Çilek Bahçesi

Çilek Bahçesi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Çilek Bahçesi ; Çilek bahçesinde kıza yardımcı oluyoruz. Ne kadar çilek o kadar puan. Mouse ile çileklere kızı yönlendirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çilek Bahçesi Oyunu 2120 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7 Çocuk Oyunları

Çilek Bahçesi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Şeker Bahçesi Şeker Bahçesi Sevimli peri şeker bahçesindeki çiçekleri büyütmek istiyor. Farenizi kullanarak şeker çiçeklerini sulamalı ve büyümelerini sağlamalısınız.

Peri Şeker Bahçesi Peri Şeker Bahçesi Güzel kızımız bahçesindeki şekere benzeyen çiçekleri sulayarak büyütmek istiyor. Ona bu konuda yardımcı olun. Oyunu mause kullanarak şeker çiçeklerini sulamalı ve büyümelerini sağlamalısınız.

Mete Amcanın Bahçesi Mete Amcanın Bahçesi Bahçenize doğru ürünleri doğru yere ekin. Yanlış yere ürünü ekerseniz böcekler yer:)

Hayvanat Bahçesi Boyama Hayvanat Bahçesi Boyama Hayvanlarla dolu boyama defterini boyamak için PLAY butonlarına tıklıyorsunuz ve oyun açılıyor. Oyunda ilk önce hayvanları içine koyacağınız hayvanat bahçesini boyamalısınız. Daha sonra sağ alt köşedeki yön işaretine tıklayıp fil, aslan, zürafa, ayı, keçi, kaplanı dilediğiniz gibi boyayınız. Son olarak DONE yazan yere tıklayıp, boyadığınız hayvanları hayvanat bahçesinde hep beraber görebilirsiniz. Oyunu tekrar oynamak için Play Again yazan yeri yazıcınızdan çıktı almak için ise Print yazan yere tıklayınız.

Hayvanat Bahçesi Açılışı Hayvanat Bahçesi Açılışı Yüzlerce hayvanı bir araya toplayarak gelen ziyaretçilerin görmesine olanak sağlayan hayvanat bahçeleri eğlenceli olduğu kadar hayvanların yaşantısını öğrenme yönünden de önem arz etmektedir. Sizler için seçerek eklediğimiz bu oyunu Hayvanat Bahçesi Açılışı diye adlandırdık. Çünkü hayvanat bahçesinin açılışını yapmakta olan müdür kurdaleyi kestiği anda beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalmaktadır. Hayvanat bahçesindeki hayvanlar duvarın yıkılmasıyla firar etmektedir. Sizinde yapmanız gereken size tahsis edilen helikopter yardımıyla kaçmakta olan hayvanları helikoptere toplamaktır. Mouse ile helikopteri yönlendirebilir mouse ye basılı tutarak kancayı hayvanlara takıp helikoptere alabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Güzel Çilek Kız Güzel Çilek Kız Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde çilekçi kız çilek toplamakta bazı zorluklar yaşamaktadır ve çilekleri toplamasında sizden yardım istemektedir. Sizde oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde çilekçi kız ağaçları sallayarak çileklerin yere düşmesini sağlamaktadır ve sizde elinizdeki sepet ile çileklerin yere düşmesine izin vermeden çileklerin tamamını toplayarak oyun içerisinde skor puanı toplamanız gerekmektedir. Ayrıca oyun süreli olduğundan dolayı size verilen süre içerisinde en fazla çileği toplamış olmanız gerekmektedir.

Gizli Çilekler Gizli Çilekler Çilek Kız Gizli Çilekler Oyununda, 40 tane gizli çilek var, bunları 300 saniye içinde bulmanız gerekiyor. Her Çilek Kız resiminde 5 tane çilek var. Bir resimde 5 tane çilek bulursanız hiç vakit kaybetmeden diğer resme OKLAR yardımı ile geçiş yapın. Oyun MAUSE ile oynanılıyor. Resim değişterimek için oyunda bulunan, sağ ve sol OKa tıklayıp ilerleyebilirsin.

Eğlence Bahçesi Eğlence Bahçesi Bahçelerin yeni bakıcı bahçivanı siz olmaya ne dersiniz. O zaman eklemiş olduğumuz Eğlence bahçesi tamda size göre bir oyun. Sizler için oluşturulmuş bir bahçede kullanımınıza sunulmuş bahçe araç ve gereçleriyle bahçenin bakımını en üst düzeyde sağlamanız gerekmekte. Mouse ile ekran üzerindeki nesnelerden yararlanabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Dora Çilek Toplama Dora Çilek Toplama Oyuna başladıktan sonra yön tuşları sayesinde dorayı kontrol edebilir, boşluk tuşu ile ise zıplamasına yardım edebilirsiniz. Tüm çilekleri toplayarak oyunu tamamlamaya çalışın.