Köpek Balığı

Köpek Balığı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Köpek Balığı ; Oyun yüklendikden sonra New Game'e tıklayın sonra Skip'i tıklayın ve Play'e tıklayın. Yön tusları ile köpek balığını ilerletin. Z tusu ile köpek balığının daha fazla hızlanmasını sağlayın ve X tusunu tıklayarak sudaki tüm küçük balıkları yiyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Köpek Balığı Oyunu 4025 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6 Beceri Oyunları

Köpek Balığı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yunus Balığı Zuma Yunus Balığı Zuma START GAME butonuna tıklayın.Aynı renkteki topları yanyana getirmeye çalışacağız. Balonların yok olması için en az 3 balon yanyana olmak zorunda..

Yunus Balığı Şovu Yunus Balığı Şovu Yunus balığı ile sirkte gösteriye hazırmısınız. Bu oyunda yapmanız gereken gösteri yapan yunusu yönlendirerek puanlar toplamalısınız.

Yunus Balığı Show Yunus Balığı Show Güzel bir gösteri sergileyerek şirin yunusun akrobasi yapması için yön tuşlarını kullanmanız yeterli olacaktır.

Süper Köpek Süper Köpek START GAME yazan kemiğe tıklayınız. Ardından açıklamaların geçtiği slaytı izlemek istemiyorsanız SKIP yazan yere tıklayınız. Oyun kontrolünü A, S ve klavyedeki yön tuşlarıyla sağlıyorsunuz. Yön tuşlarını inceledikten sonra Speace(boşluk) tuşuna tıklayınız. Karşınıza çıkan kedilerin kafasına zıplayarak yok edebilirsiniz. Diğer seviyelerde vuruş yapmak için "S" tuşun kullanırsınız.

Somon Balığı Yemeği Somon Balığı Yemeği Enfes eti ile meşhur olan somon balığı yemeği yapmak ister misin? Mutfağa geç ve gösterilen adımlar ile enfes bir somon balığı yemeği yap. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Şirin Köpekler Şirin Köpekler Leydi ve sokak köpeği filminin şirin köpeklerinin olduğu resimlerdeki gizlenmiş harfleri bul.

Şirin Köpek Daffy Şirin Köpek Daffy Hamdi bey evinde severek baktığı şirin köpeği Daffy ye her zaman en güzel şekilde hizmet etmek en güzel mamaları yedirmek istiyor. Lakin çıkacak olduğu iş gezisinde bir kaç gün köpeğinden uzak kalmak zorunda. Bu süre içerisinde köpeğine birileri bakım yapmak zorunda. Sizde bu bakımı üstleneceksiniz. Köpeğin gerekli ihtiyaçlarını eksik etmeden bakımını yapmalısınız. Ekrandaki nesneleri kullanarak oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Şirin Köpek Şirin Köpek Şirin Köpek isimli oyunda sevimli mi sevimli köpek Daffy yi en güzel şekilde giydirip süsleyerek gideceği partiye hazır hale getirmelisiniz. Mouse yardımıyla ekrandaki simgeleri kullanarak Daffy yi en güzel şekilde giydirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Yunus Balığı Sevimli Yunus Balığı Denizlerin ve okyanusların en şirin hayvanlarından olan Yunus balıkları kimi su eğlence parklarında da eğitilerek insanlara eğlenceli gösteriler sergilemektedirler. Arkadaş canlısı ve zararsız olan yunus balıkları kendilerini her zaman sevdirebilecek yeterliliktedirler. Sizler için eklemiş olduğumuz bu oyunda bu tatlı hayvanların bakımını üstleneceksiniz. Yapmanız gereken verilen süre içerisinde mouse ile ekran üzerindeki sizden istenilen talimatları yerine getirmeye çalışmak. İsterseniz süresiz modu seçerekde oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.