Köpek Fırlat

Köpek Fırlat Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Köpek Fırlat ; Köpek topu oyun yüklenince üstteki sağ butona tıklayarak oyuna başlıyorsunuz. Mouse ile köpeği en uzağa atarak puan almaya çalışıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Köpek Fırlat Oyunu 1035 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Beceri Oyunları

Köpek Fırlat Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Topaç Fırlat Topaç Fırlat ed, edd, eddy çocukların topaç fırlatma oyununu bozmak istiyor ona yardımcı olunuz. Click to start başlıyoruz ve oyuncumuzu seciyoruz. sonra mause ile topacımızı kontol ediyo ve sol clickle atış yapıyoruz.

Süper Köpek Süper Köpek START GAME yazan kemiğe tıklayınız. Ardından açıklamaların geçtiği slaytı izlemek istemiyorsanız SKIP yazan yere tıklayınız. Oyun kontrolünü A, S ve klavyedeki yön tuşlarıyla sağlıyorsunuz. Yön tuşlarını inceledikten sonra Speace(boşluk) tuşuna tıklayınız. Karşınıza çıkan kedilerin kafasına zıplayarak yok edebilirsiniz. Diğer seviyelerde vuruş yapmak için "S" tuşun kullanırsınız.

Sünger Bob Fırlatma Sünger Bob Fırlatma Oyununda space(boşluk) tuşu ile enerji toplayıp ve vurmak için kullanıyoruz.En uzağa fırlatmayı deneyin.

Suçluyu Fırlat Suçluyu Fırlat Suçluyu olabildiğince uzağa fırlat ve anahtarları aldıkca boşluk tuşu ile hız ver yoksa polisler yakalıyor iyi eğlenceler.

Şirin Köpekler Şirin Köpekler Leydi ve sokak köpeği filminin şirin köpeklerinin olduğu resimlerdeki gizlenmiş harfleri bul.

Şirin Köpek Daffy Şirin Köpek Daffy Hamdi bey evinde severek baktığı şirin köpeği Daffy ye her zaman en güzel şekilde hizmet etmek en güzel mamaları yedirmek istiyor. Lakin çıkacak olduğu iş gezisinde bir kaç gün köpeğinden uzak kalmak zorunda. Bu süre içerisinde köpeğine birileri bakım yapmak zorunda. Sizde bu bakımı üstleneceksiniz. Köpeğin gerekli ihtiyaçlarını eksik etmeden bakımını yapmalısınız. Ekrandaki nesneleri kullanarak oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Şirin Köpek Şirin Köpek Şirin Köpek isimli oyunda sevimli mi sevimli köpek Daffy yi en güzel şekilde giydirip süsleyerek gideceği partiye hazır hale getirmelisiniz. Mouse yardımıyla ekrandaki simgeleri kullanarak Daffy yi en güzel şekilde giydirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Köpek Çifti Sevimli Köpek Çifti Hayvanlar aleminin sevilen türlerinden biri olan köpeklerin bakımını yapacağınız eğlenceli bir oyunu siz site misafirlerimizin zevkine sunuyoruz. Yaşamlarını bahçe alanında geçirmekte olan köpeklerin gereken ihtiyaçlarını karşılayarak onları eğlendirmeye çalışmalısınız. Mouse ile ekrandaki nesnelerden faydalanarak oyunu oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Köpek Sevimli Köpek Köpekler sadık olduklarından dolayı bir çok insan köpekleri kendilerine arkadaş edinmektedir. Sadık olmak haricinde bir çok özelliği daha bulunan köpekler sevimli olmalarından dolayı da vazgeçilmez hayvanlar arasında yer almaktadır. Hatırlarsınız ki dalmaçyalı köpekleri de bir zamanlar filmlerin kahramanı olmuşlardı. Sevimli Köpek olarak adlandırdığımız bu eğlenceli oyunda yapmanız gereken seçmiş olduğunuz köpeğin bakımını üstlenmek ve ihtiyaçlarını gidermeye çalışmak. Köpeğinize özenle bakmalı vakti geldiğinde yıkayarak onu daha da tatlı sevimli ve temiz bir hale getirmelisiniz. Mamasını eksik etmemelisiniz. Mouse ile gereken adımları sırası ile yerine getirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.