Bratz Oyunları

0/0

Bratz Oyunları Yasmin, Jade, Sahsa, Cloe Oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz. isterseniz Bratz kızlarını tanıyalım. Bu kızlar tam bir moda tutkunudur. Resimlerinde onları genelde 5-6 kişi olarak görüyoruz. Aslında cok kalabalıklar. Onların kız erkek yakın arkadaşları da bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Meygan , Dana ve Nevra dır. Bratzların doğuşu çıkardıkları bir dergi ile başlar. Bratz'lerden Jade "Pembenin Modası Asla Geçmez'' diyen editör Burdine Maxwell'in "Sizin Şeyiniz" adlı dergisinde çalışmak ister. Ama onun yanında çalışan ikizler ne yapıp edip buna engel olurlar. Bunun üzerine Bratz'ler kendilerine bir moda dergisi açmaya karar verirler. Bratz adında dergilerini çıkarırlar. ''Sizin Şeyiniz'' dergisine süper bi rakip olurlar. Zamanla satışları artar ve her ay o dergiyi geçmeyi başarırlar. Moda Tutkunu Kızlar, Yasmin, Cloe, Sasha ve Jade, kendi tarzlarındaki gençlik dergisinde birbirinden heyecanlı maceralarına devam ediyorlar. Ancak dergilerini yok etmek isteyen rakip derginin editörü Burdine Maxwell ve stajyerleri Kirstee ve Kaycee ile haber yakalamaları o kadar da kolay olmuyor.Çizgi filmleri ve dvd leri de var. İsterseniz onları yakından tanıyalım. Gerçi çoğunuz özelliklerini bliyorsunuz ama ben bilmeyenler de vardır diye yazmak istedim. Jade: (takma adı tatlı kedi) Siyah saçlı, yeşil gözlü olan Bratz kızıdır. Saçlarını genelde iki yandan toplar. Çılgın ruhlu ve capcanlı biridir. Kendi tasarımları bulunmaktadır. Kedisi vardır. Seker bi kız olduğu ve kedisi olduğu için ona tatlı kedi denmektedir. Cloe: (takma adı melek) Sarı saçlı, mavi gözlü olan Bratz kızı. Tam bir moda tutkunu. Çok iyi yürekli ve yardımseverdir. Dost canlısıdır. Başı sıkışanın yardımına koşar. Kendisine bu nedenlerle melek denmektedir. Yasmin: (takma adıgüzel prenses) Yasmin bronz tenli, koyu mavi gözlü, kumral saçlı olan kızdır. O da tam bir moda tutkunudur. Akıllı ve güzeldir. Kendisine bu nedenlerle güzel prenses denmektedir. Sasha: (takma adı minik tavşan) yeşil gözlü , esmer, koyu tenli, koyu kahverengi saçlı olan kızdır. Tam bir moda tutkunudur. Kendine güvenir. Sakin bir yapıya sahiptir. ona da minik tavşan denmektedir. İlk kez 2001 yılında piyasaya çıkan Bratz bebekleri, 'modaya düşkün kızlar'ı simgeleyen 'lifestyle fashion' bebeklerinden sayılıyor. Tarz sahibi oldukları görünümlerinden de belli olan Bratz kızları, Spice s akımının yeni temsilcileri olarak karşımıza çıkıyorlar.

Kuaför Bratz Kuaför Bratz Oyun yüklendikden sonra Play e basıyoruz kızlardan birini seçip Next diyoruz. Bratz kızlarından Cloe, Sasha, Jade, Yasmin, hangisini isterseniz seçin ve saç bakımı, tırnak bakımı, ruj sürme gibi işleri yapın ve onları güzelleştirin. En güzel ve yeni bratz kızları oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz.

Bratz Klip Yapma Bratz Klip Yapma Artık sizde bir yönetmensiniz. 4 aşamadan olusan ilk bölümde klibin içeriğini müziğini ve arka planını ayarlayıp klibinizi yaratın.

