Kuş Vurma

Kuş Vurma Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kuş Vurma ; Oyuna başlamadan önce isminizi yazın. Daha sonra kuşları vurmaya başlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kuş Vurma Oyunu 2121 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Beceri Oyunları

Kuş Vurma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yavru Kuşları Besle Yavru Kuşları Besle Mouse yardımı ile yavru kuşları besleyin.

Uykusuz Kahraman Uykusuz Kahraman Uykusuz Kahraman olarak isimlendirdiğimiz bu oyun Asassian Creed oyunları serisini aratmamakta oynanabilirlik eğlencesi ile. Kapşunlu kahramanınız akrobasik hareketlerle duvarlardan duvarlara atlayarak hedefe ulaşmaya çabalıyor bunu yaparken oluşturulmuş engellerden uzak durmak zorunda ve etaplarda yerleştirilmiş bonusları eksiksiz toplamaya çalışmalı. Oynayabilmeniz için yapmanız gerek yön tuşları ile kahramanı yönlendirmek. Üst yön tuşunu çift kullandığınızda yapmanız gerek yüksek atlayışları gerçekleştirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

SüngerBob Gökkuşağı Bisikleti SüngerBob Gökkuşağı Bisikleti Çizgi kahramanlarının deniz sembolü olan SüngerBob yeni aldığı ve gökkuşağı adını verdiği renkli bisikletiyle eğlenceli bir gezintiye çıkıyor. Bu sevimli kahramanı bisiklet sürerken yön tuşları ile yönlendirmeli ve düşmenden güzel bir gezinti yapmasını sağlamalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Şişe Vurma Şişe Vurma Havadan gelen şişeleri Mousenizle vurmaya çalışın SPACE tuşu ile mermilerinizi doldurun dikkat edin balıkları vurmayın yoksa kedinin gazabına uğrarsınız :)

Sinirli Kuşlar Sinirli Kuşlar Angry Birds serisi oyunlarından olan sinirli kuşlar oyunu siz sevenlerinin eğlenceli vakitler geçirebilmesi için hazırlanmış bir oyun. Büyük kuşlarla hedefler alarak kafesteki kuşları özgür bırakmaya çalışmalı ve yüksek puanlarla bölümleri geçmelisiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sapan ile Panda Vurmak Sapan ile Panda Vurmak Sapanla Panda mı vurulurmuş dedirten bu oyunda çılgın atışlarla zevk almak elinizde. Mouse ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Ok ile Düşmanları Vurmaca Ok ile Düşmanları Vurmaca İstanbulun Fethinde düşmanları vurmaya çalışacağız.Kayaların ardından çıkan düşmanları ok ile vuracaksınız..

Kusursuz Güzel Kız Kusursuz Güzel Kız BEGİN butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Çok güzel ve bir o kadar da kusursuz güzelliği olan bayanı giydirin ve makyajını yapın. Onu en güzel şekilde hazırlayın.

Kuşları Besle Kuşları Besle Bebek kuşların karnını doyurunuz.