Ben 10 Oyunları

0/4

Ben 10 Oyunları Benjamin Tennyson, kuzeni Gwen ve büyük babaları Max ile yaz tatili başladığı sırada kamp gezisine giderler. Ben Gwen'le kavga ettikten sonra ormana doğru gider, kimseden uzak yalnız kaldığı için sevinmiştir ve yerde uzaylı kabuklu bir şey görür. Bulduğu gizemli maddeyi inceler, maddeyi sevmeye başlamıştır, Omnitrix adlı madde içerde saklıdır. Madde atağa geçerek daima kalacak şekilde bileğine bağlanır ve on farklı uzaylı formuna dönüşme yeteneği verir, onların her birinin kendine ait eşşiz gücü vardır, bunlar DC'nin komik kahramanlarına epeyce benzer. Daha sonraları bu 10 kahraman dışında başka yaratıkların DNA'larıyla yeni uzaylılar çıkar. Buna karşın Ben yeni düzenli yetenekleri ile diğerlerine yardım etme sorumluluğunu anlar. En yeni güzel ben10 oyunu, benten oyunları ve maceraları OynaOyun.Net Adresinde oyna'yabilirsiniz.

Ben 10 Ateş Adam Ben 10 Ateş Adam Oyuna başlamak için yüklendikten sonra önce sağ alt köşedeki "PLAY" butonuna sonra START'a tıklamanız yeterli. Oyunda kayaları parçalamak için "Z" tuşuna basıp ateş adama dönmelisiniz daha sonra BOŞLUK tuşuyla kayalara ateş edip onları yok etmelisiniz. Yeşil renkli balonları toplayıp enerji almalısınız.

Ben 10 Bitki Saldırısı Ben 10 Bitki Saldırısı Oyun yüklendiğinde önünüze çıkan iki tane JOGAR butonuna tıklayarak oyuna başlayın. Zehirli bitkilerden kaçmak için MAUSE (FARE)nizi kullanın. Bitkiler size zehir salgılarken sizde onlara ilaçlarınızdan atın. Bitkilerin içinden havaya saçılan zehirlere dikkat edin canınızı yakabilirler.

Ben 10 Basketbol Ben 10 Basketbol Ben 10 Basket oyununda hareket eden potalara basket atmaya çalışıyorsunuz. Attığınız topu tekrar yerden almak zorundasınız. Ayrıca bonus potalarada dikkat edin. Bu potalara basket attığınızda bir takım hediyeler alıyorsunuz. Oyuna başlamak için Play ve Start butonlarına basmalısınız.

Ben 10 Deniz Canavarı Ben 10 Deniz Canavarı Benten rehineleri kurtarmak için denize dalıyor ve teknenin peşinden gidiyor siz de ona yardımcı olun. Onu yönlendirerek rehineleri kurtarmasına yardım edin.

Ben 10 Blokları Kır Ben 10 Blokları Kır Oyun yüklendikten sonra sağ alt köşedeki FREE PLAY'e tıklayıp daha sonra sırasıyla NEXT ve PLAY butonlarına tıklamanız yeterli. Oyunda kahramanımızı fare ile yönlendirerek blokları en kısa sürede kırmaya çalışın. Özel güç kazanmak için yeşil renkli blokları kırmanız gerekiyor.

Ben 10 Mağaradan Kaçış Ben 10 Mağaradan Kaçış Kahramanımızın mağaradan kaçabilmesi için ona yardımcı olmanız gerekiyor. Ona yol çizip mağaradan kolaylıkla çıkmasını sağlayın. Oyuna başlmak için sağ alt köşedeki PLAY GAME butonuna tıklayın daha sonra kontroller menüsünden LET'S GO'ya tıklayıp başlayın.Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Ben 10 Zorlu Macera Ben 10 Zorlu Macera Oyunda size yardımcı olması için uygun yerlerde küçük pencereler açılacak onları inceleyip oyuna devam ederseniz daha kolay bitirebilirsiniz. Ben 10'un diğer karakterlere geçmesi için Z tuşuna basılı tutup hangi karakteri seçmek istiyorsanız onun bulunduğu yön tuşuna basın. Karakterin güçlerini kullanmak için BOŞLUK tuşuna basmalısınız.

