Sindy Okula Gidiyor

Sindy Okula Gidiyor Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Sindy Okula Gidiyor ; Sindy ye okula gitmesi için yardımcı olmak istermisin?Önce anahtarı bulup kapıyı açın. Sonra trafik ışıklarından karşıya geçin. Köpeğe kemik verip ondan kurtulun. Otobüsteki ıslak yeri kağıt mendille silip, okula yetişin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sindy Okula Gidiyor Oyunu 3459 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 19 Çocuk Oyunları

Sindy Okula Gidiyor Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sue Okula Gidiyor Sue Okula Gidiyor Sue artık büyüdü ve okul çağında. Kıyafetleri oldukça modern. Kıyafetini, modern giysileri tamamlayan gözlüğünü de taktıktan sonra eline kalem verin öğrenci olduğu anlaşılsın. en güzel ve yeni sue oyunları OynaOyun.Net adresinde oynanılır.

Sindy Okula Gidiyor Sindy Okula Gidiyor Sindy ye okula gitmesi için yardımcı olmak istermisin?Önce anahtarı bulup kapıyı açın. Sonra trafik ışıklarından karşıya geçin. Köpeğe kemik verip ondan kurtulun. Otobüsteki ıslak yeri kağıt mendille silip, okula yetişin.

Sindy Kurabiyeleri Sindy Kurabiyeleri Okuldan dönen Sindynin karnı acıkır ve kurabiye yemek ister.Ama kurabiyelerinin yerini bulamaz.Eşyaları fareyle tıklayarak kaldırın ve altında olup olmadığına bakın.Kurabiyeleri en kısa sürede bulmanız gerekiyor..

Minik Kız Okula Gİdiyor Minik Kız Okula Gİdiyor Minik kızın okula gitmesi için hazırlıklar yapması gerekiyor.Minik kıza yardım edin okula vaktinde yetiştirin.

Mete Okula Koş Mete Okula Koş Okula gitmesini istemeyen haylaz arkadaşlarının üstünden ustaca atlayarak okuluna koşmasını sağlamalısınız. Mause ile sağ ve sol yaparak onlara çarpmadan hedefe ulaşın. Oyuna PLAY NOW ardından PLAY butonuna basarak oyuna başlayın.