Şipşak Foto

Şipşak Foto Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Şipşak Foto ;

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Şipşak Foto Oyunu 1193 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Beceri Oyunları

Şipşak Foto Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

SüngerBob Facebook Fotoğrafları SüngerBob Facebook Fotoğrafları Sevilen kahraman SüngerBob Dijital fotoğraf makinasıyla arkadaşlarının komik haldeki fotoğraflarını yakalamak istiyor. Bunu yapabilmesi için öncelikle arkadaşlarını komik hale getirmesi gerekiyor. Sizde bunun için oyun menüsünden fotoğraf çekmek istediğiniz alanı seçmeli daha sonra ekrandaki nesnelere tıklayarak arkadaşlarını komik hale getirmeli daha sonra resimlerini çekmelisiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Spiderman Fotoğrafı Çek Spiderman Fotoğrafı Çek Ne kadar başarılı bir gazeteci olduğunu göster.Spidermenin en güzel pozlarını yakala.

Safari Fotoğrafcısı Safari Fotoğrafcısı Kim istemez ki değişik ve belkide herzaman göremediğimiz sevgili hayvanların resimlerini çekmeyi. Bu fırsat sizlere oyun olarak verildi.

Frikik Fotoğrafı Çek Frikik Fotoğrafı Çek Magazin fotoğrafçısı olarak çalıştığınız gazete için etraftaki ünlü bayanların frikik fotoğraflarını çekeceksiniz. Ne kadar çok fotoğraf çekerseniz o kadar puan alırsınız.

Fotokopi Makinesi Fotokopi Makinesi Fotokopi makinesi oyununda yapmanız gereken Sarhoş adamı ofisteki fotokopi makinasının üzerine oturtacaksınız. Aman Kapının önünden geçenlere dikkat sizi görmesin. Oyunu MOUSE ile oyunuyorsunuz. Oyuna başlamak için sağ Alt köşedeki PLAY GAME butonuna basıp oyuna başlayabilirsiniz.

Foto Model Yakala Foto Model Yakala Oyun başladıktan sonra fotoğraf makinesi ile modelin en güzel pozlarını yakalayıp dergiye kapak yapmaya çalışacaksınız.