Tavuk Avı

Tavuk Avı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Tavuk Avı ; Mouseniz ile çıkan tavuklara ateş edin ve tavukları öldürmeye çalışın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tavuk Avı Oyunu 1923 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Beceri Oyunları

Tavuk Avı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zuma Tavuk Zuma Tavuk Tavuk arenası oyunu tıpkı zuma oyunundaki gibi aynı renkteki üç topun bir araya gelip patlaması şeklinde oynanıyor. Ancak bu oyunda zuma topları yerine renkli tavuklar olacak. Aynı renkteki tavukların yanına benzer tavukları fırlatıp yok olmalarını sağlamalısınız. Tavukların rengini değiştirip fırlatmak için boşluk tuşuna baslmalısınız.

Zombi Avı Pusu Zombi Avı Pusu Sanal dünyanın korkulu karakterlerinden olan zombiler eklediğimiz oyunda size zorlu dakikalar yaşatacak. Walking Dead isimli amerikan dizisinden de görmüş olacağınız bu karakterler engel dinlemeden üzerinize doğru yürüyecekler. Yapmanız gereken elinizdeki silah ile üzerinize gelmekte olan zombilere ateş açmak olacak. Mouse ile nişan alabilirsiniz. Q ile silah değiştirebilir R ile şarjör yenileyebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Zombi Avı Zombi Avı Play linki ile mezarlıkta oyuna başlayın. Mezardan kalkan zombiler sizin üstünüze yürümeye başlayacak. Amaç onları öldürüp kendinizden uzak tutmak yoksa omuriliğinizi alıp götürürler :) Adamınız olduğu yerde sabit durur ve nişan alacağınız yeri mouseunuzla belirlersiniz, tıklayarak ateş ederiniz. Zombileri kafalarından vurursanız daha kolay öldürürsünüz. Merminiz bittiğinde şarjör değiştirmek için herhangi bir yere tıklamanız yeterli.

Voleybolcu Tavuklar Voleybolcu Tavuklar Oyunda sizce tavuklar voleybol oynarsa ne yapar? Tabiki top yerine yumurta kullanırlar. Ok yön tuşları - Hareket SPACE tuşu - Topa vurma.

Timsah Avı Timsah Avı Jonny Quest, Dr. Zins Assault zaman aracı icat ederler ve eski çağa yolculuk yaparlar. Ancak yırtıcı hayvanlar onlara saldırır timsah , dinazor vb hayvanların saldırısına uğrarlar. Orman'da Kendilerini savunlarında yardımcı olunuz. sol üst köşede silah değişebilirsiniz.

Terörist Avı Terörist Avı Helikopterinizden teröristleri avlayın. Sivillere dikkat edin.

Tazmanya Labirent Avı Tazmanya Labirent Avı Çizgi filmlerin korkulu ve hızlı kahramanı tazmanya sizler için hazırlanan bu oyunda oluşturulmuş labirentte yemek avına çıkıyor. Yapmanız gereken kahramanınızı labirentte hızlı bir şekilde yönlendirerek diğer çizgi film kahramanlarına rastlamadan verilen yemekleri toplamasını sağlamak. Yön tuşları ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tavuksuyuna Çorba Tarifi Tavuksuyuna Çorba Tarifi Kış günlerinin vazgeçilmez enerji deposu tavuk çorbasıdır. Mutfağa girerek verilen malzemeler ile leziz bir tavuk suyuna çorba yapmaya ne dersin? Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Tavukları Besle Tavukları Besle Oyun'da mause ile yem atıp tavukları besliyorsunuz. Tavuklar yeterince beslenip yumurtladıklarında yumurtaları topluyorsunuz. Tavukları yemsiz bırakmamaya özen gösteriniz.