Ben 10 Aliens Ben 10 Aliens Ben 10 daki tüm karakterleri tek bir sahnede buluşturun. Ben 10 için güzel bir sahne yaratın. İlk önce arkaplanı seçin ve karakterleri yerleştirin.

Ben 10 Çamur Savaşı Ben 10 Çamur Savaşı Karşınızdaki kötü uzaylılara çamur atarak istenilen puanı toplamalı ve daha zorlu bir bölüme hazır olmalısınız. Space (boşluk) tuşu ile zıplayıp çamur fırlatın.

Ben 10 Toksin Saldırısı Ben 10 Toksin Saldırısı Dünya toksin saldırısıyla karşı karşıya. Kahraman Ben 10 toksinin merkezine gitmeye çalışıyor. Ona yardım etmeli ve Ben 10'a atılan toksinleri yoketmelisiniz.

Ben 10 Zorlu Yollar Ben 10 Zorlu Yollar Kayaların üstünden zıplayarak ödülleri toplamalısınız.

Ben 10 Balon Savaşı Ben 10 Balon Savaşı Sevilen çizgi film karakteri kahraman Ben 10 ile geri sayım devam ediyor. Oyunda süre bitmeden aynı şekle sahip 3 veya daha fazla balonu yanyana getirip patlatmalısınız.

Ben 10 Top Savaşı Ben 10 Top Savaşı Kötü Vilgax bir daha saldırıya geçer ve dünyayı kurtarmak için Ben 10 onunla mücadele etmek zorundadır. Ona bu macerada yardım edin.

Ben 10 Biyonik Robot Ben 10 Biyonik Robot Ben 10 kendisine saldıran robotlardan korunmak için karşı saldırıya geçer ve elindeki silahı kullanarak onları etkisiz hale getirmeye başlar. Düşman robotların saldırılarından kaçarak onları kendi silahınızla vurmalısınız.

Ben 10 Dev Robot Ben 10 Dev Robot Ateş adamla dev robotu yenmeklisiniz. Ateş adamı kullanarak dev robotun zayıf bölgelerini vurarak onu etkisiz hale getirmelisiniz. Robotun yerden alıp, üzerinize fırlattığı arabalara dikkat edin.

Ben 10 Göldeki Canavar Ben 10 Göldeki Canavar Oyun Göldeki canavara karsı savasan kahramanımız BEN 10'a yardım edin. Yukarı ok tusu ile hareket yönünüzü değistirin. SPACE tuşu ile ates ederek canavarı yok etmeye çalısın, en iyi ben 10, ben ten oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynanır.

Ben10 Bitki Saldırısı Ben10 Bitki Saldırısı Oyun'da uçan canavar sinek olarak yolunu tamamlaya çalışacak Ben 10'un bu kez kız kardeşinide koruması gerekiyor.

Ben10 Zorlu Serüven Ben10 Zorlu Serüven Hain planlar yapan Dr. Animon'un amacına ulaşmaması için zorlu bir orman yolu geçmesi gerekiyor.

Ben10 Deniz Yaratığı Ben10 Deniz Yaratığı Su altındaki vahşi deniz anaları, bombalar hepsi seni bekliyor.

Ben 10 Bomba Ben 10 Bomba En az iki tane yanyana olan ben ten karekterini patlat, en yüksek puanla arkadaşlarına fark at.

Ben 10 Uzayda Ben 10 Uzayda Oyun Game Tuşuna Basılarak Başlıyor önünüze çıkan canavarları ve uzaylıları X Z VE tuşları ile saldırıyorsunuz yön tuşları ile maceraya devam ediyorsunuz.

