Çilek Kız Oyunları

0/0

Çilek Kız Oyunları En güzel ve yeni çilek kız oyunu, kral oyunlar, kız oyunları, çilek kız giydirme oyunu, kızların en çok sevdiği oyunlar OynaOyun.Net Adresinde bulabilirsiniz.

Çilek kız Çilek kız Yön tuşları ile kızın daha çok çilek toplamasına yardım edelim.

Çilek Kız Yapboz Çilek Kız Yapboz Çilek Kız resim parçalarını döndürerek, resmimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Çilek Kız Oyunları, Parçalara MAUSE yardımı ile tıkla, çevir ve resmi tamamla. Eğer resimlerin tamamlanmış halini görmek istersen, kalbe tıklayabilirsin. Fakat kalbe her tıkladığında puanın azalacak, buna dikkat etmelisin. En yeni ve güzel çilek kız oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz. iyi eğlenceler.

Gizli Çilekler Gizli Çilekler Çilek Kız Gizli Çilekler Oyununda, 40 tane gizli çilek var, bunları 300 saniye içinde bulmanız gerekiyor. Her Çilek Kız resiminde 5 tane çilek var. Bir resimde 5 tane çilek bulursanız hiç vakit kaybetmeden diğer resme OKLAR yardımı ile geçiş yapın. Oyun MAUSE ile oynanılıyor. Resim değişterimek için oyunda bulunan, sağ ve sol OKa tıklayıp ilerleyebilirsin.

Çilek Kız Giydirme Çilek Kız Giydirme Çilek kızımızı ve arkadaşlarını en güzle şekilde kıyafetlerini giydirin ve süsleyin.

Çilek Kız Puzzle Çilek Kız Puzzle Çilek Kız resimlerinin parçaları birbirine karıştı. Onları uygun yere yerleştirerek, resimi tamamlayın. Oyunda mause kullanın. Farenin sol tuşu ile bir parçayı seçin ve değiştirmek istediğiniz parçaya tıklayıp yerlerini değiştirin. İyi Eğlenceler.

Çilek Kız Hafıza Kartı Çilek Kız Hafıza Kartı Çilek kızımızdan bu seferde sizlere güzel bir hafıza ve zeka oyunu. Aynı kartları bulup oyunu başarılı şekilde bitirin.

ÇilekKız Saklambaç ÇilekKız Saklambaç Oyunda saklanan çilek kız ve arkadaşlarını bulup mause yardımı ile onların ustune gelip yakalayın.

ÇilekKız Saklı Sayılar ÇilekKız Saklı Sayılar Çilek Kız'a kendi resimleri içine gizlenmiş sayıları bulmasında yardım edermisiniz? Mause ile merceği kullan. Yanlış yere tıklarsan puanın azalır.

Çilek Kız Hafıza Çilek Kız Hafıza Çilek kız arkadaşları ve sevimli hayvanların resimleri kapalı kartların altında aynı resimlerin eşlerini bulun ve oyunu başarı ile kazanın.

Çilek Kız Kovboy Çilek Kız Kovboy Çilek kız kovboy oluyor ve sevimli atına atlıyarak civcivleri topluyor.

Çilek Kız ip atla Çilek Kız ip atla Çilek kızımız ip atlamak istiyor ama ona yardımcı olun. SPACE [Boşluk] Tuşu ile zıplayın.

Çilek Kız Dans Ediyor Çilek Kız Dans Ediyor Bir çok şeye kabiliyeti olan Çilek kız bu kez bize dans etmeyi öğretecek. Oyuna START ile başlayın. SARI yanan nesnelere sıra ile tıklaman gerekiyot. Çilek kızın verdiği komutları aklında tutmalısın. İyi Danslar.

Çilek Kız Şeker Topla Çilek Kız Şeker Topla Çilek Kızın en tatlı rüyası, uçan kelebek üzerinde şeker ve pasta toplamak. Oyuna START yazısına tıklayarak başla, YÖN TUŞLARINDAN aşağı ve yukarı tuşları ile şekerleri topla.

