Koca Kafalar

Koca Kafalar Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Koca Kafalar ; Oyun'da üzerinize gelen tüm koca kafaları patlatmalısınız ve ortaya çıkan nesneleri toplamalısınız. En kısa sürede bütün koca kafaları öldürün ve nesneleri toplayın böylece bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Koca Kafalar Oyunu 1675 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Beceri Oyunları

Koca Kafalar Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Solucan Kafaları Vur Solucan Kafaları Vur Ormanda karşınıza çıkan solucanları vurmaya çalışcaksınız. Solucanları fare ile nişan alarak öldürün.

Kutu Kafalar Kutu Kafalar Yarışçı kutular oyununda yapmanız gereken ilk ön sırada yani birinci sırada olmak. Oyunu YÖN tuşları ile oynayabilirsiniz.

Komik Kafalar Komik Kafalar Eğlence merkezlerinde bulunan hem beceri hede eğlenceli bir oyun. Yuvarlak kısımdan çıkan komik kafaları hızlı bir şekilde nişan alıp elinizdeki tokmak ile vurun.

Koca Kafalar 2012 Avrupa Kafa Futbolu Koca Kafalar 2012 Avrupa Kafa Futbolu Devam etmekte olan 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası bir çok futbol sever için bulunmaz bir eğlence kaynağıdır. Amansız mücadelelerin yaşandığı şampiyonanın oyun olarak hazırlanmış koca kafalar versiyonunda sevdiğiniz ülkeyi kendinize takım olarak seçerek zorlu bir turnuvaya katılıyorsunuz. Maçları kazanarak öncelikle gruptan çıkmalı daha sonra eleme usulü yapılan final mücadelelerini de kazanarak şampiyon olmalısınız. Yön tuşları ile oyuncunuzu yönlendirebilir, space ile zıplatabilirsiniz. Ekranda gösterilen nesnelere tıklayarak da takımınıza avantajlar sağlayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Koca Kafalar Koca Kafalar Oyun'da üzerinize gelen tüm koca kafaları patlatmalısınız ve ortaya çıkan nesneleri toplamalısınız. En kısa sürede bütün koca kafaları öldürün ve nesneleri toplayın böylece bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Koca Ağız Koca Ağız Enter yazan yere tıklayınız daha sonra topu ağzına sokmamaya çalışacaksınız.Rakibinizin ağzını hedef alarak atın.

Kafaları Patlat Kafaları Patlat Farenizi kullanarak zıplayan topu kafalara doğru atın ve bütün kafaları patlatmaya çalışın.

Altın Kafalar Altın Kafalar Futbol hayranlarına eğlenceli bi oyun daha. Altın kafalar oyununda futbol dünyasının tanınmış futbolcularıyla zorlu mücadeleler vermektesiniz. Rakibinizin açıklarını yakalayarak oyunu kazanmaya çalışmalı kazandığınız maçlarla rakiplerinizi eleyerek finale yürümelisiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna