Paris Eyfel Kulesi

Paris Eyfel Kulesi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Paris Eyfel Kulesi ; Oyun Yüklendikden sonra Start tuşu ile ilerliyorsunuz yön tuşları ile oynayacaksınız aşağıya düşmemeyi özen gösteriniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Paris Eyfel Kulesi Oyunu 9484 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 111 Beceri Oyunları

Paris Eyfel Kulesi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Parisi Hapiste Parisi Hapiste Skandallar kraliçesi Paris Hilton'un hapishaneye düştüğü dönemlerde ilk aklına gelen şüpesiz ki oradan kaçmak olmuştur. Gelin ona yardım edelim ve polise yakalanmadan onu kurtaralım. Oyun yüklendikten sonra START diyerek oyuna başlıyoruz. Oyun klavye yön tuşları ile oynanıyor. Spacebar (boşluk) tuşu anahtarı alma ve kapıyı açmaya yarıyor.

Paris Modası Paris Modası Süper Paris Moda´sına Hoşgeldiniz. Kızın kıyafetlerini sol taraftan seç, erkeğin kıyafetlerini sağ taraftan seç. Kızın kafasına tıklarsan saç modeli değişiyor.

Paris Hilton Kuaförde Paris Hilton Kuaförde Aman eliniz ayağınız titremesin paris hiltonu güzelleştirirseniz artık ünlülerin kuaförü olabilirsiniz.

Paris Eyfel Kulesi Paris Eyfel Kulesi Oyun Yüklendikden sonra Start tuşu ile ilerliyorsunuz yön tuşları ile oynayacaksınız aşağıya düşmemeyi özen gösteriniz.

Kitap Kulesi Kitap Kulesi Oyun'da okuduğunuz kitaplardan bir kule yapmayı denediniz mi? Oyun kitapları üstüste düzenli bir şekilde dizmeye çalışıyorsunuz. Kule dengesiz büyürse çabuk yıkılacaktır. Mause'ye tıkla kitabı bırak.

Eiffel Kulesine Tırmanma Zamanı Eiffel Kulesine Tırmanma Zamanı Zorlu bir tırmanış sizi beklemektedir. Uçan kuşlara değmemeye dikkat etmelisiniz. Yön tuşlarıyla şansınızı deneyebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

2011 Paris Yaz Modası 2011 Paris Yaz Modası 2011 - 2012 Paris yaz modası başladı bir çok insan bu yaz ne giyeceğine karar verdi ama bizim bu oyundaki minik kızımız yazın gelmesiyle pariste ne moda neler giyilir neler giyilmez neler yapılmalı hiç bir bilgisi yok bu konularda ona siz yardımcı olacaksınız ve güzelce giydirmeye çalışacaksınız. Oyun yüklenince alt tarafta PLAY yazıyor oraya tıklayın. Daha sonra oyun hemen başlayacak.Oyunda parise ait 6 farklı kıayafet yeri var gece lambalarına tıklarsanız oyunndaki kıyafetleri sırayla giydirebilir ve paristeki eyfer kulesinin önünde güzel bir şov yapmış olabilirsiniz.