Çilek Kız Meyve Suyu Yapma Çilek Kız Meyve Suyu Yapma Bahçedeki büyüyen papatya üzerinde Çilek Kız a Mevye Toplamasında yardımcı oluyoruz. Oyunda en çok puanı kazanmak istiyorsan aynı tür mevyeleri toplayıp, (mesela 3 çilek) su damlacığı almak. Her mevye 50 puan kazandırıyor. ard arda 3 çilek ve su alırsan puanın katlanıyor. (50 + 100 + 150). Oyuna START ve OK yazılarına tıklayarak başlayabilirsin. Oyun Mause ile oynanıyor.

Çilek Kız Kelebek Yakalama Çilek Kız Kelebek Yakalama Çilek Kız bu kez kelebeklerin peşinde. Kelebekleri yakından incelemek için onları yakalaması gerekiyor. Oyuna START a basarak başla. YÖN TUŞLARI ile Çilek Kızı yönlendir, BOŞLUK tuşu ile kelebekleri yakala.

Çilek Kızı Giydir Çilek Kızı Giydir Çilek kızı en güzel şekilde giydirin.

Güzel Çilek Kız Güzel Çilek Kız Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde çilekçi kız çilek toplamakta bazı zorluklar yaşamaktadır ve çilekleri toplamasında sizden yardım istemektedir. Sizde oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde çilekçi kız ağaçları sallayarak çileklerin yere düşmesini sağlamaktadır ve sizde elinizdeki sepet ile çileklerin yere düşmesine izin vermeden çileklerin tamamını toplayarak oyun içerisinde skor puanı toplamanız gerekmektedir. Ayrıca oyun süreli olduğundan dolayı size verilen süre içerisinde en fazla çileği toplamış olmanız gerekmektedir.

Çilek Kız Saklı Sayılar Çilek Kız Saklı Sayılar Çok güzel bir çilek kız resmi içerisinde büyük bir ustalık ile gizlenmiş olan saklı sayıları nokta atışı yaparak bulmanızı istiyoruz. Ama unutmayalım ki her yanlış tahmin bize eksi puan olarak dönecektir skorda.

Çilek Kız Giydir Çilek Kız Giydir Muhteşem çilekkız oyunlarımız ile devam ediyoruz. Oyun'da istediğiniz kızı seçip ona uygun kıyafetleri, çantasını, gözlüğünü, ayakkabı ve çoraplarını seçin ve güzelleştirin.

Çilek Kız Moda Show Çilek Kız Moda Show Çilek Kız ve 2 arkadaşı limon kız ve erik kızlarının imajını baştan oluşturacaksınız. Aksesuarlardan, bluz, etek ve ayakkabı gibi çeşitli imaj araçları ile kızımızı defile için hazırlayacaksınız.

Çilek Kız Dansı Çilek Kız Dansı Bir çok şeye kabileti olan Çilek kız bu kez bize dans etmeyi öğretecek.Oyuna START ile başlayın. SARI yanan nesnelere sıra ile tıklaman gerekiyot.Çilek kızın verdiği komutları aklında tutmalısın.

Çilek Kız Süslü Giysiler Çilek Kız Süslü Giysiler Çilek kız geziye gitmek için süslenme çabasında. Elbiselerini özenle seçerek uyumlu şekilde saçlarını düzenlemelisiniz. Yardımlarınıza ihtiyacı var . Mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Çilek Kız ile Meyveli İçecekler Çilek Kız ile Meyveli İçecekler Çilek kız misafirini sevindirmek için topladığı meyvelerle sıkma meyve suyu hazırlamaktadır. Ağaçtan düşen meyvelerle hazırlayacak olduğu içicekleri dökmeden servis yapmak zorundadır aksi taktirde meyve suyunun bitmesiyle aynı işlemleri tekrar yapması gerekebilir. Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Çilek Kız Meyve Bahçesi Çilek Kız Meyve Bahçesi En sevilen oyunlardan olan çilek kız oyunları kategorisine eklediğimiz çilek kız meyve bahçesi isimli bu oyunda hızlı hareket etmeniz gereken dakikalar ile karşı karşıya kalacaksınız. Etaplar halinde tasarlanmış bu eğlenceli oyunda zamana karşı mücadele ederek verilen kısıtlı süreler içerisinde en yüksek skoru yapabilmek için elinizden geldiğince çok meyveyi toplayarak daha sonraki etapta hareket etmekte olan bardaklardan en fazlasını meyve suyu ile doldurmaya çalışacaksınız. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

0/0