Kaykaycı Tavşan

Kaykaycı Tavşan Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kaykaycı Tavşan ; PLAY IT ile oyuna başladıktan sonra ÜST ve ALT yön tuşları ile eli dondurmalı tavşanımızı kontrol ediyoruz. ÜST YÖN tuşu ile zıplayıp engellerin üzerinden atlıyor, ALT YÖN tuşu ile yukardaki arı kovanından kurtulun.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kaykaycı Tavşan Oyunu 1471 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Çocuk Oyunları

Kaykaycı Tavşan Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yaşlı Tavşanı Boya Yaşlı Tavşanı Boya Önce sağdaki renk paletinden bir renk seçin. Sonra resim üzerinde boyamak istediğiniz bölge üzerine farenizle gelip tıklayın. Sonra başka bir renk alıp, başka bir bölge üzerine tıklayın.

Yaramaz Tavşanlar Yaramaz Tavşanlar Yaramaz tavşanlar ormanda çok mutlular. Yaramaz tavşanlar ile sizden istenilen malzemeleri bulacaksınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Usta Kaykaycı Usta Kaykaycı Kaykaycıya yardım ederek çeşitli hareketler yapabilir siz de ustalığınızı sergileyebilirsiniz. SPACE tuşu ile hareket edin. Fare ile dönüşler ve sıçrayabilirsiniz.

Temizlik Yapan Tavşan Temizlik Yapan Tavşan Temiz Tavşan evi temizlemeye çalışıyor ama ev çok kirlenmiş. Onun için yardımınıza ihtiyacı var. Haydi ona yardım edin ve evi tertemiz yapın. Bu arada toplanması gereken şeyleri de yerlerine yerleştirmelisiniz.

Tavşanlarla Basketbol Tavşanlarla Basketbol Spor oyunlarının en zevklilerinden biri olan basketbol oyununu sizin için hazırlanmış oyunda tavşanlara oynamaya ne dersiniz :) Oyuna girmeden önce size verilen ülke takımları arasında istediğinizi seçerek rakip takımla basket maçına başlayabilirsiniz. Yön tuşlarıyla tavşanınızı yönlendirerek maçı yönetebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tavşanları Say Tavşanları Say Tavşanları say, topla, çıkar! Hem eğlen hem matematik öğren! Sorulara doğru cevapları vermeye çalış!

Tavşanlar ve Yumurtalar Tavşanlar ve Yumurtalar Tavşanlar ve yumurtalar aşağıya düşmemeli. Tavşanların hepsini karşıya geçirmelisiniz. Yumurtalarda da sürprizler var. Bazıları taşıyıcıyı uzatıyor, bazıları ekstra puan veriyor, bazıları da can veriyor. HAydi sevimli tavşanları düşürmeden karşıya taşıyın.

Tavşanla Ev Temizle Tavşanla Ev Temizle Sevimli tavşanımızın evi çok kirlenmiş. bütün evi temizlemeye hazırlanıyor. ve bir an önce temizlemeli, yoksa kocası sinirlenir.

Tavşanla Balon Şişirme Tavşanla Balon Şişirme Tavşanla Balon Şişirme oyununda rakip tavşanla eğlenceli bir yarış içerisinde olacaksınız. "Enter" tuşuna seri şekilde üst üste basarak balonu rakipten önce patlatmalısınız. Ayrıca oyun başlangıcında çift oyuncu seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede oyunu arkadaşınızla oynayarak daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.