Kopya Çekme

Kopya Çekme Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kopya Çekme ; Okulda sinav zamanı ve birileri sınava calışmayıp oyun oynamayı tercih eder. Öğretmene yakalanmadan sınıf arkadaşlarınızın kağıdına bakmaya çalışın. Oyunda arkadasınıza bakmak için MOUSE kullanabilirsiniz. Bu oyundaki öğrenciye yardım edin ama siz sınavlarınıza ve derslerinize çalışmayı ihmal etmeyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kopya Çekme Oyunu 5426 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 57 Çocuk Oyunları

Kopya Çekme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zor Frikik Çekme Zor Frikik Çekme Önünüzdeki barajı aşarak frikik i gole çevirin.

Yeni Frikik Çekme Yeni Frikik Çekme Oyna butonuna tıklayınız. Daha sonra karşınıza takım seçme paneli gelecektir. Yön işaretlerinin bulunduğu yerlere tıklayıp istediğiniz ülkeden istediğiniz takımı seçebilirsiniz.Arkasından rakibinizle ilk maçınızın başlaması için Devam et yazan yerlere tıklamalısınız. Oyunda hangi takıımı seçtiyseniz o takımın oyuncusu ile firikik kullanacaksınız. Oyun mause(fare) ile oynanıyor.

Röntgen Çekme Röntgen Çekme Oyunda röntgen ışıklarıyla adamın içinde bulunan garip parçaları bulup bölüm geçmeye çalışıyorsunuz.

Kopyacı Çocuk Kopyacı Çocuk Şımarık ve yaramaz çocuk sınıfta sınav esnasında kopya çekmeye çalışıyor. Sizinde yardımınızı bekliyor:)

Kopyacı Kopyacı Oyun içerisinde öğretmeniniz hareket halindeyken önünüzde oturan genç kızın kağıdının üzerine farenizin sol tuşu ile tıklayarak kağıda bakarak kopya çekmeniz gerekmektedir. Ayrıca kopya çektiğiniz kızın, kağıdına baktığınızı farketmemesi gerekmektedir. Oyun içerisinde ekranın sağ üst kısmında kopya çekmiş olduğunuz miktar bulunmaktadır.

Kopya Çekme Kopya Çekme Okulda sinav zamanı ve birileri sınava calışmayıp oyun oynamayı tercih eder. Öğretmene yakalanmadan sınıf arkadaşlarınızın kağıdına bakmaya çalışın. Oyunda arkadasınıza bakmak için MOUSE kullanabilirsiniz. Bu oyundaki öğrenciye yardım edin ama siz sınavlarınıza ve derslerinize çalışmayı ihmal etmeyin.

Kano Kürek Çekme Kano Kürek Çekme Sporcu kahramanınızla durgun suda binmekte olduğu Kano suna kürek çekeceksiniz. Unutmayın ki hedefe ulaşabilmek için hızlı olmalısınız. Ekranda gösterilen bilgiler doğrultusunda yön tuşlarına sırasıyla basın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Diş Çekme Diş Çekme Dişler çürümüş haydi hemen doktora gidelim ne diyorsunuz. Diş hekimleri sizleri bekliyor. Bu oyunda çürük dişerli bulmanız isteniyor. Oyunu Mouse un sol tuşu ile oynuyorsunuz. Dikkat edin sağlam dişleri çekmeyin.