Şeker Bahçesi

Şeker Bahçesi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Şeker Bahçesi ; Sevimli peri şeker bahçesindeki çiçekleri büyütmek istiyor. Farenizi kullanarak şeker çiçeklerini sulamalı ve büyümelerini sağlamalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Şeker Bahçesi Oyunu 2441 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Çocuk Oyunları

Şeker Bahçesi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yojo Şekerleri Topla Yojo Şekerleri Topla Yukardan atılan şekerleri kapışıyoruz. Klavye Yön Tuşlarını kullanın.

Şekerci Kedi Şekerci Kedi Şekerlerine saldıran farelerden kurtulmaya çalışıyor. Haydi, havadan gelen farelerin balonlarını patlatın ve yere ulaşmalarını engelleyin.Space tuşu ile balonlara ok fırlatın.

Şekerci Kamyon Şekerci Kamyon Yapmanız gereken teslim noktasından aldığınız şekerleri zorlu ve engebeli yollarda hiç kayıp yaşamadan ve kullandığınız arabanın dengesini iyi sağlayarak bölüm sonuna kadar iyi bir şekilde gitmelisiniz. Dikkatli olmanız size avantaj sağlayacaktır.

Şekerci Şekerci Şekerleri önce kavanozlara alın sonra müşteri isteklerini tezgahın solundaki pakete koyun. Yeni paket için sağda new box'a tıklayın.

Şeker Topla Şeker Topla A tuşu ile geri, D tuşu ile ileri ve W tuşu ile de zıplıyorsun amacın şekerleri toplamak.

Şeker Patlatma Şeker Patlatma Ringte dövüş yaparken iplerle gerili olan karakterinizi ibrenin tam ortada olduğu zaman mause(fare) ile basıyorsunuz ve bisonu fırlatıyorsunuz. O da kaçan şekerlemelerin üzerinden ilerleyecektir. Oyunun ilk bölümlerinde çok fazla ilerleyemeye bilrisiniz. Her bölüm bittiğinde SHOP yazan yere tıklayarak bisonun daha hızlı gitmesini sağlayacak teçhizatlar alabilirsiniz. Teçhizatlarıda Space(boşluk) tuşuna basarak aktif edebiliyorsunuz.

Şeker Bahçesi Şeker Bahçesi Sevimli peri şeker bahçesindeki çiçekleri büyütmek istiyor. Farenizi kullanarak şeker çiçeklerini sulamalı ve büyümelerini sağlamalısınız.

Peri Şeker Bahçesi Peri Şeker Bahçesi Güzel kızımız bahçesindeki şekere benzeyen çiçekleri sulayarak büyütmek istiyor. Ona bu konuda yardımcı olun. Oyunu mause kullanarak şeker çiçeklerini sulamalı ve büyümelerini sağlamalısınız.

Pepe Uçan Şekerler Pepe Uçan Şekerler Sizin için özenle seçerek eklediğimiz Pepe uçan şekerler olarak isimlendirdiğimiz oyunda Pepe ile tatlı mı tatlı şekerleri toplamaya çalışacaksınız. Pepe nin elindeki mıknatıslı sopa yardımıyla verilen süre içerisinde en fazla şekeri yakalamaya çalışmalısınız. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.