Renkli Elmas

Renkli Elmas Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Renkli Elmas ; Sanal dünyanın eğlenceli oyunlarından biri olan elmas patlatma oyununu siz değerli oyunseverlerimiz için sitemize ekledik. Bu eğlenceli oyunda aynı renkteki elmasları yan yana getirerek patlatıp oyunda yüksek skorlar elde etmeye çalışmalısınız. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Renkli Elmas Oyunu 1142 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Beceri Oyunları

Renkli Elmas Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sonic Elmas Madeninde Sonic Elmas Madeninde Sonic elmas madenindeki bütün elmasları toplamak istiyor. Elmasları toplamak için düzeneği kurcalayıp uygun bir yolu bularak elmasa ulaşmaya çalışıyor.

Sevimli Kız ile Renkli Yol Sevimli Kız ile Renkli Yol Yağmur yağdıktan sonra güneş açmasıyla oluşan gök kuşağı yeryüzünün en mükemmel görüntülerinden bir tanesidir. Gökyüzünde oluşan 7 renkli muhteşem görüntü görenleri hayretler içerisinde bırakmaktadır. Gökkuşağı renklerinden dekor edilen bir çok yapı ve eşya mevcuttur. Bizde sizin için gökkuşağından ilham alınarak hazırlanan bu eğlenceli oyunu ekledik. Sevimli bir kızla gök kuşağı cisimleri ile oluşturulmuş engebeli bir yolda ilerliyor olacaksınız. Yapmanız gereken bu yolda sevimli kıza hedef noktaya ilerleyebilmesi için engelleri aşmasında yardım etmek olacak. 7 renkten oluşan gökkuşağı cisimlerini yerine göre sevimli kızın önünden kaldırarak yerine göre engelleri aşabilmesi için önünü koymalısınız. Oyun bölümler halinde hazırlanmış. Bir bölümü geçmeniz diğeri için geçiş anahtarı olacak. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Renkli Uğur Böcekleri Renkli Uğur Böcekleri Renkli uğur böcekleri ormanın içinde saklanmışlar. Haydi büyütecinizi alın ve uğurböceklerini bulun.

Renkli Sinir Küpü Renkli Sinir Küpü Oyunumuz 3D yani 3Boyutludur. START butonuna bastıktan sonra ardından beliren PLAY butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda yapmanız gereken sarı küpünüzü kırmızı küpün üzerine aynı hizada getirmektir. Küpünüzü hareket ettirmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kulllanınız. Oyunda alan dışına çıkarsanız oyunu kaybedersiniz.Her yaptığınız hamle sayılır ve ona göre puan alırsınız.

Renkli Küp Renkli Küp Zeka insanların beynini en yüksek seviyede kullanmasını sağlayan Allah ın insanlara lütuf ettiği en büyük nimetlerden bir tanesidir. Eğitim sistemimiz her ne kadar üstün zekalı insanların önünü tıkıyor olsa da kendini geliştirmek isteyen biri için zeka en önemli unsurlardan bir tanesidir. Kimisinde pratik zeka ön plana çıkabilirken kimisinde matematiksel zeka ön planda olabilir. Her insanda farklı bir dağılım gösteren zeka kullanıldığında hayata büyük ölçüde yarar sağlayabilir. Nitekim şu an bu oyunu bilgisayar ortamında oynayacak olmanız bile bir zeka ürünüdür ve yüksek çaba sarf edilmesi gerekmektedir. İnsanların zekasını test edebilen bir çok araştırma yöntemi vardır. Bunlar kimi zaman soru şeklinde olabildiği gibi kimi zaman eğlenceli oyunlar ile de olabilir.Eklediğimiz ve renkli küp olarak isimlendirdiğimiz bu oyun yıllardır bilinen bir oyundur lakin internet ortamına taşınması o kadar da uzun bir maziye sahip değildir. Televizyon ekranlarında ve ya video sitelerinde izlediğimiz bu oyunun ustaları bizi fazlasıyla etkilemektedir. Biz de bu durumu göz önüne alarak bu oyunu sitemize siz oyun severler için ekledik. Oyunda yapmanız gereken küp üzerindeki farklı renkler üzerinde ayarlama yaparak küpün her yüzünü aynı renge sahip hale getirmek olmalı. Mouse ile dikkatli bir şekilde odaklanarak oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Renkli Elmas Renkli Elmas Sanal dünyanın eğlenceli oyunlarından biri olan elmas patlatma oyununu siz değerli oyunseverlerimiz için sitemize ekledik. Bu eğlenceli oyunda aynı renkteki elmasları yan yana getirerek patlatıp oyunda yüksek skorlar elde etmeye çalışmalısınız. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Renkli Dora Renkli Dora Renkli Dora olarak isimlendirdiğimiz bu boyama oyununda Gezgin Kahraman Dora yı zevkinize göre renklere bürüyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken oyuna girerek ekrandaki nesnelerden faydalanarak Dora nın resmini boyamak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Renkli Balonlar Renkli Balonlar Hedefinizdeki balonlar göndereceğiniz balonla aynı renkte olmalı. Mouse yardımıyla hedef yönünüzü ayarlayarak balano hedefe yollamalısınız. Ne kadar çok balonu bir anda patlatırsanız o kadar yüksek puan elde edebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Renkli Alet Çantası Renkli Alet Çantası Eğlenceli renkli aletlerin masanın üstünden alet çantasına taşımanız gerekiyor. İyi oyunlar.