Uçan Mario

Uçan Mario Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Uçan Mario ; START ile başlıyoruz. Level 1- yada - Level 2 tıkla Haklarını kaybetmeden puanlarını topla

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Uçan Mario Oyunu 5753 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 13 Çizgi Film Oyunları

Uçan Mario Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zıplayan Mario 3 Zıplayan Mario 3 Oyunu oynamak için oyun dili için herhangi bir bayrak seçtikten sonra PLAY butonuna basınız. Oyun açılacaktır ve ok işaretinde altın paralar göreceksiniz. Oyunda süper Mario'yu kontrol etmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanarak altınların üzerinden gök yüzüne uçurmalısınız.

Zıplayan Mario Zıplayan Mario Space tuşu ile zıplatıyoruz.

Zıpla Mario Zıpla Mario Çok sevdiğiniz kahraman süper mario ile çok güzel bir oyun bu oyunda mario uçuyor ve size gösterilen okların yönünde yolunuza devam edin iyi eğlenceler...

Yeni Mario Yeni Mario Yön tuşları ile ilerliyorsunuz.

Uçan Tabaklar Uçan Tabaklar Space ile mermi doldurup uçan tabakları vurmaya çalışıyoruz.

Uçan Sincap Uçan Sincap Uçan sincap oyununda kontrol tuşlarını oyun içerisinde görüceksiniz. Bu oyunda engelleri aşıp altınları toplamalı ve oyun sonuna ulaşmaya çalışmalısınız.

Uçan Postacı Uçan Postacı PLAY GAME yazısına tıklayarak oyunumuza başlıyoruz. Oyun ile açıklamaları ilerletmek için START yazısına tıklayacaksınız.Oyunumuzdaki göreviniz binalardan yardım isteyen insanları alacaksınız ve aşağıdaki posta kutusunun içerisine atacaksınız. Kahramanımız otomatik olarak uçuyor siz yönünü belirleyip oyunu başarı ile tamamlamaya çalışın. Bölüm içerisindeki ihtiyacı olan tüm insanları toplamalısınız.Oyunu yön tuşları ve boşluk tuşu ile oynuyorsunuz.

Uçan Motor Uçan Motor Çılgın motorcumuz uçan motoruyla engelleri aşarak en kısa sürede sonuca ulaşmaya çalışıyor. Sizin yapmanız gereken ise start game dedikten sonra yön tuşları ve fren yapmanıza yarayacak a ve s tuşları ile motoru yönlendirmek. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Uçan Meyveler Uçan Meyveler Meyveler yere düşene kadar meyvelerin önüne çıkan tüm baloncukları toplamalısınız. Çemberlerin içindeki şeillere göre meyveleri sıralayıp içinden geçmelisiniz. Eğlenceli meyveler yere düşünceye kadar en yüksek puanı siz toplamalısınız.