Boyama Oyunları

0/1

Boyama Oyunları Boyama ve boyaların, renklerin insanların üzerinde farklı duygu ve düşünceler uyandırdığından çocukların bedensel gelişimi yanında zihinsel gelişimininde'de yardımı olacak, ben 10 boyama, Twilight Boyama, Winx Boyama Kitabı, Yugioh Boyama, Pokemon Boyama, Araba Boyama, Minik Kız boyama Oyunu, resim çizme, boyama oyunları, süsleme, sue boyama, barbie boyama, çizgifilm kahramaları, winx boyama, çilek kız boyama, harry potter, gibi karakterleri boyayın ve süsleyin.

Boyama Kitabı Boyama Kitabı Boyama kitabınızı halen almadı iseniz OynaOyun.Net'den size hediyemiz olsun. Bakalım bugün boyama yaparken hangi renkleri kullanacaksınız. Mouse ile istediğiniz rengi seçerek resmi istediğiniz şekilde boyayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Çocukları Boya Çocukları Boya Çocukları boyamak için yukarıdaki renkleri seçmeniz yeterli.

Çocuk Parkı Boyama Çocuk Parkı Boyama Haydi çocuklar, sıra en sevdiğimiz yerlerden biri olan oyun parkını boyamaya geldi.

Canavar Boya Canavar Boya Fareyi kullanarak fırçanızla alttaki renklerden seçin. Boyamak istediğiniz bölgeye tıkladığınızda orası boyanacaktır.

Cadı Kazanı Boya Cadı Kazanı Boya Cadı Kazanını Ve Minik Kizi Zevkinize Göre Boyayın...

Cadı Boyama Cadı Boyama Cadıyı Zevkinize göre Boyayın.

Baykuş Boya Baykuş Boya Yukaridaki Boyalarda Ormandaki Baykuşu Zevkinize Göre Boyayın.

At ve Küçük Kız At ve Küçük Kız Atı ve Küçük Kızı Zevkinize Göre Boyayın.

Boyama Defteri Boyama Defteri Boyama defterinizi en sevdiğiniz beğendiğiniz renklerle şenlendirin.

Çocuk Boya Çocuk Boya Çocukları boyayabileceğiniz zekli bir boyama oyunu.

Minik Kardeşleri Boya Minik Kardeşleri Boya Minik Kardeşleri Zevkinize Göre Boyayın.

Meyveleri Boya Meyveleri Boya Meyveleri Zevkınıze Göre Boyayın.

Manzara Boyama Manzara Boyama Güzel bir balıkçı köyü manzarası boyamak ister misiniz? Hadi bakalım davranın mouse ve boya fırçasına.

Küçük Kızı Boya Küçük Kızı Boya Küçük ve tatlı kızımızı en güzel şekilde boyamak ister misiniz?

Kitty yi Boya Kitty yi Boya Küçük kahramanlarımız Kitty'leri rengarek yapmaya ne dersiniz?

Koşan Çocuk ve Köpek Koşan Çocuk ve Köpek Aşağıda olan boyalarla resmi zevkinize göre boyayın.

Japon Kardeşler Japon Kardeşler Japon kardeşleri zevkinize göre boyayın.

Gitarcı Gençlik Gitarcı Gençlik Gitarcı çocukları boyayın.

Garfield Boyama Garfield Boyama 6 Farklı Garfield istediğiniz renklerde boyayalım.

Mickey Boya Mickey Boya Kahramanımız Mickey ve arkadaını Mouse yardımı ile güzel bir şekilde boyamaya ne dersiniz?

Deniz Kenarı Deniz Kenarı Deniz kenarındaki top oynayan minik kızı ve köpeğini güzelce boyayın.

Orman Boyama Orman Boyama Ormanı istediğiniz gibi renklendirin.

Palyaço Boya Palyaço Boya Önce sağdaki renk paletinden bir renk seçin. Sonra resim üzerinde boyamak istediğiniz bölge üzerine farenizle gelip tıklayın. Sonra başka bir renk alıp, başka bir bölge üzerine tıklayın.

