Şeker Patlatma

Şeker Patlatma Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Şeker Patlatma ; Ringte dövüş yaparken iplerle gerili olan karakterinizi ibrenin tam ortada olduğu zaman mause(fare) ile basıyorsunuz ve bisonu fırlatıyorsunuz. O da kaçan şekerlemelerin üzerinden ilerleyecektir. Oyunun ilk bölümlerinde çok fazla ilerleyemeye bilrisiniz. Her bölüm bittiğinde SHOP yazan yere tıklayarak bisonun daha hızlı gitmesini sağlayacak teçhizatlar alabilirsiniz. Teçhizatlarıda Space(boşluk) tuşuna basarak aktif edebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Şeker Patlatma Oyunu 4638 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Beceri Oyunları

Şeker Patlatma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yojo Şekerleri Topla Yojo Şekerleri Topla Yukardan atılan şekerleri kapışıyoruz. Klavye Yön Tuşlarını kullanın.

Top Patlatma Top Patlatma Oyunumuzda kahramanımızı sağa ve sola ilerletmek için ''YÖN TUŞLARI''nı kullanacaksınız. ''SPACE'' tuşunu kullanarak topları patlatmaya çalışacaksınız. Topu patlattığınızda toplar çoğalacak ve çoğalan toplarıda vuracaksınız.. Topları vurmadan toplar size değerse oyunbaşa döner. O yüzden dikkatli olup topları vurup ölmemeye çalışın.

SüperMaymun Balon Patlatma SüperMaymun Balon Patlatma Süperman den esinlenen maymun kahramanınız sizler için eklediğimiz bu oyunda uçarak hareket etmekte olan balonları patlatmak için çaba sarfediyor. Oyundaki amacınız elinizden gelen en hızlı şekilde en fazla balonu patlatarak yüksek puanlara ulaşmayı sağlamak. Mouse ile kahramanınızı yönlendirebilir balonları hızlıca patlatabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sivilce Patlatma Sivilce Patlatma Oyun'daki adamın suratında çıkan sivilceleri patlatmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde sivilceler hızlı bir şekilde belirip kaybolduğundan dolayı hızlı bir şeklilde sivilcelere ulaşarak sivilceleri sıkmanız gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde adamın suratında beliren sivilcelerin üzerine hızlı bir şekilde fare imlecinizi getirdikten sonra farenizin sol tuşunu kullanarak sivilceyi patlayarak oyun içerisinde puan elde edebilirsiniz. Ayrıca oyun süreli olduğundan dolayı hızlı bir şekilde belli bir puana ulaşabilmek için sivilceleri patlatmanız gerekmektedir.

Şirinler Balon Patlatma Şirinler Balon Patlatma Çizgi filmlerin en beğenilenlerinden olan Şirinler ile internet üzerinden oynayabilmeniz için hazırlanmış eğlenceli bir oyun. Balonlara doğru bir şekilde nişan alarak en fazla balonu en kısa sürede patlatmaya çalışarak yüksek puanlar elde etmelisiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Şekerci Kedi Şekerci Kedi Şekerlerine saldıran farelerden kurtulmaya çalışıyor. Haydi, havadan gelen farelerin balonlarını patlatın ve yere ulaşmalarını engelleyin.Space tuşu ile balonlara ok fırlatın.

Şekerci Kamyon Şekerci Kamyon Yapmanız gereken teslim noktasından aldığınız şekerleri zorlu ve engebeli yollarda hiç kayıp yaşamadan ve kullandığınız arabanın dengesini iyi sağlayarak bölüm sonuna kadar iyi bir şekilde gitmelisiniz. Dikkatli olmanız size avantaj sağlayacaktır.

Şekerci Şekerci Şekerleri önce kavanozlara alın sonra müşteri isteklerini tezgahın solundaki pakete koyun. Yeni paket için sağda new box'a tıklayın.

Şeker Topla Şeker Topla A tuşu ile geri, D tuşu ile ileri ve W tuşu ile de zıplıyorsun amacın şekerleri toplamak.