Bratz Araba Gezmesi Bratz Araba Gezmesi Bratz sizinle arabasıyla gezmek isitiyor. Ne duruyorsunuz hadi sizi gezdirsin. Oyun PRACTİCE butonuna basıyorsunuz İsminizi yazıyorsunuz. Bu arada oyunumuzun gerçek ismi, Bratz Kidz Racing Starz. :)

Bratz Kızları Bratz Kızları Bratz Kızları Oyunu : PLEASE DON`T SHOW ME AGAIN yazısına yada (PLAY NOW) tıklıyor ve ardından çıkan INSTRUCTIONS ekranını altındaki [X] ile kapatıyorsunuz. Sol taraftaki 4 Bratz kızından birisini şeçip güzelleştiriyorsunuz.

Bratz Makyaj Yap Bratz Makyaj Yap En güzel şekilde bratz kızlarını süsleyin, giydirin ve güzelleştirin.

Bratz Moda Tasarımı Bratz Moda Tasarımı Bratz ile modayı yakından takip edin hadi ne duruyorsunuz bratz'i giydirmeye başla çok eğlenceli bir oyun. En güzel ve yeni bratz kızları oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz.

Bratz Buzda Dans Bratz Buzda Dans Bratz kızları buzda dans ediyor. Doğru hareketleri başarıyla yapmaya çalışın.

Bratz Saniyeli Giydirme Bratz Saniyeli Giydirme Bratz kızlarını belirtilen saniyeler içerisinde önceden resimde gösterildiği gibi giydirmeye çalışın.

Bratz Bebekleri Bratz Bebekleri Bratz Oyuncakları toplayarak puan ve bonus kazanın, arkadaşınızı ve sevimli evcil hayvanınızı çıkışa kadar götürerek bölümü tamamlayın.

Bratz Beni Baştan Yarat Bratz Beni Baştan Yarat Bu kez oyun başlangıç ekranında seçeceğiniz bratz kızını makyajın'dan, elbiselerine kadar baştan yaratacaksınız. Oyunu oynamak için MOUSE kullanmanız yeterli.

Bratz Atları Bratz Atları Bu oyunda bu sefer bratz atlarını giydirip süslemeye çalışacağız. Oyunun boyutu büyük olduğundan biraz beklemeniz gerekecek.

Bratz Kızlarını Boya Bratz Kızlarını Boya Brazt kızlarından birini seçtikten sonra güzel şekilde boyamaya çalışın.

Bratz Akvaryumu Bratz Akvaryumu Oyun başlamadan önce 4 adet balık seçiyorsunuz bu balıklar için zevkinize göre akvaryum yapıyorsunuz.

Bratz Moda Tasarlama Bratz Moda Tasarlama Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde seçmiş olduğunuz Bratz kızını giydirmeniz yani onu tasarlamanız gerekmetkedir. Ekranın sol kısmında bulunan seçenek menüleri kullanarak Bratz kısını zasarlayabilir ve ekranın sağ kısmında bulunan kalıplar ile giysilerine renk verebilirsiniz. Bratz kızını kendi zevkinize göre tasarladıktan sonra ekranın sağ alt kısmında bulunan menüye tıklayarak gelen pencere üzerinden Bratz kızın nerede olmasını istediğinizi seçerek tasarladığınız modeli daha iyi görüntüleyebilirsiniz.

Bratz Aşk Falı Bratz Aşk Falı Sevdiğiniz kişi ile aşkınızın ne kadar güçlü olduğunu ölçebilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde ekranın sol kısmında bulunan isim yazma kısımlarından erkek ismi kısmına kendinizi veya sevdiğiniz erkeği yazarak kız ismi seçeneğine geçerek kendi adınızı veya sevdiğiniz kızın ismini yazarak test et düğmesine basarak aşkınızın ne kadar güçlü olduğunu ve birbirinizi ne kadar sevdiğinizi ölçebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde ekranın sağ kısmında çıkan derece üzerinden kırmızı çıkan cisimin sonunda bulunan açıklamalar aşkınızı ifade etmektedir.

