Dinazor T-Rex

Dinazor T-Rex Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Dinazor T-Rex ; T-rex tutulduğu yerden kaçtı. Şehirde dehşet saçıyor. Arabalar binalar hepsinin üzerinden geçiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dinazor T-Rex Oyunu 31217 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 30 Çizgi Film Oyunları

Dinazor T-Rex Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Dinazor T-Rex Dinazor T-Rex T-rex tutulduğu yerden kaçtı. Şehirde dehşet saçıyor. Arabalar binalar hepsinin üzerinden geçiyor.

Dinazor Diego Dinazor Diego Oyun yüklenirken diego ile yapmanız gerekenler karşınıza çıkacaktır. Oyunda Diego'yu kontrol etmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanmalısınız. Meyveleri toplayıp puan kazanıp, karşınıza çıkan dinazorların önünüzden çekilmesi için onların istedikleri meyveyi bulup onlara vermelisiniz. Bu şekilde labirentten çıkabilirsiniz. Oyunun yüklemesinden sonra oyun talimatlarını geçmek için SKIP yazan yere tıklayıp oyuna başlayınız.

Dinazor Denver Dinazor Denver herkezin bir zamanlar keyifle izlediği Dinazor Denver`ın şimdi oyunuda var hadi ve bu oyunda dino isminide kullanmakta kücük yavru dinazorla macerası nefes kesici. W,A,S,D,J,K,L ve boşluk tuşuyla oynanır.

Dinazor Bisikleti Dinazor Bisikleti Dinazor T-Rex, yıldızları toplayarak süre bitmeden bitiş noktasına ulaşmak istiyor. Dengesini koruyarak onu bitiş noktasına ulaştırmalısınız.

Diego ile Dinazorları Kurtar Diego ile Dinazorları Kurtar Oyun ekrana geldiğinde labirentin içerisindeki yiyecekleri toplayacak ve ardından dinazorların istedikleri meyveleri onlara götürürse dinazorlar bulundukları yerden kaçabilecekler..Yani dinazorların kurtulması size bağlı çocuklar..Labirentin içerisinde kontrol tuşları ile hareket edeceksiniz..Oyundaki tüm yiyecekleri toplamalısınız ancak ondan sonra diğer bölüme geçebilirsiniz.Fare ile oynayın...

Ben 10 Dinazor Üstünde Ben 10 Dinazor Üstünde Boş zamanlarımızı geçirdiğimiz bilgisayar oyunlarına sizin için sitemizde bir yenisini daha eklemiş bulunmaktayız. Oyun kahramanınız her zamanki başarılarıyla dillerde dolaşan Ben 10 olacak. Oyun dinazorlar üzerindeki iki kahramanın dövüş alanında birbirlerine karşı kılıçlarla olan çekişmesi. Sizin kahramanınız tabiki de korkusuz Ben 10 olacak. yapmanız gereken kahramanınızın çekişmesinde ona yardımcı olarak kazanmasını sağlamak. Dinazorlar sürekli hareket halinde olacak. Siz ise kılıç sallayarak rakibi nock out etmelisiniz. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Bebek Dinazor Bebek Dinazor Yumurtadan çıkan bebek dinazoru ile eğlenceli bir orman gezintisine çıkın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.