Çizgi Film Oyunları

0/10

Çizgi Film Oyunları Ben 10 oyunları, sünger bob oyunları, bugs bunny oyunları, winx oyunları, johny bravo oyunları, tom ve Jerry Oyunları, örümcek adam oyunları, batman oyunları, betmen oyunları, gibi kahramanların oyunlarını OynaOyun.Net Adresinde Oyna 'yabilirsiniz.

Tom ve Jerry Bowling Tom ve Jerry Bowling Tom ve Jerry Bovling Oyunu Mause ile oynuyorsunuz.

Şirinler Şirinler Şirin değişik gıdaları yakalamaya çalışıyor. Yön tuşları ile oynanıyor. Oyun yüklendikden sonra sağ alt köşede PLAY butonuna basarak oyuna başlıyorsunuz.

Uçan Mario Uçan Mario START ile başlıyoruz. Level 1- yada - Level 2 tıkla Haklarını kaybetmeden puanlarını topla

Taz Amerikan Futbol Taz Amerikan Futbol Oyun Yüklenmesi zaman alabilir yön tuşlarıyla ilerleyerek karşı rakip sporcularına yakalanmadan topu onların tarafa atmaya çalışmalısınız. Space tuşuyla zıplayabilirsiniz.

Scooby Doo inşaatda Scooby Doo inşaatda Sukubidu inşaatta el arabası ile yokuş aşağıya iniyor. Zarar görmeden ilerlemesini sağlayın.

Shrek Shrek Bu shrek oyunu shrek 3 filminden sahnelerle hazırlanmış. Oyunda MOUSE kullanarak Shrek ve Fionna karakterlerini vurmaya çalışacaksınız. Shrek Kartopu Savaşı oyununda OynaOyun.Net olarak, Bol Şanslar iyi eğlenceler dileriz.

Scooby Top Sektirme Scooby Top Sektirme PLAY-Boşluk Tıkla sağ sol yön tuşu: Sağ Sol boşluk: Aksiyon Sağ sol yön oku ve aksiyon tuşunu kullanarak topu düşürmeden sektir. Sağdaki gösterge dolduğunda yukarı ok tuşuyla topa vuruş yapınca scooby hareket çekecektir. OynaOyun.Net Size iyi oyunlar diler.

Ninja Kaplumbağa Ninja Kaplumbağa Oyun play tuşu ile başlıyor yön tuşları ile oynuyorsunuz çizgi film kahramanlarımızdan ninja kaplumbağa larımızı düşmanlara karşı savununuz isterseniz oyuncuların isimlerini hatırlatalım leonardo, donatello, michalangelo, ralphuel, splinter, raxtedy, bibap, shreider, OynaOyun.Net iyi Oyunlar Diler.

Harry Potter Harry Potter Filminden bildiğimiz Quidiç adlı sihirbaz oyununu oynuyoruz. Mouse ile tıklayarak topu deliklere atın.

Hulk Hulk HULK Yeşil Adam 2 Incredible Hulk filiminden uyarlanmış güzel bir oyun dev kahramanımız HULK robotlara ve yaratıklara karşı Oyunu mouse ve sol tıklama kullanarak zıplayıp oynayabilirsiniz yaratıkların üzerine düşmeye çalışıp onları yok edin saldırılarından kaçmaya çalışın. OynaOyun.Net İyi eğlenceler diler.

Hugo Hugo Hugo ve tolga ağbi her 2'side sevdiğimiz karakterlerdendir. Hugo kralice canının şatosuna doğru yol alır ancak önüne çıkan engellere dikkat etmeli. Elmas vb takıları toplayıp puanda kazanmalıdır. Hugo ya bu zorlu serüvende yardımcı olunuz. OynaOyun.Net iyi oyunlar diler.

Duck dodgers Duck dodgers Güzel bir voleybol oyunu. PLAY: Easy: 1 Set: Medium: 3 Set Hard: 5 Set yön tuslarıyla space tuşu vede Y, X, C, Z tuşlarıyla oynayabilirsiniz Boşluk tuşuyla servisi kullan ve vuruşlarını yap, alttaki gösterge dolunca Atak tuşlarından biriyle süper vuruş yapabilirsin. Süper vuruş için hangi tuşları kullanabileceğin yukarıda gösteriliyor. Topu düşürürsen alttaki göstergen boşalır. OynaOyun.Net iyi oyunlar diler.

Çakmaktaş ve Arabası Çakmaktaş ve Arabası Play tuşunla ilerliyorsunuz Oyunda ileri,geri,sağ,sol tuşları ile yön x ilede fren yapıyorsunuz. OynaOyun.Net iyi oyunlar diler.

Dinazor Denver Dinazor Denver herkezin bir zamanlar keyifle izlediği Dinazor Denver`ın şimdi oyunuda var hadi ve bu oyunda dino isminide kullanmakta kücük yavru dinazorla macerası nefes kesici. W,A,S,D,J,K,L ve boşluk tuşuyla oynanır.

Bugs Bunny Bugs Bunny Bugs Buny değişim gecirmiş canavar sebzelerden kaçıyor. Yukarıdaki havuçları toplarken canavarlara yakalanmayın. OynaOyun.Net iyi oyunlar diler.

Duck Robotlara Karşı Duck Robotlara Karşı Yön tuşları ile kahramanımızı yönlendiriyoruz.CTRL ile sopa sallıyoruz robotlara. Tabi başta NEXT lerle ilerliyoruz oyuna giriş için.

