Deniz Altında Resim Çek

Deniz Altında Resim Çek Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Deniz Altında Resim Çek ; Johnny adlı kahramanımız deniz altında resim çekmek istiyor, fakat deniz altı tehlikelerle dolu.Balıkların resmini çek, sualtı bombalarına dokunma.Mouse (fare) ile yönlendirin ve sol tık ile resim çekin!

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Deniz Altında Resim Çek Oyunu 5879 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Çizgi Film Oyunları

Deniz Altında Resim Çek Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zor Frikik Çekme Zor Frikik Çekme Önünüzdeki barajı aşarak frikik i gole çevirin.

Yiyecekleri Paylaştır Yiyecekleri Paylaştır Servis tepsilerindeki yiyecekleri sizin olan iki tepsiye eşit şekilde paylaştıracaksınız. Yiyecekleri maşa ile tutarak tepsinize aldıktan sonra kırmızı butona basın.

Yiyecek Kapma Yarışı Yiyecek Kapma Yarışı yukarıdan gelen meyveleri zıplayarak yemege çalışın arkadaşlarınız sizden önce yakalamaya çalışacak dikkat ediniz.

Yeni Frikik Çekme Yeni Frikik Çekme Oyna butonuna tıklayınız. Daha sonra karşınıza takım seçme paneli gelecektir. Yön işaretlerinin bulunduğu yerlere tıklayıp istediğiniz ülkeden istediğiniz takımı seçebilirsiniz.Arkasından rakibinizle ilk maçınızın başlaması için Devam et yazan yerlere tıklamalısınız. Oyunda hangi takıımı seçtiyseniz o takımın oyuncusu ile firikik kullanacaksınız. Oyun mause(fare) ile oynanıyor.

Winx Resim Winx Resim Bu oyun aynı zamanda eğitici bir oyundur. Matematik derslerinde size gösterilen problemleri eğlenceli şekilde öğrenebilirsiniz. Winx resimlerini görebilmek için sorulan sorulara doğru cevap vermeniz gerekiyor.

Uğur Böcekleri Uğur Böcekleri Oyunda etrafınızdaki uğur böceklerinin üstüne zıplayarak onların uçmasını sağlamalısınız. Oyunu Mause ile oynayabilirsiniz.

Topukları Çekiçle Topukları Çekiçle Genç bayanların topuklu ayakkabıların topuklarına çekiç ile vurarak topuklarının alçalmasını sağlamalısınız. Oyun içerisinde yanlız çekiç ile bayanların topuklarını küçültürken topukların dengesiz bir hal alarak bayanların yere düşmesini engellemeniz ve çekiç ile vururken bayanların ayaklarına vurmamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde çekiç süreli olarak aşağıya ve yukarıya çıktığından dolayı uygun konuma geldiği zaman ekranın sol alt köşesinde bulunan vur düğmesine tıklayarak çekiç ile vurarak topuklu ayakkabıyı alçaltabilirsiniz.

Süngerbob Denizde Süngerbob Denizde Sünger arkadaşı Gary i yine arıyor. Onu kurtarmak için yeni bir macerada. Ona yardım edin.

SüngerBob Deniz Yolu SüngerBob Deniz Yolu SüngerBob Deniz Yolu olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda Kahramanınız SüngerBob yüzme bilmiyor ve bulunmakta olduğu konumdan kurtulmak zorunda. Bunun için bir canlının üzerinden diğeri üzerine atlayarak hayatta kalma çabası veriyor. Bu zorlu yolda SüngerBob a yardım ederek zorlu durumdan kurtulmasını sağlamalısınız.Mouse ile zıplama yönünü ayarlayarak atlayışlarını sağlamalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.