Ben 10 Top Savaşı

Ben 10 Top Savaşı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Ben 10 Top Savaşı ; Kötü Vilgax bir daha saldırıya geçer ve dünyayı kurtarmak için Ben 10 onunla mücadele etmek zorundadır. Ona bu macerada yardım edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ben 10 Top Savaşı Oyunu 20400 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 14 Ben 10 Oyunları

Ben 10 Top Savaşı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Savaşı Zombi Savaşı Müthiş bir zombi savaş oyunu. Ekibinizle A, S, D, W veya ok tuiları ile ilerleyerek etapları bitirin.

Yojo Şekerleri Topla Yojo Şekerleri Topla Yukardan atılan şekerleri kapışıyoruz. Klavye Yön Tuşlarını kullanın.

Yemek Savaşı Yemek Savaşı Takımınızı kurun daha sonra aldığınız yemekleri rakiplerinize fırlatın. Oyunda kimler mi var derseniz Sam, Jerry, Barny, Ayı Yogi gibi sevimli kahramanlarımız vardır. Oyuna girmek için PLAY butonuna basınız. Sonra OK işaretlerine mause ile tıklayıp takımınızı oluşturup Fight butonuna basınız. Oyunda yemeklerin üzerine koşuyorsunuz ve yemeğe dokunduğunuzda elinize geçiyor. Daha sonra onu rakibinize fırlatmak için Space(boşluk) butonuna basınız. Takım arkadaşınızla yer değişmek için B tuşuna basınız

Yakartop Turnuvası Yakartop Turnuvası Yakartop, bir takım oyunudur ve iki takım arasında oynanır. Takımlar en az iki kişiden oluşur. Oyun anında takımları atıcı takım ve kaçıcı takım olarak adlandırmak mümkündür.Oyuna başlamadan 3 tane karakterin seçin.Hareket için yön tuşları, topu atmak için S tuşu, karakter değiştirmek için ise A tuşunu kullan. S ye sürekli basarak topu atış gücünü ayarlayabilirsin.

Yakar Top Turnuvası Yakar Top Turnuvası Oyunumuza başlamak için START yazısına tıklayarak başlayınız. Açıklamaları ilerletmek için PLAY yazısına tıklayacaksınız.İki arkadaş yakar top turnuvası yapmaya karar verir. Oyunumuzdaki amacınız rakibinizi top ile vurmak olacak. Oyuncunuzu MOUSE (FaRe) ile yönlendireceksiniz. Rakibinizi vurduğunuzda +50 puan kazanacaksınız. Sol alt köşedeki sizin skor tablonuz , sağ taraftaki ise rakibinizin skor tablosunu göreceksiniz.

Yakar top Yakar top Yakar topun benzeri bir oyunu yerde ki topu alıp karşı ekibin herangi bir adamına vuruyorsun her 2 darbe alan oyuncu otomatik olarak oyun dışı oluyor.

Tüylü Toplar Tüylü Toplar Aynı renkteki topları vurun. Yerinden memnun olan tüylü topların yere düşmemek için yaptığı yüz ifadeleri hepinizi çok eğlendirecek.

Topuklu Ayakkabı Moda Topuklu Ayakkabı Moda Topuklu ayakkabı moda oyunu, kafanıza göre istediğiniz renk , stil ayakkabı, çorap deneyebilirsiniz.

Topukları Çekiçle Topukları Çekiçle Genç bayanların topuklu ayakkabıların topuklarına çekiç ile vurarak topuklarının alçalmasını sağlamalısınız. Oyun içerisinde yanlız çekiç ile bayanların topuklarını küçültürken topukların dengesiz bir hal alarak bayanların yere düşmesini engellemeniz ve çekiç ile vururken bayanların ayaklarına vurmamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde çekiç süreli olarak aşağıya ve yukarıya çıktığından dolayı uygun konuma geldiği zaman ekranın sol alt köşesinde bulunan vur düğmesine tıklayarak çekiç ile vurarak topuklu ayakkabıyı alçaltabilirsiniz.