Simit Yiyen Kedi

Simit Yiyen Kedi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Simit Yiyen Kedi ; Kediler en sevilen evcil hayvanlardan biridir ve bilmişlikleriyle insanları hayretler içerisinde bırakabilecek derecededirler. Van kedileri de sahip oldukları çift renk gözle ilgileri üzerlerine toplamaktadır. Sizin için eklemiş olduğumuz bu oyunda sevimli kedinizin adı Pamuk. Oyunda yapmanız gereken ise simitin önündeki engelleri açarak Pamuk a ulaşmasını sağlamak. Yıldızları toplarsanız daha yüksek puanlar elde edebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Simit Yiyen Kedi Oyunu 1540 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -9 Beceri Oyunları

Simit Yiyen Kedi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Süslü Kedi Pamuk Süslü Kedi Pamuk Evlerin sevimli neşe kaynakları olan kediler yaptıkları bilmişliklerle görenleri hayretlerde bırakmaktadır. Kıskançlıkları ile bilinen kediler evde ilgiyi her zaman kendilerine çekmek için şekilden şekile girmektedirler. Onu değilde başkasını sevdiğini hissettiklerinde ise çeşit çeşit tripler atmaktadırlar. Bunlardan bir tanesi de Pamuk diye isimlendirdiğimiz sevimli mi sevimli şirin bir Van kedisi. Evet oyun kahramanınız kedi rolündeki Pamuk ve yapmanız gereken verilen nesneler yardımıyla Pamuk a yeni bir görünüm kazandırmak. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sokak Kedisi Sokak Kedisi Sokak Kedisi yardımınızla sokakta yaşamını sürdürmeye çalışmakta. İnsanlardan korkan kediyi bu yüzden sokakta yürümekte olan insanlara değdirmemeli ve belirip kaybolan yiyecekleri mouse yardımıyla toplamaya çalışmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Şirin Kedi Şirin Kedi Sevimli kedi Mimiye bakabileceğini göster. Ona yemek ve içecek vererek, sağlıklı kalmasını sağlamalısın. Şirin kedi ile oynamalı ve onu mutlu etmen gereklidir. Oyunun üst kısmındaki denge tablosunu korumalısın.

Simit Yiyen Kedi Simit Yiyen Kedi Kediler en sevilen evcil hayvanlardan biridir ve bilmişlikleriyle insanları hayretler içerisinde bırakabilecek derecededirler. Van kedileri de sahip oldukları çift renk gözle ilgileri üzerlerine toplamaktadır. Sizin için eklemiş olduğumuz bu oyunda sevimli kedinizin adı Pamuk. Oyunda yapmanız gereken ise simitin önündeki engelleri açarak Pamuk a ulaşmasını sağlamak. Yıldızları toplarsanız daha yüksek puanlar elde edebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Kedicik Pamuk Sevimli Kedicik Pamuk En sevimli ve akıllı hayvanlardan biridir kediler. Tripli hareketleriyle bir çok insanın ilgisini çekip sevgisini kazanmaktadırlar. Bizim evin nazlı kedisidir Pamuk. Bembeyaz rengiyle evimizin heyecan ve eğlence kaynağı en küçük bireyidir Pamuk. Oturma odamızın eksilmez avaresi koridorların sessiz sakin yıldızıdır biricik kedimiz. Hep kalsın hiç gitmesin istediklerimizdendir sevimli kediciğimiz. Bu sevgiyi sizlerinde yaşamasını istediğim için bu sevimli kedi oyununu siz oyun severlerin eğlencesine bırakıyorum. Oyunda yapmanız gereken sevimli Pamuk diye adlandırdığım kediciği ekranda verilen nesnelerle süslendirerek en güzel hale getirip sevimliliğine sevimlilik katmak olacak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Kedi Sevimli Kedi Yukarıdaki ihtiyaçların hangisi bitmek üzereyse kedinizi mause(fare) ile gitmesi gereken yere tıklayarak oraya yönlendiriniz.Kedi banyo ister,kedi yemek yemek ister,uyumak ister,tuvalet ihtiyacı olur bunların hepsini yapmalısınız.

Şekerci Kedi Şekerci Kedi Şekerlerine saldıran farelerden kurtulmaya çalışıyor. Haydi, havadan gelen farelerin balonlarını patlatın ve yere ulaşmalarını engelleyin.Space tuşu ile balonlara ok fırlatın.

Pucca Kediyi Kurtar Pucca Kediyi Kurtar Minik, sevimli, güzel kız kedisini kurtarmak için maceralara girdi. Yolu üzerindeki engelleri aşmaya çalışırken kendisine hayat veren kalpleri de topluyor. Çok güzel bir macera aksiyon oyunu.

Neşeli Kedicik Neşeli Kedicik Neşeli kedicik ev ortamında sahibi ile top oynarken fotoğraflanıyor. Sizin yapmanız gereken ise bu kediyi ve ortamı renklendirmekdeğiştirmek olacak. Size verilen malzemelerin tümünü kullanarak yeni bir ortam yaratmalısınız.