Bratz Tasarla Bratz Tasarla Oyun yüklendikten sonra başlamak için ilk önce PLAY daha sonra da tasarlamak istediğiniz karakteri seçip NEXT butonuna tıklayın. Sağ taraftaki menülerden karaktarenizin makyajını yapabilir aksesuarlarını koyabilirsiniz. En son işiniz bittiğinde alttaki DONE butonuna tıklayıp karakterinizi görebilirsiniz. Eğer resmi yazıcıdan çıktı almak istiyorsanız sol alt köşedeki PRINT butonuna basabilirsiniz.

Bratz Roxxi Giydirme Bratz Roxxi Giydirme Güzel kızımızı giydirmek için tek yapmanız gereken giysilerini mause(fare) yardımıyla sürükleyip üstüne bırakmaktır.

Bratz Sasha Giydirme Bratz Sasha Giydirme Bratz Sasha Giydir Bratz Sasha kahramınını nasıl istiyorsanız öyle giydirebilirsiniz. Sadece fare(mouse)niz ile elbiseleri sürükleyerek kahramanımızın üstüne bırakmalısınız.

Bratz Cloe Giydirme Bratz Cloe Giydirme Giydirmek istediğiniz giysiyi seçerek, sürükleyerek Cloe nin üstüne bırakınız.

Bratz Jade Giydirme Bratz Jade Giydirme Giydirmek istediğiniz elbiseyi sürükleyerek kızımızın üstüne bırakmanız yeterli olacaktır.

Bratz Sheridan Giydir Bratz Sheridan Giydir Oyunu mause ile oynayabilirsiniz.

Bratz Moda Tasarımcısı Bratz Moda Tasarımcısı PLAY sonra istediğiniz Bratz üyesinden biri seçip, Go butonuna basın. Oyunda sol tarafta üzerine giydireceklerini seçiyor, sağ taraftaki renklere tıkladıktan sonra boyamak istediğiniz yere tıklıyorsunuz.

Bratz Voleybol Oynuyor Bratz Voleybol Oynuyor Bratz sahilde voleybol oynarken giydirebilirsiniz. Bunun için direkte asılı duran topları tıklamalısınız.

Bratz Kızlarını Süsle Bratz Kızlarını Süsle Çok sevilen bratz kızlarını süslemek tırnak bakımı, sac modeli, ruj, kıyafet gibi benzeri şeylerde yardımcı olmak istemezmisiniz? Bratz kızlarından istediğinizi seçip ona yardımcı olmaya başlayın.

Bratz Aşk Testi Bratz Aşk Testi Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde ekranın sol kısmında bulunan isim yazma kısımlarından erkek ismi kısmına kendinizi veya sevdiğiniz erkeği yazarak kız ismi seçeneğine geçerek kendi adınızı veya sevdiğiniz kızın ismini yazarak test et düğmesine basarak aşkınızın ne kadar güçlü olduğunu ve birbirinizi ne kadar sevdiğinizi ölçebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde ekranın sağ kısmında çıkan derece üzerinden kırmızı çıkan cisimin sonunda bulunan açıklamalar aşkınızı ifade etmektedir.

Bebek Bratz Bebek Bratz Bebek Bratzlar lunaparkta ve siz istediğiniz bratz kızlarını seçin NEXT yazısına tıklayarak oyuna başlayınız.

Bratz Boya Bratz Boya Oyuna girerken seçeceğiniz resimlerden birini farenizi kullanarak istediğiniz gibi boyayabilirsiniz.

Film Yıldızı Bratz Film Yıldızı Bratz Film yıldızı Bratz son filminin gala gecesi için hazırlanmalı. Haydi onu çarpıcı kıyafetler ve aksesuarlarla bu gece için hazırlamaya başlayın.

Bratz Gelinlik Giydir Bratz Gelinlik Giydir Sol taraftaki kategorilerin üzerine tıklayarak farklı seçenekleride kahramanımızın üzerinde görebilirsiniz. saçında , aksesuarlarında , gelinlik modellerinde yapacağınız tercihler bir sürü.

Bebek Bratz Makyaj Bebek Bratz Makyaj Sevimli kahramanımız Bratz yapacağınız makyajlarla daha da güzel olmak istiyor. Mouse yardımıyla ekrandaki nesneleri kullanarak makyaj yapabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

0/0