Sevimli Kahramanlar

Sevimli Kahramanlar Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Sevimli Kahramanlar ; Oyun oldukca eğlenceli ve komik. Aşağıdan yönü ve uzaklığı ayarlayıp karşı tarafın sallarını batırın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sevimli Kahramanlar Oyunu 1984 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Çizgi Film Oyunları

Sevimli Kahramanlar Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sevimli Yunus Balığı Sevimli Yunus Balığı Denizlerin ve okyanusların en şirin hayvanlarından olan Yunus balıkları kimi su eğlence parklarında da eğitilerek insanlara eğlenceli gösteriler sergilemektedirler. Arkadaş canlısı ve zararsız olan yunus balıkları kendilerini her zaman sevdirebilecek yeterliliktedirler. Sizler için eklemiş olduğumuz bu oyunda bu tatlı hayvanların bakımını üstleneceksiniz. Yapmanız gereken verilen süre içerisinde mouse ile ekran üzerindeki sizden istenilen talimatları yerine getirmeye çalışmak. İsterseniz süresiz modu seçerekde oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Su Aygırı Sevimli Su Aygırı Sevimli su aygırı sevgilisi ile buluşmak istiyor. Sevimli su aygırını bu buluşma için en güzel kıyafetler ile giydirin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sevimli Sincap Sevimli Sincap Oyun'da yerdeki fındıkları toplamalı ve sincabın evine doğru yol almalısınız.Yolda sizi engelemeye çalışsan hayvanlar olacaktır.Onları durdumanız için yerden aldığınız fındıkları Space(boşluk) tuşuyla üzerlerine atmalısınız.Yırtıcı hayvanların dışında nehre düşmemelisiniz.Daha yükseğe zıplamak için iki kere yukarı yön tuşuna basmalısınız.Oyunu oynamayı düşünüyorsanız başlamak için Start,Play, Startbutonlarına basınız.Zorluk seviyesini seçiniz.Daha sonra Continue yazan yere tıklayarak devam ediniz.

Sevimli Pony Sevimli Pony Sevimli bir tay olan Tony ye yeni bir görünüm kazandırmalısınız. Mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sevimli Patrick Sevimli Patrick Sevimli köpek yavrusu Patrick sabah yürüyüşü için kırlara gidecektir. Bu gün ne giysem diye düşünürken sizin eşsiz zekleriniz bu sevimli yavru köpeğin giyimine katkı sağlayacaktır. Mouse yardımı ile seçimleri yapabilirsiniz.Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sevimli Palamut Sevimli Palamut Acorns kelimesinin türkçe anlamı olan palamutu sizler için eklediğimiz oyunda sevimli palamut olarak isimlendirdik. Eklediğimiz bu oyunda siz oyun severleri eğlenceli ve zorlu dakikalar beklemekte. Yapmanız gereken sevimli palamutu zorlu parkurlardan geçirerek hatasız bir şekilde bitiş noktasına ulaştırmak olacak. Yön tuşları ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Maymun Charlie Sevimli Maymun Charlie Çarli olarak telafuz edilen sevimli Charlie dışarı çıkmadan önce üzerine güzel bir şeyler giyinmeli. Zevk konusunda biraz zayıf olan Charlie ye kendi zevkinize göre giysilerini giydirerek dışarı yollamalısınız. Mouse ile ekrandaki nesnelerden yararlanabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sevimli Kuzu Bakım Zamanı Sevimli Kuzu Bakım Zamanı Bakıcı oyunlarına bir yenisini daha hayvan bakımı olarak sevimli bir kuzunun bakımı için ekliyoruz. Oyun kahramanınız Bembeyaz Pamuk gibi bir Kuzu. Sevimli mi sevimli bu hayvancığın bakımlarını özenle yerine getirmelisiniz. Yünlerinin kesiminden temizliğine kadar bütün adımlardan siz sorumlusunuz. Mouse kullanarak gereken işlemleri yapabilirsiniz. Kral oyunların bir numaralı adresinden bol keyifli vakitler. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Köpek Çifti Sevimli Köpek Çifti Hayvanlar aleminin sevilen türlerinden biri olan köpeklerin bakımını yapacağınız eğlenceli bir oyunu siz site misafirlerimizin zevkine sunuyoruz. Yaşamlarını bahçe alanında geçirmekte olan köpeklerin gereken ihtiyaçlarını karşılayarak onları eğlendirmeye çalışmalısınız. Mouse ile ekrandaki nesnelerden faydalanarak oyunu oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.