Kaykay Macerası

Kaykay Macerası Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kaykay Macerası ; PLAY butonuna tıklıyoruz. Karşınıza gelecek olan kahramanlardan birini seçin ve kaykay macerasına başlayın. Yön tuşları ile kahramanınızın yönünü ayarlayacaksınız. BOŞLUK tuşu ile engelleri zıplayacaksınız. Uzun engelleri geçmek için boşluk tuşuna uzun süre basın ve gücünüzü kazandığınız taktirde havada artistik hareketler yapabilirsiniz. Süper kaykay oyunumuz sizlerle. Yolda bakım çalışlarıda var. O engellere takılmadan bakalım kaç tur kaykay ile kayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kaykay Macerası Oyunu 1432 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Çocuk Oyunları

Kaykay Macerası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zebra ile Safari Macerası Zebra ile Safari Macerası Safari macerası oyununda size verilen arabadaki zebrayı gezdirmelisiniz. Safarinin zorlu ve engebeli yollarında ilerlerken dikkatli olmalısınız.

Yumurta Macerası Yumurta Macerası Yeni eklediğimiz oyunlardan bir tanesi daha siz oyun severler için sitemizde. Oyunu Yumurta Macerası olarak adlandırdık sizler için. Filistin de dinimizi savunmak için kan döken müslüman kardeşlerimize dualarımızı esirgemeyelim. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Usta Kaykaycı Usta Kaykaycı Kaykaycıya yardım ederek çeşitli hareketler yapabilir siz de ustalığınızı sergileyebilirsiniz. SPACE tuşu ile hareket edin. Fare ile dönüşler ve sıçrayabilirsiniz.

Traktör Macerası Traktör Macerası YÖN TUŞLARI ile oynanna oyunumuzda, amacımız traktöre bağlı olan malzemeleri hasarsız bir şekilde bitiş noktasına ulaştırmaktır.

Tazmanya Canavarı Kaykay Tazmanya Canavarı Kaykay START yazısına tıkladıktan sonra kendinize bir kaykay seçiniz.İlk bölümde puanınız olmadığı için diğer kaykayları açamıyorsunuz. Locked yazan yerlerin orda almak istediğiniz kaykayların fiyatları yazıyor.Taz ile klavyedeki yön tuşları ve Space(boşluk) tuşu harika kaykay gösteri yapabilirsiniz. Kaykay ile düşmeden demirlerin üzerinden geçiniz, engellerin üzerinden atlayınız ve harika puanlar kazanınız.

Taz Kaykay Taz Kaykay Çizgi filmlerin vazgeçilmez kahramanı olan tazmanya altındaki kaykayı ile çılgın hareketler deneme peşinde. Sizde ona yeni numaralar gösterirseniz kahramanımız daha da fazla yetenek sergileyebilecek. Yön tuşları ile Tazmanyayı yönlendirebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Tavşan Macerası Tavşan Macerası Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza altın rengi para simgeleri çıkmaktadır ve bu simgelerin üzerinden geçtiğiniz zaman size puan kazandırdığından dolayı oyun içerisindeki bütün altın rengi paraları toplamanız gerekmektedir. Ayrıca oyunda size zarar vermek isteyen canlılar bulunmaktadır ve bu canlılardan uzak durarak oyuna devam edebilirsiniz.

Tavşan ile Kaykay Tavşan ile Kaykay Minik tavşanımız kaykay yarışına katılıyor.Ama yollarda bazı engeller var onları aşmak için yukarı yön tuşu ve aşağı yön tuşu ile oynuyorsunuz.

Süngerbob Macerası Süngerbob Macerası Deniz altındaki bu maceraya sizin de katılımınız gerekli. Hemen süngerbob oynamaya başlayın.