Elma Hırsızı

Elma Hırsızı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Elma Hırsızı ; Oyunda ağacı sallayarak komşunun elmalarını düşürüp çalmaya çalışıyorsunuz tabi bunu komşuya fark ettirmeyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Elma Hırsızı Oyunu 1256 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Çocuk Oyunları

Elma Hırsızı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tweety Elma Kurdu Tweety Elma Kurdu Tweety elmalardan çıkan elma kurtlarını bayıltıyor.Çıkan Elma kurtlarına tıklayıp, onları etkisiz hale getirmeye çalışın.

Sonic Elmas Madeninde Sonic Elmas Madeninde Sonic elmas madenindeki bütün elmasları toplamak istiyor. Elmasları toplamak için düzeneği kurcalayıp uygun bir yolu bularak elmasa ulaşmaya çalışıyor.

Renkli Elmas Renkli Elmas Sanal dünyanın eğlenceli oyunlarından biri olan elmas patlatma oyununu siz değerli oyunseverlerimiz için sitemize ekledik. Bu eğlenceli oyunda aynı renkteki elmasları yan yana getirerek patlatıp oyunda yüksek skorlar elde etmeye çalışmalısınız. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Mavi Elmas Kamyonu Mavi Elmas Kamyonu Maden çıkışından alarak zorlu ve engebeli yollarda en az elmas kayıbı ile elmasları teslim noktasına ulaştırmalısınız.

Mario Elmas Koşusu Mario Elmas Koşusu Çizgi film kahramanımız Mario her zaman olduğu gibi elmas toplama koşusuna çıkıyor ve amacı oyundaki altınları eksiksiz toplayarak yüksek puanlar elde etmek. Oyun zaman sınırı olan bölümlerden oluşmakta. Etapları verilen süre içerisinde geçerek oyunu bitirmeye adım adım yaklaşabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kümes Hırsızı Kümes Hırsızı Kümes hırsızı ile tavukları, samanları, tavukların yemlerini yani kısaca tembel tavuk ne varsa uçurun. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Kokteyl Hırsızı Kokteyl Hırsızı İnsanlara yakalanmadan kokteyl yürütmeniz gerek. Dikkat edin yakalanmayın. Ok yön tuşları - Hareket. SPACE tuşu - Kokteyl al.

Kayu Elmalı Kurabiye Kayu Elmalı Kurabiye En çok sevdiğiniz çizgi film kahramanlarından olan kayu caillou ile kurabiye oyununu oynayabilirsiniz en güzel malzemeleri siz kullanın ve çok lezzetli kurabiyeyi tamamlayın.

Kayu Elma Topluyor Kayu Elma Topluyor Ormanda ağaçtan düşen elmaları kayu sepeti ile toplamaya çalışıyor ve bu oldukça eğlenceli. Kayu hareket ettirmek için yön tuşlarını kullanmalısınız.