Küçük Kaplumbağa

Küçük Kaplumbağa Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Küçük Kaplumbağa ; Habuza atlayan sevimli güzel kaplumbağamıza yardımcı olmamız gerekiyor. Alt ve üst yön tuşları ile zıplayın zıplayın en yukarda atlayın ve puanları toplayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük Kaplumbağa Oyunu 2489 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5 Çocuk Oyunları

Küçük Kaplumbağa Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

WosWos Kaplumbağa WosWos Kaplumbağa Oyun'da kullanacağınız woswosun rengini belirledikten sonra oyun zorluğunu seçebilir ve oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde ilerlerken karşınıza çıkan arabaların üstlerinden geçerek oyun içerisinde puan toplamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde ilerlerken trafik çok sıkışık olduğundan dolayı karşınıza çok sık arabalar çıkmaktadır ve arabaların aralarından geçemediğinizden dolayı oyun içerisinde klavyenizin yön tuşları ile ilerlerken karşınıza bir araba çıktığı zaman klavyenizin space yani boşluk tuşunu kullanarak arabaların üzerinden atlayarabilir ve oyun içerisinde puan toplayarak woswos yarışını tamamlayabilirsiniz.

Tavşan ve Kaplumbağa Tavşan ve Kaplumbağa Oyunu mause ve boşluk tuşu ile oynayabilirsiniz.

Ninja Kaplumbağalar Şehirde Ninja Kaplumbağalar Şehirde Oyun 2 boyutlu bu ninja kaplumbaşalar oyununda kahramanlarımız arkadaşları April i yine Shredder in elinden kurtarmak üzere çaba sarfedecekler.

Ninja Kaplumbağalar Defans Ninja Kaplumbağalar Defans PLAY yazısına tıklıyoruz. Ardından karşınıza çıkan sayfada SPACE tuşuna basarak sayfayı ilerletin. 4 farklı ninja seçeneğimizden birini belirleyin ve maceraya atılın. Ninja Kaplumbağınızı yönlendireceğiniz tuşlar Kontrol Tuşları zıplatmak için SPACE tuşunu kullanacaksınız.A tuşunu kullanarak kılıç savunmanızı yapacaksınız.Rakiplerinizi yenmek sizin göreviniz.

Ninja kaplumbağalar atari Ninja kaplumbağalar atari Eski atari oyunu eskilerdne günümüze gelmiş, hala çok sevilen harika, çizgi filmleri olan Ninja Kaplumbağaların atari oyununu oynamak için Play butonuna tıklayıp arından Space(boşluk) tuşuna basınız.4 süper ninja kaplumbağalarından birini seçip, oyunda size eşlik etmek isteyen arkadaşınızı seçiniz. Oyun başladığınızda mutant askerleri yok etmeniz gerekmektedir. Oyunun kontrol tuşları yön tuşları,A,S ve Space(boşluk) tuşlarıdır. Oyunda adamları yok ettiğinizde arkalarından kalan yeşil objeyi alınız. Size yardım edecek arkadaşınızın derecesinin dolmasını ve size yardım etmesini sağlayacaktır.

Ninja Kaplumbağa Ninja Kaplumbağa Oyun play tuşu ile başlıyor yön tuşları ile oynuyorsunuz çizgi film kahramanlarımızdan ninja kaplumbağa larımızı düşmanlara karşı savununuz isterseniz oyuncuların isimlerini hatırlatalım leonardo, donatello, michalangelo, ralphuel, splinter, raxtedy, bibap, shreider, OynaOyun.Net iyi Oyunlar Diler.

Küçük Yarışçı Küçük Yarışçı Sizler için yeni eklemiş olduğumuz Küçük yarışçı adlı oyunda şapkalı çocuk kahramanınızla trafiğe kapalı pistte süre rekorlarını kırmaya çalışacaksınız. Kahramanınızın sürdüğü aracı hatasız olarak yönlendirerek bitişe en kısa sürede ulaşmalı yol boyunca karşınıza çıkan bonusları toplamaya çalışmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Küçük Vampir Küçük Vampir Garip insanları öldürmeniz gerekmektedir. Oyun içerisinde yarasaya benzer bir vampir olduğunuzdan dolayı oyun içerisinde uçarak gitmek istediğiniz yerlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak ilerleyebilir ve klavyenizin yukarı tuşu ile uçabilirken klavyenizin aşağı tuşu ile aşağıya inebilirsiniz. Oyun içerisinde ayrıca karşınıza çıkan garip insanları klavyenizin space yani boşluk tuşuna bastıktan sonra ölmelerini sağlayabilirsiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza garip simgeler çıkmaktadır ve bu simgeleri toplayarak oyun içerisindeki görevinizi tamamlayabilirsiniz.

Küçük Sporlar Küçük Sporlar Sizin için özenle seçerek eklediğimiz oyunlardan biri olan Küçük Sporlar isimli oyunda ekranda kısa süre içerisinde tamamlamanız gerek değişik spor dallarından görevler gelecek. Verilen süre içerisinde istenilen spor görevlerini mouse yardımıyla tamamlamaya çalışmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.