Spiderman Fotoğrafı Çek

Spiderman Fotoğrafı Çek Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Spiderman Fotoğrafı Çek ; Ne kadar başarılı bir gazeteci olduğunu göster.Spidermenin en güzel pozlarını yakala.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Spiderman Fotoğrafı Çek Oyunu 1915 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 Çizgi Film Oyunları

Spiderman Fotoğrafı Çek Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zor Frikik Çekme Zor Frikik Çekme Önünüzdeki barajı aşarak frikik i gole çevirin.

Yiyecekleri Paylaştır Yiyecekleri Paylaştır Servis tepsilerindeki yiyecekleri sizin olan iki tepsiye eşit şekilde paylaştıracaksınız. Yiyecekleri maşa ile tutarak tepsinize aldıktan sonra kırmızı butona basın.

Yiyecek Kapma Yarışı Yiyecek Kapma Yarışı yukarıdan gelen meyveleri zıplayarak yemege çalışın arkadaşlarınız sizden önce yakalamaya çalışacak dikkat ediniz.

Yeni Frikik Çekme Yeni Frikik Çekme Oyna butonuna tıklayınız. Daha sonra karşınıza takım seçme paneli gelecektir. Yön işaretlerinin bulunduğu yerlere tıklayıp istediğiniz ülkeden istediğiniz takımı seçebilirsiniz.Arkasından rakibinizle ilk maçınızın başlaması için Devam et yazan yerlere tıklamalısınız. Oyunda hangi takıımı seçtiyseniz o takımın oyuncusu ile firikik kullanacaksınız. Oyun mause(fare) ile oynanıyor.

Uğur Böcekleri Uğur Böcekleri Oyunda etrafınızdaki uğur böceklerinin üstüne zıplayarak onların uçmasını sağlamalısınız. Oyunu Mause ile oynayabilirsiniz.

Topukları Çekiçle Topukları Çekiçle Genç bayanların topuklu ayakkabıların topuklarına çekiç ile vurarak topuklarının alçalmasını sağlamalısınız. Oyun içerisinde yanlız çekiç ile bayanların topuklarını küçültürken topukların dengesiz bir hal alarak bayanların yere düşmesini engellemeniz ve çekiç ile vururken bayanların ayaklarına vurmamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde çekiç süreli olarak aşağıya ve yukarıya çıktığından dolayı uygun konuma geldiği zaman ekranın sol alt köşesinde bulunan vur düğmesine tıklayarak çekiç ile vurarak topuklu ayakkabıyı alçaltabilirsiniz.

Süper Spiderman Süper Spiderman Oyunumuzda en sevdiğiniz kahraman Spiderman sizleri bekliyor. Efsane örümcek adam, ağı ile binalara yapışarak ilerliyor ve giysilerinin parçalarını topluyor. Fare ile ağını nereye atacağını belirliyorsunuz.

Sue Klip Çek Sue Klip Çek Oyun yüklendiğinde START yazısına tıklayıp oyunu başlatıyoruz. Kahramanımız Sue'yi Sağ Tarafta Bulunan Menuler Araciliği İle Klibe Hazırlayip PLAY tuşuna basıyoruz. En güzel ve yeni sue oyunları OynaOyun.Net Adresinde Oynanır.

Sue Çiçek Ekiyor Sue Çiçek Ekiyor Yer açıp çiçek türünü seçipekin. Sulamak, budamak, ilaçlamak ve böcekleri kovmak da gerekli.Aşırı büyürlerse ölürler.