Evde Tek Başına

Evde Tek Başına Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Evde Tek Başına ; Evde tek başına filminden esinlenilerek yapılmış güzel bir oyun. Oyun içinde minik afacan ev içinde çeşitli maceralar atlatacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Evde Tek Başına Oyunu 1772 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5 Çocuk Oyunları

Evde Tek Başına Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yarış Tekneleri Yarış Tekneleri Araba yarışları gibi tekne yarışları da bir çok seveni tarafından zevkle takip edilmektedir. Yüksek hızlara ulaşabilen yarış tekneleri zaman zaman tehlikeli olabilmektedir bu yüzden tekne kullanırken de dikkat edilmesi gereken önemli kurallar vardır. Bu oyunda da seçtiğiniz teknenizle yarışa katılarak yüksek skorlar elde etmeye çalışmalısınız.Yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Teksas Teksas Barın arkasından çıkan kovboyları öldürün.

Tekno Silah Tekno Silah Nişan oyunları her zaman vakit geçirebileceğiniz eğlenceli ve zorlu oyunlar kategorilerinden bir tanesidir. Tekno Silah olarak adlandırdığımız bu oyunda teknolojik silahınız ile canavar görünümündeki düşman karakterlerinizi yok etmelisiniz. Oyunda yapmanız gereken mouse ile noktasal hedef alarak düşmanları yok etmek olacak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tekne Savunması Tekne Savunması Korkusuz kahramanınız savunmasını yapmakta olduğu sürat teknesini düşman teknelerine karşı zorlu bir şekilde korumaya çalışıyor. Elindeki silah mühimmatını israf etmeden kullanmak zorunda olan kahramanınızı düşmanlara karşı en iyi şekilde yönlendirmelisiniz. Z tuşu ile el bombası atarken X tuşu ile ağ atabilirsiniz. Mouse ile nişan alıp ateş açabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Teke Tek Maç Teke Tek Maç Mükemmel bir futbol oyunu . Oyuna başlamak için kendi takımınızı seçin Computer sekmesine tıklatın ve start a basın. futbolcunuzu klavyenizin yön tuşları ile kontrol ederek karşı kaleye gol atmaya çalışın çok eğlenceli bir oyun.

Superman Görevde Superman Görevde Göbekli kahramanımız süperman yine dünyayı gelen tehlikelerden koruma peşinde. Bunun için yön tuşları ve space tuşunu kullanarak kahramını yönlendirmeniz yeterli. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sünger Bob Yarış Teknesi Sünger Bob Yarış Teknesi Sevimli kahramanımız Sünger Bob bu defa kaptanlığını yaptığı yarış teknesiyle rakiplerine fark atmaya çalışıyor. Finish çizgisine ulaşırken hasar almaması gerekli diğer bir faktör. Yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sünger Bob Teknesi Sünger Bob Teknesi Oyuna giriş yapıp başlattıktan sonra yön tuşlarını kullanarak sünger bobun teknesini kontrol etmelisiniz. Teknede bulunan yengeçleri düşürmeden ve araca kaza yaptırmadan istenilen yere gitmelisiniz.

Portekiz Rallisi Portekiz Rallisi Oyun'da klavyenizin yön tuşlarını kullanarak portekiz rallisinin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza çift yönlü tabelalar çıkmaktadır. Bu tabelaların arasından geçerek oyun içerisinde zamanınızı ve hızınızı kaydederek oyuna devam edebilirsiniz. Oyun içerisinde sadece siz bulunduğunuzdan dolayı oyun içerisinde yarışı ne kadar sürede bitirebilirseniz okadar iyidir. Çünkü oyun içerisinde belli bir sürede oyunu tamamlayabilirseniz bir sonraki bölüme geçebilir ve değişik arabaları kullanma hakkına sahip olabilirsiniz.