Okyanusda Define

Okyanusda Define Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Okyanusda Define ; Birçoğumuzun bildiği gibi eski zamanlarda denizlerde deniz korsanları tarafından denizde savaşarak birçok gemi batar ve talıdıkları hazineler, altınları o gemi ile okyanusun soğuk sularına gömülürdü. Sizin nu oyunda göreviniz defineleri bularak onları çıkarmak. Her bir aşamadan sonra bir sonraki aşamaya geçiyorsunuz. Ok yöntuşları - Hareket. SPACE tuşu - Defineyi al ve aç.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Okyanusda Define Oyunu 1098 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6 Beceri Oyunları

Okyanusda Define Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Okyanusda Define Okyanusda Define Birçoğumuzun bildiği gibi eski zamanlarda denizlerde deniz korsanları tarafından denizde savaşarak birçok gemi batar ve talıdıkları hazineler, altınları o gemi ile okyanusun soğuk sularına gömülürdü. Sizin nu oyunda göreviniz defineleri bularak onları çıkarmak. Her bir aşamadan sonra bir sonraki aşamaya geçiyorsunuz. Ok yöntuşları - Hareket. SPACE tuşu - Defineyi al ve aç.

Okyanusda Av Okyanusda Av Denizaltında üzerinize gelen balık sürüsüne av silahlarınızla yok etmeniz gerekli. Yukarı / aşağı ok tuşları - Yukarı / aşağı hareket. SPACE tuşu - Ateş. A / S tuşları - Özel.

Define Avcısı Define Avcısı Sarı topun hazineye ulaşabilmesi için mücadele edeceksiniz. Yön tuşları ile platformu döndürerek sarı topun hazineye doğru götürmeye çalışın. İlerleyen bölümlerde oyun gittikçe zorlaşacak ve tuzaklardan uluşan yeni yerler olacaktır. Topu patlatmadan define ulaştırmalısınız.