Resim Çiz

Resim Çiz Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Resim Çiz ; Ressamlık sanatınızı denemenin tam zamanı.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Resim Çiz Oyunu 5135 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Boyama Oyunları

Resim Çiz Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Winx Resim Winx Resim Bu oyun aynı zamanda eğitici bir oyundur. Matematik derslerinde size gösterilen problemleri eğlenceli şekilde öğrenebilirsiniz. Winx resimlerini görebilmek için sorulan sorulara doğru cevap vermeniz gerekiyor.

Robot Resim Robot Resim Robot Resim olarak adlandırdığımız bu oyunda size verilen surat resmini hatırlayarak aynısını çizmeniz gerekiyor. Mouse yi kullanarak adamın yüz hatlarını oluşturabilir ve çizim sonucunda istenilen resime ne kadar yaklaştığınızı görebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Resimler Arası On Fark Resimler Arası On Fark Sosyal medyanın gelişmesiyle birlikte neredeyse herkesin facebook twitter instagram tumbler gibi sosyal paylaşım sitelerinde bir hesabı olmaya başladı. Hızına yetişemediğimiz bu dünyada gündemin büyük çoğunluğu resimler üzerinden dönmekte. Bu yüzden resimler sosyal dünyada büyük önem arz etmekte. En güzel anlarımızın veya ilginç bulduğumuz durumların resmini çekerek onları bütün dünya ile paylaşmak istediğimiz bir hale gelmiş bulunmaktayız. Eklediğimiz bu oyun resimlere ne kadar da ilgili olduğunuzu test edebilecek bir kategoride doğrusu. Ekranda görülen iki resim arasındaki farkları en kısa sürede bulmaya çalışacaksınız. Kolay gibi gözükse de bazen ince ayrıntıyı fark etmeniz uzun süreler alabiliyor. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Resimler Arası Fark Bulma Resimler Arası Fark Bulma Günümüzün artan teknoloji seviyesi ve büyüyen sosyal medyasında fotoğraflar en çok ilgi çeken eğlencelerden biri haline gelmekte. Neredeyse herkesin fotoğraf makinesine sahip olduğu çağımızda herkes daha güzel fotoğrafları çekilebilmek için çeşit çeşit hallere bürünmekte. Sizler için eklemiş olduğumuz bu oyunda da yapmanız gereken verilen iki resim arasındaki farkları hatasız olarak bularak en yüksek skora ulaşmayı sağlamak. Yapmanız gereken mouse ile farkı bulduğunuz bölümlere tıklamak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Resim Çiz Resim Çiz Ressamlık sanatınızı denemenin tam zamanı.

Park Yolu Çiz Park Yolu Çiz Oyun içerisinde bulunan arabanın park etmesini sağlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde arabayı siz kontrol edemediğinizden dolayı arabayı park edemiyorsunuz. Bu yüzden dolayı oyun içerisinde arabanın kusursuz bir şekilde park edebilmesini sağlamak için arabanın üstünden başlayarak park alanına doğru, hiç bir yere çarpmayacak şekilde bir çizgi çiziyorsunuz ve çizgi çizme işlemi tamamlandıktan sonra ekranın üst kısmında bulunan GO düğmesine basarak arabayı harekete geçiriyorsunuz. Eğer araba kusursuz bir şekilde park edebilirse oyun içerisinde ilerleyen bölümlerde oynayabilirsiniz.

Kayu Resimli Yapboz Kayu Resimli Yapboz Çocuklar gibi bir çok büyük insanın da eğlenceli uğraşlarından biridir Puzzle yapmak. Parça sayısı ve parça büyüklüğüne göre değişen puzzle oyunları kimi zaman meraklılarını saatlerce oyun başına bağlamaktadır ve çıldırtma seviyesine getirmektedir. Sizler için eklemiş olduğumuz bu oyun düşük seviyede bir puzzle ve herkesin yapabileceği şekilde. Ve puzzle yi oluşturan resim çizgi film kahramanı Kayunun resmi. Mouse ile puzzle yi tamamlayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Dora Resimleri Dora Resimleri Dora resimlerinin parçaları birbirine karıştı. Onları uygun yere yerleştirerek, resimi tamamlayın. Oyunda mause'yii kullanın. Farenin sol tuşu ile bir parçayı seçin ve değiştirmek istediğiniz parçaya tıklayıp yerlerini değiştirin. İyi Eğlenceler.

Deniz Altında Resim Çek Deniz Altında Resim Çek Johnny adlı kahramanımız deniz altında resim çekmek istiyor, fakat deniz altı tehlikelerle dolu.Balıkların resmini çek, sualtı bombalarına dokunma.Mouse (fare) ile yönlendirin ve sol tık ile resim çekin!