Ben 10 Bomba

Ben 10 Bomba Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Ben 10 Bomba ; En az iki tane yanyana olan ben ten karekterini patlat, en yüksek puanla arkadaşlarına fark at.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ben 10 Bomba Oyunu 6389 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -13 Ben 10 Oyunları

Ben 10 Bomba Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uçak Bombardımanı Uçak Bombardımanı Gelişen savunma teknolojisinin metal kahramanları olan savaş uçakları yüksek hızlarda kıvrak manevraları ve hedefe yapmış oldukları vurucu atışları ile savaşların değişmez silahları olmaktadır. Pilotsuz uçakların geliştirildiği şu zamanlarda bütün ülkeler filolarını en yüksek sayıda uçağa ulaştırmak için çabalamaktadır. Eklediğimiz bu oyunda size karşıdan seri şekilde bombardıman yaparak gelmekte olan uçaklara uçaksavarınızla ateş açarak onları yok etmeye çalışmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sütçü Ben 10 Sütçü Ben 10 Süt taşıyan ben 10 a yardımcı olarak onun sütleri dökmeden taşımasını sağlamak. Oyun yüklendikten sonra Play butonuna basarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Klavyedeki yön tuşları ile ilerlerken Shift butonu ile turbonuzu etkinleştirebilirsiniz.

Şapşal Bombalar Şapşal Bombalar Şapşal Bombalar çok komik patlıyorlar. Haydi, sınırlı sayıdaki ateş etme hakkınızla bütün bombaları patlatmaya çalışın.

Pacman Ben 10 Pacman Ben 10 Haydi sevdiğiniz kahramanın bütün etapları tamamlamasınız sağlayın. Köşelerdeki süper güç toplarını aldığınız zaman düşmanlarınızı yok edecek gücü kazanıyorsunuz.

Nişancı BenTeN Nişancı BenTeN Ben 10 bakalım ne kadar iyi nişan alabiliyor. Mouse yardımı ile oynadığınız oyunda gösterilen hedefe en etkili atışı yapmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Ninja Ben 10 Ninja Ben 10 Oyuna başlamak için yüklenmesi ardından hemen PLAY butonlarına basınız. Oyun açıldığında yapmanız gereken Z tuşu ile dövüş yapmak, X tuşu ile kendinizi korumak, Space(boşluk) tuşu ile zıplamak YÖN tuşları ile yönlendirme yapmalısınız. Daha sonra karşınıza çıkan rakipleri özel ninja hareketleriyle yok edebilirsiniz.Sizi durdurmak isteyen çok düşmanınız olacaktır. Oyunda geçiş kapılarını açmak için kolları çekiniz.

Motorcu Ben 10 Motorcu Ben 10 Oyunda yollarda ilerlemek oldukça zordur. Önünüzdeki engellerin üzerinden çok ustaca geçmelisiniz. Genelde kalas ve tekerlerlekler engelleyecektir sizleri. Düştüğünüz an hemen aynı bölümün başından başlayabiliyorsunuz.Oyunun yüklemesi tamamlandıktan sonra Start butonuna basınız. Aracınızı klavyenizdeki yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz.

Mario Giysili Ben 10 Mario Giysili Ben 10 Korkusuz görevlerin bir numaralı cesur kahramanı Ben 10 sizin için hazırlanmış bu oyunda Mario şapkasıyla Mario nun zorlu görevlerini yapmış olduğu etaplarda hedefe ulaşmak için çabalıyor. Engelleri zıplarayarak geçmeye çalışan Ben 10 kendine zarar vermek isteyen rakiplerinide etkisiz hale getirmeli. Yön tuşları ile Ben 10 i yönlendirebilir, x tuşu ile de zıplatabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Mario Benzer İfadeler Mario Benzer İfadeler Oyunumuzdaki amacınız karışık parçalardaki benzer resimleri yok etmek olacak. Bulduğunuz her benzer parça aşağıdaki tabloda yerini bulacaktır. bulduğunuz her benzer resim için +50 puan alacaksınız. Resimleri tamamladığınızda diğer bölümler ile devam edeceksiniz.