Ben 10 koşu yarışı Ben 10 koşu yarışı PLAY tuşuna basın daha sonra da kendinize 3 karakterden birini seçip yarışa başlayabilirsiniz. Yarışta seçtiğiniz karakterin koşmasını sağlamak için sol ve sağ yön tuşlarına sıra sıra ve art arda basıyorsunuz. Yerlerde su birikintisi, yağ ve odun parçası gördüğünüzde yukarı ve aşağı yön tuşlarını kullanarak basmanızı engelliyorsunuz.Bastığınız takdirda karakteriniz çok yavaşlar ve birinci olamazsınız.

Kaykaycı Ben 10 Kaykaycı Ben 10 START daha sonra hazırsanız Play butonuna da basıp oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda Ben10'u sadece mause(fare) ile kontrol edebiliyorsunuz. O da oyunun orasında çıkan çarpma işlemlerinin doğru cevaplarını işaretleyerek sağlanıyor. Cevapları doğru bilirseniz Ben 10 kaykayı harika sürüyor ve bütün düşmanlarını durdurabiliyor.

Balıkçı Ben 10 Balıkçı Ben 10 PLAY sonra sizden istenilen balığın rengini, cinsini ve kaç tane yakalamanız gerektiğini gördükten sonra balık resminin üzerine tıklayınız. Oyuna Gwen ile Ben10 'u kayığın içinde olta atmak üzere olduğunu göreceksiniz. O sırada süre başlacak ve oltayı hızlıca klavyenizdeki yön tuşlarıyla indirip balıkların tam ağzına kancayı takmalısınız. Daha sonra balıkları çekip kağınızın içine attıktan sonra süre bitmeden sizden kaç tane balık ve hangi balıktan toplamanız istendiyse toplayıp yeni bölüme geçiyorsunuz.

Ben 10 ATV Motoru Ben 10 ATV Motoru PLAY butonuna basın ve maceraya başlayın. Ben10 bu sefer ATV motoruna biniyor ve motoruyla omnitrixleri topluyor. Bu şekilde bütün engelleri,uçurumları aşıp bölümlerlede ilerliyor. Bunu yaparken klavyenizdeki yön tuşlarını kullanmalısınız.Motoru dengede tutmalı ve kazalara sebebiyet vermemelisiniz. Ben 10 'u en zor bölümlerde bile sonuca ulaştırınız.

Ben 10 kavga Ben 10 kavga START sonra NEXT Oyun kontrol tuşlarını gördükten sonra yani sol, yukarı, aşağı yön tuşu, A,D tuşlarını gördükten sonra Get Started yazan yere tıklayınız. Oyun hemen başlayacaktır. Oyunda karşınıza rakip gelecektir ve sizde omnitrixi kullanarak çeşitli kahramanlara dönüşerek rakiplerinizi yenebilirsiniz. Oyunda karşınıza bir çok karakter gelecektir. Uzaylı, robot, insan, hayvan gibi. Hepsini dövüşte yenip oyunu bitirebilirsiniz.

Ben 10 Boks Maçı Ben 10 Boks Maçı PLAY ardından çıkan panelden isterseniz bilgisayar ile isterseniz Player vs Player seçip arkadaşınızla da oyunu oynayabilirsiniz. Daha sonra oyunun zorluk seviyesi seçip yeri karşınıza geliyor. Birini seçip oyuna başlıyorsunuz. Oyunda rakibiniz, Ben10 'un çizgi filmindeki rakibi uzayla adamdır. Ona B,N,M tuşlarıyla vurup W,A,S,D tuşları ile sağa, sola, öne, arkaya gidin ve rakibinizi yenin.

Ben 10 Ateş Ben 10 Ateş PLAY ardından START tuşlarına basın ve oyuna başlayın. Ben 10 omnitrixi kullanmış ve ateş adam olmuştur. Sizlerde onu mause(fare) ile hem kontrol edip hem ateş edeceksiniz. Oyunda karşınıza hemen böcek yaratıklar ateş etmeye başlar sizde onları vurarak ilerleyeniz ama dikkat edin arkanızdan da gelmektedirler. Canınız biterde ölürseniz TRY AGAIN yazan yere basıp yeniden oyuna başlayabilirsiniz.