Doc Orc Doc Orc Yön Tuşları ile hareket edebiliyor, boşluk tuşu ile saldırı yapabiliyoruz.

Arabalar Arabalar Ekranın altındaki butona basıp önce açı sonra güç seçin. Arabayı isabet almaya çalışıyorsunuz.

Kaykaycı Taz Kaykaycı Taz Yön Tuşlarınla Oynuyacaksınız her güzel akrobasi hareketlerinde puan alıcaksınız...

Kokarca Pepe Trafikte Kokarca Pepe Trafikte Bakalım karşıya gecirebilecekmisiniz.

Redkit Redkit Amacımız Kahramanımız Redkit ile Önümüze Çıkan Haydutları Vuruyoruz. Mermimiz Bittiğinde Sağ Alt Köşede RELOAD yazısına Tıklayip Mermimizi Doldurmamız Gerekiyor.

Scooby Doo Hayalet Gemi Scooby Doo Hayalet Gemi Oyun yüklendikden sonra New Game Regular game ile oyuna başlıyorsunuz yön tuşları vede space tuşu ile oynuyorsunuz hayalet gemide size yardım edicek eşyaları alın H tuşuna basarsanız yardım alabilirsiniz H tuşuna tekrar bastığınızda gemideki kaldığınız yere dönersiniz hayalet korsan gemisindeki gizemi çözmelerinde yardım edeceksiniz. En güzel ve yeni sukubidu oyunları OynaOyun.Net adresinde oynayabilirsiniz.

Sünger Bob Beyzbol Sünger Bob Beyzbol Sünger Bob ve arkadaşlarıyla beyzbol oynamak ister misiniz? Topu atarak başladığınız oyunu topa vurarak devam ediyor ve topu kullanmak için sağ tarafta bulunan menüye dikkat etmelisiniz.

Jetgiller Hava Trafiği Jetgiller Hava Trafiği Oyunda peşinizdeki çizgi film karakterlerini sırası geldiğinde durağa bırakmalı ve yolunuza devam ederken karşıdan gelen araçlara dikkat etmelisiniz.

Tweety Tweety Sevimli çizgi film karakteri Tweety bambo dallarını kullanarak yere düşmeden ilerlemek istiyor. Ona yardım etmeli ve bambo dalından diğer bir dala zıplamalısınız.

Sünger Bob Krep Matik Sünger Bob Krep Matik Krep makinası eski ve çalışması için destek gerekiyor. Makinanın çalışmayan parçalarına vurmalı ve çalışmasını sağlamalısınız. Kırmızı ışık yanan makina parçalarına vurarak yeşil ışığı yakmalısınız.

Adibo Mantar Adibo Mantar Sevilen çizgi film kahramanı Adibo ormanda mantar toplamak istiyor. Ona yardım ederek renkli mantarları toplamalısınız. Kırmızı mantarlara dikkat edin, onlar zehirli mantarlardır.

Diego Diego Sevilen çizgi karakter Diego arabasını kullanarak ormandaki hayvanlara yardım etmeye devam ediyor. Arabayla karşınıza çıkan taş hayvanları toplama ve yardım etmelisiniz.

Ed Edd Eddy Ed Edd Eddy Ed, Edd ve Eddy kasabalarında Eddler olarak bilinen üç yakın arkadaştır. Oynadıkları oyunlardan biride beyblade oyunudur. Bu oyunda diğer çocukların sağdan ve soldan attıkları beybladeleri vurmaya çalışmalısın. Kullandığın beyblade karşındaki duvara ne kadar çok çarparsa o kadar çabuk bozulacaktır.

Poko Poko 4 mevsimden biri seçerek başlayan oyunda sağ tarafta bulunan sevimli köpek için giysi oluşturmalısınız. 1'den başlayarak tüm sayıları birbirine bağlamalısınız.

Sonic Sonic Arka bahçesindeki yabani hayvanları temizlerken Sonic'e yardım etmelisiniz. Hayvanları bıraktıklarına ve sizin fırlattığınız elmalara dikkat etmeli, dokunmamaya özen göstermelisiniz.

Tazmanya Canavarı Tazmanya Canavarı Taz yine iş başında ve uçmaya çalışıyor. Geriye doğru gelerek sapanı gerdirin ve en uzağa uçmaya çalışın. Sol yön tuşuna seri şekilde basıp bırakın istediğiniz gerginliğe ulaştığında Space (Boşluk) tuşuna basın ve fırlatın.

Renkli Alet Çantası Renkli Alet Çantası Eğlenceli renkli aletlerin masanın üstünden alet çantasına taşımanız gerekiyor. İyi oyunlar.

Transporter Transporter Transformers filminden uyarlanarak hazırlanmış güzel bir oyun. Size verilen görevleri kurallara uyarak yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Yolda karşınıza çıkan engel ve arabalara çarpmamalısınız.

Pizzacı Sünger Pizzacı Sünger Sünger Bob bir pizzacı olmuş ve ona pizzaları dağıtmasında yardım etmemiz gerekiyor. Yön tuşları ile yönlendirip space tuşu ile pizzaları evlerden çıkanlara atmanız gerekiyor. Space ve ctrl tuşuna aynı anda basarsanız biraz daha geriye doğru atabilirsiniz. En kısa sürede pizzaları dağıtmalısınız. En yeni ve güzel süngerbob oyunları OynaOyun.Net Adresina oynayabilirsiniz.

Road Runner Road Runner Aşağı ok tuşu ile rokedi havalandırıyoruz. Bu oyunda zaman çok önemli.

0/10