Sivrisinek Avı

Sivrisinek Avı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Sivrisinek Avı ; Sivrisinekleri temizleme zamanı geldi.Fare ile boy yüksekliğine göre tıklayarak sivrisinekleri vurmaya çalışın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sivrisinek Avı Oyunu 1327 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Beceri Oyunları

Sivrisinek Avı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Avı Pusu Zombi Avı Pusu Sanal dünyanın korkulu karakterlerinden olan zombiler eklediğimiz oyunda size zorlu dakikalar yaşatacak. Walking Dead isimli amerikan dizisinden de görmüş olacağınız bu karakterler engel dinlemeden üzerinize doğru yürüyecekler. Yapmanız gereken elinizdeki silah ile üzerinize gelmekte olan zombilere ateş açmak olacak. Mouse ile nişan alabilirsiniz. Q ile silah değiştirebilir R ile şarjör yenileyebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Zombi Avı Zombi Avı Play linki ile mezarlıkta oyuna başlayın. Mezardan kalkan zombiler sizin üstünüze yürümeye başlayacak. Amaç onları öldürüp kendinizden uzak tutmak yoksa omuriliğinizi alıp götürürler :) Adamınız olduğu yerde sabit durur ve nişan alacağınız yeri mouseunuzla belirlersiniz, tıklayarak ateş ederiniz. Zombileri kafalarından vurursanız daha kolay öldürürsünüz. Merminiz bittiğinde şarjör değiştirmek için herhangi bir yere tıklamanız yeterli.

Timsah Avı Timsah Avı Jonny Quest, Dr. Zins Assault zaman aracı icat ederler ve eski çağa yolculuk yaparlar. Ancak yırtıcı hayvanlar onlara saldırır timsah , dinazor vb hayvanların saldırısına uğrarlar. Orman'da Kendilerini savunlarında yardımcı olunuz. sol üst köşede silah değişebilirsiniz.

Terörist Avı Terörist Avı Helikopterinizden teröristleri avlayın. Sivillere dikkat edin.

Tazmanya Labirent Avı Tazmanya Labirent Avı Çizgi filmlerin korkulu ve hızlı kahramanı tazmanya sizler için hazırlanan bu oyunda oluşturulmuş labirentte yemek avına çıkıyor. Yapmanız gereken kahramanınızı labirentte hızlı bir şekilde yönlendirerek diğer çizgi film kahramanlarına rastlamadan verilen yemekleri toplamasını sağlamak. Yön tuşları ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tavuk Avı Tavuk Avı Mouseniz ile çıkan tavuklara ateş edin ve tavukları öldürmeye çalışın.

Sivrisinek Avı Sivrisinek Avı Sivrisinekleri temizleme zamanı geldi.Fare ile boy yüksekliğine göre tıklayarak sivrisinekleri vurmaya çalışın.

Sinek Avı Sinek Avı Elinizdeki sineklik ile şekere gelen sinekleri öldürün.

Porky pig ile pizza avı Porky pig ile pizza avı START butonuna basın daha sonra oyun açıldığında oyun introsunu izleyeceksiniz. Oyunda Porky pizza dağıtıcısıdır fakat pizzaları dağıtmak istersen kapıların kapalı olduğunu görür. Onu engellemek isteyen Duffy Duck'tır. Porky'nin aklına bir fikir gelir pompalarla tırmanmaya başlar. Sizde Porkyi kontol etmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanınız.