Tweety

Tweety Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Tweety ; Sevimli çizgi film karakteri Tweety bambo dallarını kullanarak yere düşmeden ilerlemek istiyor. Ona yardım etmeli ve bambo dalından diğer bir dala zıplamalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tweety Oyunu 2082 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Çizgi Film Oyunları

Tweety Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

ZıpZıp Tweety ZıpZıp Tweety Oyun'da Tweety ile bambulardan bambulara zıplıyoruz. Oyunda zıplama için Mause'yi kullanın.

Tweety Kafes Tweety Kafes Sarı civciv Tweety kafesinde yemek avı sergiliyo. Basamakları tek tek atlayarak yiyeceklere ulaşmaya çalışan Tweety aynı zamanda korkulu kedinin tehlikesi altında mücadele veriyo. Yapmanız gereken mouse ile kahramanınıza doğru hamleler yapmasını sağlayarak doğru yöne gidip yemek toplamasını sağlamak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tweety Giysi Giydirme Tweety Giysi Giydirme Tweety sevimli kuşumuz bu sefer çok şık olmak istiyor. Tweety en güzel elbiseler ile daha da güzelleşmek istiyor. Tweety kategorilerden seçimler yaparak en güzel elbiseleri giydirmenizi bekiyor. Tweety elbiseleri güzel olursa çok mutlu olacaktır. Tweety giydirmek için Mouse kullanabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tweety Elma Kurdu Tweety Elma Kurdu Tweety elmalardan çıkan elma kurtlarını bayıltıyor.Çıkan Elma kurtlarına tıklayıp, onları etkisiz hale getirmeye çalışın.

Tweety Tweety Sevimli çizgi film karakteri Tweety bambo dallarını kullanarak yere düşmeden ilerlemek istiyor. Ona yardım etmeli ve bambo dalından diğer bir dala zıplamalısınız.

Çevreci Tweety Çevreci Tweety Tweety okyanusa atılan çöpleri temizlemeye çalışıyor ama okyanusda kocaman balıklar var geçmesi gereken.