Korku Treni

Korku Treni Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Korku Treni ; Oyunun kontrollerini yalnizca SAg ve SOL YON TUsLARINI kullanarak saglayabilirsiniz. Kontrollerini bu kadar basitken oyun aslinda cok ta basit degil. Treni kullanirken kimse zarar gormemeli ve incinmemeli eger oyunun bulundugunuz seviyesini basariyla gecerseniz ikinci asamaya gecebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Korku Treni Oyunu 2707 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7 Çocuk Oyunları

Korku Treni Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Çarşamba 13 Haziran 2012
+0

ay kafam karıııııııışşşşşşşttııııı

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yük treni 3 Yük treni 3 Play, Play, Go yazan yerlere tıklamanız gerekmektedir. Ardından kitli olmayan bölüm olan şehire tıklayınız. Size verilen trenlerden birini seçiniz ve tekrar Go yazan yere tıklayınız. Her bölümün içinde ayrı ayrı 3 level vardır.Her 3 level bittikten sonra yeni bölüm açılıyor.Yüklerinizi taşıdıkça para kazanırsınız ve treninizi geliştirmek için "Shop" yazan yere tıklayınız. Oyunda taşıdığınız yükleri düşürmeden yerine teslim ederseniz ya da kaza yapmadan oyunu kazanırsınız.

Yük Treni Yük Treni Kömür yüklemeniz için bekliyor. Haydi hem yükleme hem de taşıma esnasında çok dikkatli olun ve yükü dökmeyin.

Maden Treni Maden Treni En zorlu ve tehlikeli işlerden bir tanesi olan madencilik yerin onlarca metre altında insanların ekmek parası uğruna büyük şirketler için arama yapması olayıdır. Tehlikenin hiç bir zaman kalkmadığı maden işlerinde işçiler gereken maaşı alamamaktadırlar ne yazık ki. Eklediğimiz bu oyunda yapmanız gereken maden içerisinde yükleri taşımanız gereken vagonu hatasız bir şekilde yönlendirmek olacak. Öncelikle maden borularından gelen altınları aracın içine almaya çalışmalısınız. Daha sonra yön tuşları ile vagonu yönlendirerek hadef noktaya ulaşmalısınız. Oyun bölümler halinden oluşmaktadır. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Macera Treni Macera Treni Luna parktaki trenin rayları kopmaya başlayacaktır. Tek rayın üzeirnde hızla ilerlemeye çalışacaksınız. Yön Okları ile aşağı yada yuakrı hamleleri doğru anda yaparak aşağı düşmeden dengenizi tren üzerinde korumaya çalışın. Macera dolu anlar sizi bekleyecek.Oyunda bölümleri geçebilirseniz kazanmış olduğunuz paralar ilemacera treninizi geliştirebilirsiniz. Hatta yanınıza başka arkadaşlarınızıda alabilirsiniz.

Lunapark Treni Lunapark Treni Treni hızlandırarak raylar üzerinde ilerletin. Fakat dikkat edin aşırı hızda tren raydan çıkabilir ve yolcular hoşnut kalmayabilir.

Lunapark Korku Treni Lunapark Korku Treni Oyunda lunaparklarda gördüğümüz korku trenini siz dizayn edecek ve test edebileceksiniz korku treni inşaatına başlamak için start game e tıklayın ardından size gösterildiği gibi sihirli kalemi kullanarak istediğimiz tipte bir korku treni yolu çizin ve play ile test edin korku treni yolunuz tren vagonlarını damalı bayrağa ulaştırabilecek şekilde olmalı ki ikinci seviyeye geçebilin.

Korkusuz Kahraman Korkusuz Kahraman Korkusuz Kahraman olarak isimlendirdiğimiz HitStick oyununda kahramanınızla zorlu bir görev koridorunda yol almaktasınız. Bu zorlu yolda karşınıza savaşmak zorunda olduğunuz fazlaca düşman çıkacak. Düşmanlarınızla elinizdeki silahlar yardımıyla savaşarak görevlerinizi tamamlamaya çalışmalısınız. Oyuna girerken silahlarınızı seçmeyi unutmayın. Mouse ile oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Korkusuz Araba Korkusuz Araba Yön tuşları ile arabayı yönetin.Yoldaki dolarları alarak puan kazanın.

Korkulu Tavşan Korkulu Tavşan Ön dişleriyle sevimliliklerini daha da arttıran tavşanlar hızlı hareketleriyle de ilgi çekici hayvanlar arasına girmektedirler. Bucks Bunny isimli çizgi filmle çizgi karakterler arasına yerini kabul ettiren tavşanlar oyun dünyasında da oyun severlerin tercih ettikleri arasındadırlar. Eklediğimiz korkulu tavşan isimli bu oyunda kullanmakta olduğunuz üstü açık araba ile yol üzerindeki cisimleri ezerek ilerlemek zorundasınız. Boşluk tuşu ile aracı hızlandırabilir yön tuşları ile yol üzerinde sağa sola giderek cisimleri ezebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.