Diego

Diego Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Diego ; Sevilen çizgi karakter Diego arabasını kullanarak ormandaki hayvanlara yardım etmeye devam ediyor. Arabayla karşınıza çıkan taş hayvanları toplama ve yardım etmelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Diego Oyunu 14560 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 38 Çizgi Film Oyunları Kaşif Dora Oyunları

Diego Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cumartesi 09 Şubat 2013
+2

oyun çok süper dora her ,oyunugüzel

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Hayvansever Diego Hayvansever Diego Diego hayvanları çok seviyor. Yardıma ihtiyacı olan hayvanlara yardım edin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Dora ve Diego Parti Kıyafetleri Dora ve Diego Parti Kıyafetleri Oyunumuzda, Dora ve Diego arkadaşları ile partiye katılacak. Onları bu parti için giydirmemiz gerekiyor. Play seçeneği ile oyuna girip mouse ile kahramanlarımızı giydiriyoruz.

Dora ve Diego Orman Yolu Dora ve Diego Orman Yolu Dora ve Diego orman yolunda hayvanları kurtarmak içi yola çıktılar.Oyunu fare ile oynayın.

Dora ve Diego Boya Dora ve Diego Boya En sevilen çizgifilm kahramanlarından diego ve dora'yı istediğiniz gibi zevkinize göre boyayın ve güzelleştirin.

Dora ve Diego Dora ve Diego Ormanda gezintiye çıkmış sevimli kahramanlarımıza eşlik edeceğiz çok hoş bir bahar günü. Bu hoş gezimizi ölümsüzleştirmek için çekilmiş olan resimleri boyayacağız.

Dinazor Diego Dinazor Diego Oyun yüklenirken diego ile yapmanız gerekenler karşınıza çıkacaktır. Oyunda Diego'yu kontrol etmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanmalısınız. Meyveleri toplayıp puan kazanıp, karşınıza çıkan dinazorların önünüzden çekilmesi için onların istedikleri meyveyi bulup onlara vermelisiniz. Bu şekilde labirentten çıkabilirsiniz. Oyunun yüklemesinden sonra oyun talimatlarını geçmek için SKIP yazan yere tıklayıp oyuna başlayınız.

Diego Snowboard Diego Snowboard Oyun kontrol tuşları klavyenizdeki Space(boşluk) ve Mouse(fare) dir.Diego kayarken onu mouse ile kontrol edeceksiniz.Önünüze engeller geldimi örneğin toplayacağınız hayvanlar dışında hayvanlar üzerlerinden zıplamalı ya da sağa sola kaymalısınız.Bu çukurlarına dikkat ediniz.Her bölümde yeni bir hayvan ırkını toplayacaksınız.

Diego Safari Diego Safari Diego ile safarideki hafıza kartlarını toplayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Diego Puzzle Pyramid Diego Puzzle Pyramid Gezgin kahraman Diego ile eğlenceli bir yapboz oluşturmaya ne dersiniz? Diegonun resmiyle oluşturan yapboz parçalarını birleştirmeye çalışarak yapbozu tamamlamaya çalışmalısınız. Mouse ile oynayın. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna