Kayu Caillou Balık Tutma

Kayu Caillou Balık Tutma Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kayu Caillou Balık Tutma ; BAŞLA butonuna basın. Oyun sadece mause(fare) ile oynayabilirisniz. Kayu'nun oltasına bakıp, kancanın ucu balıkların üzerine denk geldiği zaman mause(fare) ile tıklayınız. Bu şekilde bütün balıkları yakalayarak iyi puanlar kazanabilirsiniz. En aşağıdaki farklı renkteki balıkların verdiği puan daha fazladır. Gereken para miktarı kadar balık tutarsanız leveli geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kayu Caillou Balık Tutma Oyunu 25614 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 51 Çizgi Film Oyunları Kayu Caillou Oyunları

Kayu Caillou Balık Tutma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yağda Balık Yemeği Yağda Balık Yemeği Leziz bir yağda balık yemeği yapmak ister misin? Bu güzel balığı verilen tarife göre pişir ve leziz bir yemek yap. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Top Canavarı Balık Top Canavarı Balık Top canavarı balık denizde yüzerken yukarıdaki cisimleri yok etmek zorunda. Bunun için topa balığın sırtıyla vurarak cisimleri yok etmesini ve puanlar kazanmasını sağlamalısınız.

Taşıyıcı Kayu Taşıyıcı Kayu Taşıyıcı Kayu olarak isimlendirdiğimiz oyunda buzullarda yaşayan Kayu buzlarla barınabileceği şirin bir ev hazırlayabilmek için çaba sarf ediyor. Bulduğu buz parçalarını kafasında taşıyarak evini yapacağı alana getiriyor. Yön tuşları ile Kayu nun işini yapmasına yardım edebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sue Balıkta Sue Balıkta Sevimli Sue hafta sonu uğraşı için balık tutmaya gider. Teknesine binerek suya açılan Sue balık yakalayarak istediği amaca ulaşmaya çalışır. Sevimli Sue nin mıuse yardımı ile balıkları yakalamasını sağlamalısınız. Yakaladığınız fazla balık sayısınca bölümleri geçebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sue  Balık Tutuyor Sue Balık Tutuyor Sueye yardım ederek sadece denizdeki balıkları tutmak olacak. Denizin içerisinde bir sürü canlı ve eşya olacak. balıkların dışında bir canlı veya eşya almamaya dikkat edin. Oyunu mouse (fare) ile oynayacaksınız. Balıkları toplarken süreniz olacak. Sürenizin ne kadar kaldığını öğrenmek için ise sağ alt köşedeki zaman dilimini takip edebilirsiniz. bölüm içerisinde belirli bir puana sahip olursanız farklı bölümler ile oyuna devam edersiniz.

Minik Kayu Boyama Minik Kayu Boyama Minik Kayu resmini zevkinize göre renklendirebileceğiniz güzel bir boyama oyunu. Boyama fırçalarını ve rengini kendiniz seçebilir mouse ile Kayu yu boyayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Mangalda Balık Pişir Mangalda Balık Pişir karda balık mangal keyfi sanal da olsa ne güzle olur. :)

Korsan ile Balık Tutma Korsan ile Balık Tutma Balık tutmak sabır ile eğlencenin bir arada hobilerden biridir. Tabi hobi olduğu gibi kimisi içinde geçim kaynağıdır. Sizin için eklediğimiz bu oyunda kahramanınız bir korsan. Yapmanız gereken ise korsanın denizden hızlı bir şekilde balıkları istenilen sıraya göre yakalamasını sağlamak. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kedi ile Balik Tutma Kedi ile Balik Tutma Kediler en masum hayvalardan bir tanesidir ta ki yemesi gereken hayvanlari gorene kadar. Deniz canlilarindan baliklarda kedilerin sevdikleri hayvan kategorisine giriyo olmali ki oyunumuzda cilgin kedi ile balik avina cikacaksiniz. Ekranda gozuken oltanin ucunu kafalarini cikartmakta olan balikalara takmali ve en fazla baligi yakalayarak yuksek skorlara ulasmalisiniz.Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.