Mayın Tarla

Mayın Tarla Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Mayın Tarla ; Mayın tarlasında mahsur kaldınız. Oradan sağ salim çıkmanız gerekiyor. Oyunun üst bölümündeki seçeneklerle ilerleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mayın Tarla Oyunu 1271 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -13 Beceri Oyunları

Mayın Tarla Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tavşanın Tarlası Tavşanın Tarlası Sevimli tavşana havuç yetiştirmesinde yardımcı oluyoruz. Önce tohumları toprağa ekin, daha sonra sulayın,havuçlar büyüyünce toplayın. Köstebeklere dikkat edin. Oyunu mause ile oynayın.

Tarladaki Sebzeler Tarladaki Sebzeler Tarlada yetişen sebzeleri toplamanın formulü artık değişti. Bunun yolu toplanan sebzelerden oluşan bir grup sebze kalabalığı içinden benzer üç meyveyi bir araya getirerek toplayabilirsiniz. Sebzeleri bir araya getirerek patlamalı ve puan kazanmalısınız.

Mayın Tarlası Mayın Tarlası Mayınların üzerine basmadan mayın tarlası dışına çıkmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde ekranın üst kısmında menüleri kullanarak verdiğiniz komutların yardımı ile oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde Step seçeneği normal adım atmanıza, Jump seçeneği oyun içerisinde biraz geniş adım atmanıza, Leap seçeneği oyun içerisinde geniş adım atmanıza ve Pray seçeneği oyun içerisinde dizlerinizin üzerinde durmanıza yardımcı olmaktadır. Oyun içerisinde mayın tarlasını geçmeyi başarabilirseniz sizi zorlu mayın tarlaları beklemektedir.

Mayın Tarlası Mayın Tarlası Oyun kahramanınız Robin mayın tarlası diye adlandırdığımız tehlikelerle dolu oyun alanında en tepe noktaya tırmanmak için müücadele veriyor. Sizin bu oyunda kahramanınız için yapmanız gereken tehlikelerden kaçarak hedefe ulaşmasını sağlamak. Yön tuşları ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Mayın Tarla Mayın Tarla Mayın tarlasında mahsur kaldınız. Oradan sağ salim çıkmanız gerekiyor. Oyunun üst bölümündeki seçeneklerle ilerleyebilirsiniz.

Civciv Tarlası Civciv Tarlası Oyunda tarlamızdan civcivleri uzak tutmaya çalışacağız. Şirin tüylü yaratıklarda pek uslu değiller. Yön tuşlarını kullanarak kullanacakları alanları daraltmalısınız.