Pamuk Prensesi Boya Pamuk Prensesi Boya Siz hiç renksiz pamuk prenses gördünüzmü? ozaman pamuk prensesin boyanmasına yardımcı olun.

Peri Boya Peri Boya Peri kızını zevkinize göre boyayın.

Pembe Panter Boya Pembe Panter Boya Boya kutucuklarindan istediğin rengi seçtikten sonra çizimin üstüne gelip, tiklayarak Pembe Panter'i boyayabilirsin.

Prenses ve Ayıcık Prenses ve Ayıcık Yeni ve güzel bir boyama oyunu daha sizlerle. Bu sefer Ayıcık ve Prensesi güzelce boyayın.

Resim Çiz Resim Çiz Ressamlık sanatınızı denemenin tam zamanı.

Tavşan Boya Tavşan Boya Tavşanımızı boyamamızda bize yardım edermisiniz?

Sincap Boyama Sincap Boyama Sincapları hayal gücünüze göre boyayın.

Winx Club Boyama Winx Club Boyama Winx Club üyeleri kızlarımızı harika bir şekilde boyayın.

Yaşlı Tavşanı Boya Yaşlı Tavşanı Boya Önce sağdaki renk paletinden bir renk seçin. Sonra resim üzerinde boyamak istediğiniz bölge üzerine farenizle gelip tıklayın. Sonra başka bir renk alıp, başka bir bölge üzerine tıklayın.

Paintle Boyama Paintle Boyama Oyunda yeteğinizi kullanıp harika resimler yapabilirsiniz.Size sunulan kalem, fırça, kalın kalem ve boya paletinden yararlanabilirsiniz. Harika resimler yapıp oyunun sağ alt köşesindeki yazıcı resmine tıklayıp resimleri bilgisayara kayıt edip ya da yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz.

Hayvanat Bahçesi Boyama Hayvanat Bahçesi Boyama Hayvanlarla dolu boyama defterini boyamak için PLAY butonlarına tıklıyorsunuz ve oyun açılıyor. Oyunda ilk önce hayvanları içine koyacağınız hayvanat bahçesini boyamalısınız. Daha sonra sağ alt köşedeki yön işaretine tıklayıp fil, aslan, zürafa, ayı, keçi, kaplanı dilediğiniz gibi boyayınız. Son olarak DONE yazan yere tıklayıp, boyadığınız hayvanları hayvanat bahçesinde hep beraber görebilirsiniz. Oyunu tekrar oynamak için Play Again yazan yeri yazıcınızdan çıktı almak için ise Print yazan yere tıklayınız.

Charlie ve Lola Boyama Kitabı Charlie ve Lola Boyama Kitabı Kitabın sağ alt köşesinden mause(fare) ile tutup çevirebilirsiniz. Çevirdiğiniz Charlie ve Lolanın çekilmiş olduğu fotoğrafların renksiz olduğunu göreceksiniz. Bu resimleri tek tek boyarsanız boya kitabındaki resimler harika gözükecektir. Boyamanız için size gerekli malzeme kitabın yanında verilecektir. Gerçek renkleri tutturabileceğiniz bir oyundur. Oyun bittiğinde bilgisayarınıza kaydetmek ya da yazıcınız varsa çıktı almak için sağ alt köşedeki Print yazan yere tıklamanız yeterlidir.

Pepee Boya Pepee Boya Pepe, kız arkadaşı ve hayvan arkadaşlarıyla Türk bayrağımızı sallıyorlar. Resimin etrafındaki renklerden istediklerinizi seçip mause(fare) ile sol tuşuna basarak renkleri seçip sonra boyamak istediğimiz yere tıklayıp resmimizi boyayabilirsiniz. Tabi ki Türk bayrağının rengi gerçek olmalı. Kırmızı ve beyaz renklerini kullanarak Türk bayrağını belirtmeniz harika olacaktır.İsterseniz Pepee'nin kız arkadaşınında elbisesini kırmızı yaparsanız uyum içinde bir resminiz olur.

0/1