Ben 10 Kar Motoru

Ben 10 Kar Motoru Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Ben 10 Kar Motoru ; Ben 10 Kar Motoru oyunumuza başlamak için ilk olarak PLAY, ardından START yazısına tıklayacağız. Karlı bölgeye tatile giden ben 10 ile macerala var mısınız? Kahramanımızı YÖN TUŞLARI nı kullanarak ilerleteceksiniz. Yolunun üzerindeki nesneleri ve bonusları toplamayı unutmayın. Bölüm içerisinde bitiş noktasına ulaşırsan , diğer bölüme geçme hakkı senin olacak. SPACE tuşuna basarak oyunu durdurabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ben 10 Kar Motoru Oyunu 2064 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Ben 10 Oyunları

Ben 10 Kar Motoru Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Motoru Zombi Motoru Size verilen motor ile zombilerin ele geçirdiği bir yere gidiyorsunuz. Zombileri atlatarak engellerin tümünü aşmaya çalışıyorsunuz. Bunun için hızlı ve dikkatlı olmaya çalışıyorsunuz.

Zincirlikuyu Karting Zincirlikuyu Karting İstanbul'un bilinen karting mekanlarından olan Zincirlikuyu Karting alanında karting zevkini bilgisayar ortamında da doyasıya yaşamanız için hazırlanmış zevkli bir oyun. Rakiplerinizi geriden bırakarak birinci olmalısınız. Ama. Unutmayın ki en büyük rakibiniz kendinizle zamana karşı yapmış olduğunuz yarıştır. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Zamana Karşı Zamana Karşı Muhteşem yarış arabanızla zamana karşı zorlu bir mücadele vermektesiniz. Lakin bu zorlu mücadelede aracınızın yıpranmaması da ön koşullardan bir tanesi. Zamana karşı mücadelenizi sorunsuz bir şekilde tamamlayarak bitiş çizgisine başarıyla varmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yılbaşı Kar Arabası Yılbaşı Kar Arabası Taş Devri Kar arabasıyla tehlikeli engelleri kaza yapmadan geçmeli ve yiyecekleri toplayarak puan toplamalısınız.

Yaratıklara Karşı Yaratıklara Karşı Yaratıklara Karşı Korkusuz ve manyak bir yaşlı S.W.A.T ajanı bir gün işinden evine gelir ve tam uyuyacağı sırada evine giren bir zombi görür. Manyak adam pencereden baktığındaysa şehrin her yerini zombilerin sardığını görür. Ama kaçmak ve saklanmak yerine şehrin tehlikeli sokaklarına korkusuzca dalar. Oyun yüklendikten sonra New Game butonuna basınız ve sonraki enranda alt kısımdan Start diyip oyuna başlayınız. Oyuncumuzu yönlendirmek için A, S, D ve W tuşlarını kullanıyoruz. Ateş etmek için sol mouse (fare) tuşuna basıyoruz. Silah değişimini Q tuşu ile sırayla ya da 1, 2, 3 tuşlarıyla yapıyoruz.

Yaramaz Kardeşler Yaramaz Kardeşler İki kardeş evde tek kalırsa ne mi yapar? Birbirlerini rahatsız eder ve kavga ederler. Oyunda iki kardeş arasında yaşanan eğlenceli mücadele komik bir şekilde gösteriliyor.Play Game butonuna tıklayarak oyuna girebilirsiniz.

Yaramaz Kardeş Yaramaz Kardeş Oyun içerisinde mısır fırlatabilmek için ekranın sağ kısmında bulunan göstergenin üstüne tıkladıktan sonra kırmızı simge uygun yere geldikten sonra tekrardan farenizin sol tuşuna tıklayarak patlamış mısırı fırlatabilirsiniz.

Yakartop Turnuvası Yakartop Turnuvası Yakartop, bir takım oyunudur ve iki takım arasında oynanır. Takımlar en az iki kişiden oluşur. Oyun anında takımları atıcı takım ve kaçıcı takım olarak adlandırmak mümkündür.Oyuna başlamadan 3 tane karakterin seçin.Hareket için yön tuşları, topu atmak için S tuşu, karakter değiştirmek için ise A tuşunu kullan. S ye sürekli basarak topu atış gücünü ayarlayabilirsin.

Yakar Top Turnuvası Yakar Top Turnuvası Oyunumuza başlamak için START yazısına tıklayarak başlayınız. Açıklamaları ilerletmek için PLAY yazısına tıklayacaksınız.İki arkadaş yakar top turnuvası yapmaya karar verir. Oyunumuzdaki amacınız rakibinizi top ile vurmak olacak. Oyuncunuzu MOUSE (FaRe) ile yönlendireceksiniz. Rakibinizi vurduğunuzda +50 puan kazanacaksınız. Sol alt köşedeki sizin skor tablonuz , sağ taraftaki ise rakibinizin skor tablosunu göreceksiniz.