Alaaddin Uçan Halı

Alaaddin Uçan Halı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Alaaddin Uçan Halı ; Puanları toplamanız gerekiyor. Oyun içerisinde bazı engeller bulunduğundan dolayı oyun içerisinde dikkatli bir şekilde ilerleyerek elmas şeklindeki cisimleri toplamanız gerekmektedir. Ayrıca oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak ilerlerken klavyenizin space yani boşluk tuşuna basarak oyun içerisinde hızlanarak oyun sonuna daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Alaaddin Uçan Halı Oyunu 1367 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Çizgi Film Oyunları

Alaaddin Uçan Halı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uçan Tabaklar Uçan Tabaklar Space ile mermi doldurup uçan tabakları vurmaya çalışıyoruz.

Uçan Sincap Uçan Sincap Uçan sincap oyununda kontrol tuşlarını oyun içerisinde görüceksiniz. Bu oyunda engelleri aşıp altınları toplamalı ve oyun sonuna ulaşmaya çalışmalısınız.

Uçan Postacı Uçan Postacı PLAY GAME yazısına tıklayarak oyunumuza başlıyoruz. Oyun ile açıklamaları ilerletmek için START yazısına tıklayacaksınız.Oyunumuzdaki göreviniz binalardan yardım isteyen insanları alacaksınız ve aşağıdaki posta kutusunun içerisine atacaksınız. Kahramanımız otomatik olarak uçuyor siz yönünü belirleyip oyunu başarı ile tamamlamaya çalışın. Bölüm içerisindeki ihtiyacı olan tüm insanları toplamalısınız.Oyunu yön tuşları ve boşluk tuşu ile oynuyorsunuz.

Uçan Motor Uçan Motor Çılgın motorcumuz uçan motoruyla engelleri aşarak en kısa sürede sonuca ulaşmaya çalışıyor. Sizin yapmanız gereken ise start game dedikten sonra yön tuşları ve fren yapmanıza yarayacak a ve s tuşları ile motoru yönlendirmek. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Uçan Meyveler Uçan Meyveler Meyveler yere düşene kadar meyvelerin önüne çıkan tüm baloncukları toplamalısınız. Çemberlerin içindeki şeillere göre meyveleri sıralayıp içinden geçmelisiniz. Eğlenceli meyveler yere düşünceye kadar en yüksek puanı siz toplamalısınız.

Uçan Mario Uçan Mario START ile başlıyoruz. Level 1- yada - Level 2 tıkla Haklarını kaybetmeden puanlarını topla

Uçan Kuzular Uçan Kuzular PLAY GAME yazısına tıklıyoruz ardından FARE kullanarak sapana koyduğumuz yumurtaları uçan kuzulara atıp onları düşürüyoruz.

Uçan Korsan Uçan Korsan Oyunu PLAY ardından tekrar PLAY butonuna basarak oynayın. Gülle yardımı ilekorsanı fırlatarak gidebildiğiniz kadar uzağa gitmelisiniz. Oyun içerisinde deniz üzerinde bombalar, yunuslar, kuşlar vb. gibi bir çok canlı ve cansız engel bulunmaktadır. Bu tür engeller oyun içerisinde sizin daha fazla hızlanmanızı ve daha fazla uzağa gitmenizi sağlamaktadır. Oyun içerisinde kendinizi fırlatabilmek için güllenin açısını belirledikten sonra farenizin yardımı ile atış hızını belirleyerek kendinizi fırlatabilirsiniz. Üstelik havada uçarken oyun içerisinde bulunan sarı simgeleri toplayarak puan toplayabilirsiniz.

Uçan Jip Uçan Jip Space ile gaz veriyorum.Sağ-sol yön tuşları ile dengeliyoruz.Tepelerden uçuyoruz. uyarı:sakın ha ters dönmemeye dikkat edin!..