Zuma Tavuk

Zuma Tavuk Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Zuma Tavuk ; Tavuk arenası oyunu tıpkı zuma oyunundaki gibi aynı renkteki üç topun bir araya gelip patlaması şeklinde oynanıyor. Ancak bu oyunda zuma topları yerine renkli tavuklar olacak. Aynı renkteki tavukların yanına benzer tavukları fırlatıp yok olmalarını sağlamalısınız. Tavukların rengini değiştirip fırlatmak için boşluk tuşuna baslmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Zuma Tavuk Oyunu 10177 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 65 Beceri Oyunları

Zuma Tavuk Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zuma Tavuk Zuma Tavuk Tavuk arenası oyunu tıpkı zuma oyunundaki gibi aynı renkteki üç topun bir araya gelip patlaması şeklinde oynanıyor. Ancak bu oyunda zuma topları yerine renkli tavuklar olacak. Aynı renkteki tavukların yanına benzer tavukları fırlatıp yok olmalarını sağlamalısınız. Tavukların rengini değiştirip fırlatmak için boşluk tuşuna baslmalısınız.

Zuma Dünyası Zuma Dünyası Zuma oyununda madenden çıkan topu akış halindeki toplara göndererek topların boşluğa ulaşmalarını engellemelisiniz. Gönderdiğiniz topun aynı renkteki toplar topluluğuna gitmesini sağlamalısınız aksi taktirde toplar daha da çoğalarak boşluğa ilerlemeleri kolaylaşacaktır. Bu durum oyunu kazanmanızı zorlandırır. O nedenle atışlarınızı çok dikkatli yapmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Zuma Zuma Oyun boyutu büyük olduğundan lütfen sabırla bekleyin. Oyuna başlamak icin mağaranin icine tiklayiniz. Daha sonra yukardaki butona tiklayarak oyuna baslangic yapacaksiniz. Oyunu Mouse kontrolleri ile ayni renkli toplari birbirine getirip level atlamaya calisacaksiniz.

Yunuslu Zuma Yunuslu Zuma En az 3 tane topu yanyana getirerek vurun.Topları bitirerek bölüm atlayın.

Yunus Balığı Zuma Yunus Balığı Zuma START GAME butonuna tıklayın.Aynı renkteki topları yanyana getirmeye çalışacağız. Balonların yok olması için en az 3 balon yanyana olmak zorunda..

Voleybolcu Tavuklar Voleybolcu Tavuklar Oyunda sizce tavuklar voleybol oynarsa ne yapar? Tabiki top yerine yumurta kullanırlar. Ok yön tuşları - Hareket SPACE tuşu - Topa vurma.

Tavuksuyuna Çorba Tarifi Tavuksuyuna Çorba Tarifi Kış günlerinin vazgeçilmez enerji deposu tavuk çorbasıdır. Mutfağa girerek verilen malzemeler ile leziz bir tavuk suyuna çorba yapmaya ne dersin? Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Tavukları Besle Tavukları Besle Oyun'da mause ile yem atıp tavukları besliyorsunuz. Tavuklar yeterince beslenip yumurtladıklarında yumurtaları topluyorsunuz. Tavukları yemsiz bırakmamaya özen gösteriniz.

Tavuklar Çiftlikte Tavuklar Çiftlikte Çıldırmış tavuklar size aklınızı kaçırtacak. Çiftlikte sağa sola koşup duran tavukları mouse yakalamaya çalışmalısınız. Eğlenceli dakikalar sizi bekliyor olacak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.