Pembe Panter Boya

Pembe Panter Boya Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Pembe Panter Boya ; Boya kutucuklarindan istediğin rengi seçtikten sonra çizimin üstüne gelip, tiklayarak Pembe Panter'i boyayabilirsin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Pembe Panter Boya Oyunu 1430 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -3 Boyama Oyunları

Pembe Panter Boya Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yaşlı Tavşanı Boya Yaşlı Tavşanı Boya Önce sağdaki renk paletinden bir renk seçin. Sonra resim üzerinde boyamak istediğiniz bölge üzerine farenizle gelip tıklayın. Sonra başka bir renk alıp, başka bir bölge üzerine tıklayın.

Winx Club Boyama Winx Club Boyama Winx Club üyeleri kızlarımızı harika bir şekilde boyayın.

Winx Boyama Kitabı Winx Boyama Kitabı Oyuna başladığınızda Winx'in bir çok resmini göreceksiniz. Bunlardan istediğinizi mause(fare) ile seçerek boyamaya başlayabilirsiniz. Sağ üst köşedeki renk panelinden renkleri seçip boyayınız ve boyama işlemeniz bittikten sonra diğer resimlere geçiniz. Bu resimleri çok beğendiyseniz, bilgisayarınıza kaydetmek istiyorsanız STAMPA yazan yere tıklayarak dilerseniz yazıcınızdan çıktı alarak dilersenizde bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

Winx Boyama Winx Boyama Winx Kızlarını kendi zevkinize göre boyayın.

Tırnak Boyama Tırnak Boyama Oyun yüklendiğinde BEGİN butonuna basıp oyuna başlayın. Güzel Kızımızın tırnaklarını istediğiniz şekilde boyayın.

Tavşan Boya Tavşan Boya Tavşanımızı boyamamızda bize yardım edermisiniz?

Spiderman Boyama Spiderman Boyama Maceraların başkahramını Spiderman ı boyamak için hazırlanmış eğlenceli bir oyun. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sincap Boyama Sincap Boyama Sincapları hayal gücünüze göre boyayın.

Şimşek Mekkuin Boyama Şimşek Mekkuin Boyama Şimşek mekkuin ve boyama oyunu severler için hazırlanmış bir oyun. Kahramanımızı birbirinden hoş ve güzel farklı modeller ile boyayın!