çocuk ekranlarında yayınlanan bir animasyon serisi olan tel alinin oyunu şimdi sitemizde.. Oyunumuza giriş yapmak için PLAY yazısına tıklıyoruz. Oyunumuzda tel aliyi bayrağın yanına ulaştırmaya çalışıyoruz. Oyunumuz bir çok eğlenceli bölümden oluşuyor. İlk bölümler kolay ama git gide oyunun aşamaları zorlaşıyor ve karşınıza engeller çıkıyor. Çok dikkatli olup bitiş noktalarına ulaşın ve diğer değişik bölümlerdeki maceralarada tanık olun.

Talihsiz Adam Talihsiz Adam Komik oyunlar kategorisindeki bu eğlenceli oyunla neşeli dakikalar geçirebilirsiniz. Talihsiz adam top silahının namlusunda fırlatılmayı bekliyor. Sizde eğimi en doğru şekilde ayarlayarak talihsiz adamı en uzak mesafeye fırlatmaya çalışarak yüksek puanlar kazanmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sue Sabah Telaşı Sue Sabah Telaşı Sag alttaki En büyük kalbe tıkla oyunda amaç100 saniye icinde giyin, makyaj yap, ve odandaki malzemeleri bul. oyunu başarabilmek için peş peşe çok kez dene. ipucu: Anahtar ile dolabı ac, el feneri ile yatağin altına bak, uzun cubuk ile hem koltuk hemde yatagin arkasına bak.