Ben 10 Boyama Kitabı Ben 10 Boyama Kitabı Boya paletinden sevdiğiniz renkleri seçip boyamak istediğiniz yere mause(fare) ile tıklayınız. Daha sonra diğer resimlere geçiniz ve hepsiniz tamamlayanız.

Ben 10 Altın Avcısı Ben 10 Altın Avcısı START yazan tabelaya tıklayarak başlayabilirsiniz.Başlamanın Ben10 tren rakının üstünde vakonla durmaktadır. Vagonun içinde sallanan çekicinin altınlarla aynı izada olduğu an klavyenizde aşağı yön tuşuna basarak uzayıp altını toplayabilirsiniz. Sadece maden ocağında altın yoktur o yüzden diğer taş gibi şeyleri vakunuza doldurmamanız gerekmektedir. Oyun süreli bir oyundur süre bitmeden bütün altınları alıp diğer bölüme geçebilirsiniz.

Ben 10 Yumruk Vurma Ben 10 Yumruk Vurma PLAY diyip oyuna başlayın. Oyunda ben10 'dan iki karakter vardır. Sizler yukarıdan düşen canavarlara mause(fare) sol klick tuşuna basarsanız yumruk atarak en uzak mesafeye fırlatmaya çalışırsınız. Zamanında yumruk atamazsanız yukardan düşen taşın altında kalırsınız ve Ben 10 karşımıza çıkınca oyuna tekrar başlamak için PLAY butonuna tıklayabilirsiniz.

Ben 10 Alien Boks Maçı Ben 10 Alien Boks Maçı PLAY daha sonra karşınıza çıkan seçeneklerde ilk butonu seçerseniz bilgisayarla, ikinci butonu seçerseniz oyunu iki kişilik oynayabilirsiniz. Ardından zorluk seviye çıkacaktır.Yukardan aşağı kolaydan en zora doğru seçeneklerinden istedeğinizi seçiniz.Boks maçı başladığında W,A,S,D veya iki kişilik oynayacaksanız klavye yön tuşlarınla kontrolü sağlayabilirsiniz. Çeşitli yumruklar atmak için B,N,M tuşlarını kullanınız.

Ben 10 Gwen Basketbol Ben 10 Gwen Basketbol PLAY ardından START butonuna basın oyuna başlayın. Gwen ile basket sayısı almak için mause(fare) sol klick tuşunu kullanınız. Oyunda üst taraftan sürekli basketbol potoları geçmektedir.Özellikli olanlar daha çok puan veriyor. Potanın biraz önünden topu atarsanız daha isabetli atışlar yapabilirsiniz. Top elinizden düştüğünde yerden tekrar almalısınız. Ben10 Gwen basket oynunun sağ üst köşesindeki zaman göstergesi bittiğinde oyun biter.

Ben 10 Hava Saldırısı Ben 10 Hava Saldırısı PLAY butonuna tıklayınız ardından Play Game ve karakter seçip maceraya katılabilirsiniz. Oyun mause(fare) sol klick tuşuyla oynanıyor ve yön veriliyor. Enerjiniz azaltığında yardım malzemesini alın ve ekstra alacaklarınıza atışınızı güçlendirin.

Ben 10 kaykay Ben 10 kaykay PLAY butonuna basıp oyuna başlayabilirsiniz. Oyun hemen açılacaktır ve kontrol için klavyedeki yön tuşlarını kullanmanız gerekecektir. Zıplamak için yukarı yön tuşunu kullanmalısınız. İlk seviyede size engel olarak çukurlar ile robotları aşmalısınız. İlerleyen seviyelerde daha zor bölümler sizi bekliyor.

0/4